lek. med. Adam Bielicki

Ginekolog

Lekarz godny zaufania Przez wiele lat leczyłam się u różnych lekarzy i nikt nie dawał mi nadziei na wyleczenie Dzięki doktorowi Bielickiemu dostałam nie tylko nadzieje ,ale i tez odzyskałam zdrowie Trafna diagnoza już na pierwszej wizycie poparta badaniami umożliwiła mi pozbyć się dolegliwości i zajść w ciąże Dziekuje

Dziekuje

Jestem pacjentką dr Bielickiego od 11 lat i nie zamieniłabym na żadnego innego. Mam trójkę dzieci. Dr prowadzilł wszystkie trzy ciąże, ostatnia była zagrożona, tylko dzięki doktorowi, jego ogromnemu zaangażowaniu urodziłam przez cięcie cesarskie zdrową, długo wyczekiwaną córeczkę. Dr jest bardzo rzeczowy, jasno i zwięźle definiuje swoje spostrzeżenia i diagnozy. Ufam mu w 100 % .

Doktor Bielicki to wspanialy lekarz,prowadzil moje dwie ciąże ktore przebiegly bez żadnych problemów.Wszystko tłumaczył i pokazywal na Usg,super specjalista z duzym doświadczeniem.Pozdrawiam,polecam!!!!!!

Gorąco polecam, profesjonalne i życzliwe podejście, dokładne wytłumaczenie metody leczenia. Bardzo sympatyczny lekarz :)

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny,mialam miesniaki macicy,bylam przestraszona,doktor mnie uspokoil i nawet narysowal na czym bedzie polegal zabieg.Wszytsko przebieglo pomyslnie. POLECAM!!!

POLECAM!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog "?

Czarnieckiego 25

42-500 Będzin
NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
42-200 Częstochowa