lekarz Adam Harasimiuk

Neurochirurg

lekarz nieuprzejmy,unikający rozmów,nie poczekał na wyniki operując człowieka.z przykrością nie polecam.

Na wizycie prywatnej mówił, ze będzie operował,a okazało się ze operował inny lekarz.

Cudowny lekarz, wspaniały człowiek, profesjonalista, widać że kocha to co robi i pragnie pomóc. Doktor operował mnie w tym roku w kwietniu na przepuklinę kręgosłupa, cieszę się że z całym zaufaniem oddałam się w jego ręce, bardzo mi pomógł. polecam!!!

Najlepszy neurochirurg jakiego znam. Operację przeprowadzał mi 12 lat temu i tylko dzięki jego umiejętnościom żyję.

To bardzo dobry Specjalista. Z ogromna wiedzą, praktyką i ludzkim podejściem do pacjenta.Po pierwszym kontakcie widać, że chce pomóc, robi co może, a pomoc ta jest skuteczna.

Kompetentny lekarz. Trzy lata temu robił operację na kręgosłup mojemu mężowi.Dzięki Panu Harasimiukowi mój mąż jest zdrowy.Pan doktor jest przemiły. Po wykonanej operacji udzielił mi bez problemu informacji o wykonanym zabiegu.Lekarz z prawdziwego powołania.Wspaniały fachowiec.