lekarz Adam Kuźniar

Laryngolog

Dla mnie najlepszy laryngolog w regionie! Po wieloletnich kłopotach z zatokami i uszami tylko on potrafił doprowadzić mnie do zdrowia. Wszystkie jego diagnozy były trafne - nawet ta o alergii, w którą nie uwierzyłam, a co testy alergiczne potwierdziły. Informuje pacjenta dosłownie o wszystkim co dotyczy choroby, mówi co robi/bada, dokładnie informuje o lekach, które przepisuje. Jeśli ktoś chce skorzystać z usług specjalisty i nie chce żałować, powinien bez wahania wybrać doktora Kuźniara.

Dla mnie najlepszy laryngolog w regionie!

moim zdaniem naprawde dobry lekarz,ktory podchodzi do pacjentow jak do ludzi a nie jak do portmonetki

Polecam bardzo. Pomógł mi bardzo , jak wiadomo już czas oczekiwania w kolejce jest długi ale warty leczenia.

Drugiego takiego specjalisty ze świecą szukać. Pan Doktor doskonale zna się na swojej profesji a w dodatku jest niebywale uprzejmy i bardzo dokładnie tłumaczy diagnozy.

5 maja 1969 r. Pan doktor usunął mi guzki ze strun głosowych - metoda ówczesną. Zachowałam dobry głos, guzki nie odrastają, a Pan doktor pozostał w mojej pamięci na AMEN!! Pozdrawiam Pana doktora - Sonia - piosenkarka z Klubu Gencjana i Restauracji "Zdrojowa'

Witam,polecam dr.Kuzniara.Jest bardzo dobrym lekarzem i przemilym czlowiekiem.Wspaniale poradzil sobie z wyleczeniem od lat chorych zatok mojego meza.

bardzo mily i rzetelny lekarz.wytlumaczy dokladnie o co chodzi z danym problemem.poswieca caly czas pacjetowi.bardzo polecam.