lekarz Przemysław Krawczyk

Centrum Medyczne PRIMA-MED
Daszyńskiego 4/104
05-300 Mińsk Mazowiecki

Muszyna Laryngolog lek. med. Beata Koter-Sotirow

lek. med. Beata Koter-Sotirow

Pediatra, Laryngolog

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Zefirka 6
Muszyna

wizyta już od 150

lek. med. Izabela Szydłowska-Belniak

Otolaryngolog, Laryngolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

wizyta już od 120
Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!

lekarz Paulina Czarnecka

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 200
Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem!
Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała.
Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty.
Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Ewa
Warszawa Laryngolog lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Otolaryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

OTOLARYNGOLODZY24.PL - laryngolog, poradnia laryngologiczna Warszawa
Aleja Rzeczypospolitej 1

wizyta już od 180
Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – ...
Opinia dodana przez: Hania W

lek. med. Marek Kopeć

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet Lekarski Kopeć Marek
Słowackiego 42
62-300 Września

wizyta już od 100
Gdybym rok temu nie trafiła do gabinetu pana doktora, to nie pisałabym tej opinii. To mówi samo za siebie. Lekarz godny zaufania i polecenia. Anielska cierpliwość i zaangażowanie. Polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Zyta Szkulik-Bugaj

Laryngolog

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

Trafilam do Pani Doktor z perforacja ucha.Nastapilo ta perforacja po nie udacznym leczeniu mojego laryngologa Pani Malgorzaty Koziel z Olkusza.Pani Zyta Szkulik-Bugaj podjela sie leczenia i udalo sie.Super lekarz,kompetentny,odpowiedzialny,mily,pomocny i opiekunczy.Wszystko wytlumaczy wczuwa sie w psychike pacjenta.Malo takich lekarzy jak Pani Doktor.Super czlowiek,lekarz,przyjaciel.Polecam kazdemu kto moze dostac sie do Pani Doktor Zyty Szkulik-Bugaj.Wdzieczna pacjentka.Dorota Ostalak z Boleslawia.
Opinia dodana przez: anonim

dr Janusz Mamicki

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Chwałkowice, Opole

Jak dla mnie fachowiec mimo, iż pracuje "na akord" i ma sporo do roboty. Ma specyficzne poczucie humoru, które ja akurat lubię. Lubię też jak ktoś jest konkretny a ja sam nie potrzebuje by mnie niańczyć. Przyjmował mnie na konsultacji 2lata temu, ostatnio z kolei wykonał zabieg prostowania przegrody nosowej. Sprawnie i porządnie ja wykonał jak na fachowca, którego mnie właśnie polecono. I to finalnie się liczy.
Opinia dodana przez: Trevor
Bydgoszcz Laryngolog dr n. med. Piotr Sawicki

dr n. med. Piotr Sawicki

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Osiedle Leśne, Bydgoszcz

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz. Posiada dużą wiedzę teoretyczną, którą świetnie wykorzystuje za równo w diagnozie schorzenia, jak i leczeniu pacjenta. Charakteryzuje się ogromną cierpliwością w tłumaczeniu choroby i sposobu leczenia nawet tak spanikowanym pacjentom, jak ja. Bardziej kompetentny niż lekarze u których leczyłam się do tej pory. Aby dowiedzieć się co mi dolega, musiałam odwiedzić sąsiednie województwo. Szybka diagnoza, leczenie i dziś jest o niebo lepiej. Problem, z którym zmagałam się ...
Opinia dodana przez: Roksana