Łódź Laryngolog dr n. med. Izabela Niedźwiecka

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 200
Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem!
Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała.
Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty.
Dziękujemy.

Gabinet Lekarski Kopeć Marek
Słowackiego 42
62-300 Września

wizyta już od 100
Gdybym rok temu nie trafiła do gabinetu pana doktora, to nie pisałabym tej opinii. To mówi samo za siebie. Lekarz godny zaufania i polecenia. Anielska cierpliwość i zaangażowanie. Polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Renata

dr Janusz Mamicki

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Chwałkowice, Opole

Jak dla mnie fachowiec mimo, iż pracuje "na akord" i ma sporo do roboty. Ma specyficzne poczucie humoru, które ja akurat lubię. Lubię też jak ktoś jest konkretny a ja sam nie potrzebuje by mnie niańczyć. Przyjmował mnie na konsultacji 2lata temu, ostatnio z kolei wykonał zabieg prostowania przegrody nosowej. Sprawnie i porządnie ja wykonał jak na fachowca, którego mnie właśnie polecono. I to finalnie się liczy.
Opinia dodana przez: Trevor

lekarz Zyta Szkulik-Bugaj

Laryngolog

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

Trafilam do Pani Doktor z perforacja ucha.Nastapilo ta perforacja po nie udacznym leczeniu mojego laryngologa Pani Malgorzaty Koziel z Olkusza.Pani Zyta Szkulik-Bugaj podjela sie leczenia i udalo sie.Super lekarz,kompetentny,odpowiedzialny,mily,pomocny i opiekunczy.Wszystko wytlumaczy wczuwa sie w psychike pacjenta.Malo takich lekarzy jak Pani Doktor.Super czlowiek,lekarz,przyjaciel.Polecam kazdemu kto moze dostac sie do Pani Doktor Zyty Szkulik-Bugaj.Wdzieczna pacjentka.Dorota Ostalak z Boleslawia.
Opinia dodana przez: anonim
Wrocław Laryngolog dr n. med. Marcin Frączek

dr n. med. Marcin Frączek

Medix
Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

W wrześniu 2020 roku doktor operował mnie zabieg FESS z konchoplastyką. Na TK zatok przed operacją brak wzmianki w opisie i obrazie o niedrożności przewodów nosowych dolnych (oprócz wytworzenia dziobu kostnego na przegrodzie). Problem był z sitowiem i zatokami czołowymi. Jednak lekarz wykonał ablację zdrowych małżowin. Po zabiegu nie doszedłem do siebie przez 9 miesięcy przewlekły nawał ropno krwistej wydzieliny i codzienne bóle głowy i obrzęki. Po tym czasie lekarz ...
Opinia dodana przez: Bartosz M
Poznań Laryngolog lekarz Anna Pasterska

lekarz Anna Pasterska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu pani doktor. Podcięcie wędzidełka u małego dziecka wykonane błyskawicznie. Z gabinetu wyszliśmy z informacjami a dziecko bez płaczu. Polecam
Opinia dodana przez: Marek
Kraków Laryngolog lek. med. Mariusz Cofała

lek. med. Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Opiekuńczo Leczniczy nr 1
ulica Prądnicka 36

Kompetentny, rzeczowy i profesjonalista. Polecam. Byliśmy u różnych laryngologów a w końcu leczenie u pana doktora.
Opinia dodana przez: Linus de Almeida

dr n. med. Wojciech Skrzypczak

Centrum Medicover Forum
Targ Sienny 7
80-806 Gdańsk

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że Dr Wojciech Skrzypczak uratował mojego tatę, który w wieku 89 lat zachorował na złośliwy nowotwór migdałka. Po dokładnym badaniu i wnikliwej rozmowie zlecił natychmiastową radioterapię. Tata początkowo skarżył się tylko na ból gardła i nalot na migdałku, zaczął mieć też niewielkie trudności z przełykaniem – dla pewności postanowiliśmy to skonsultować.
Dr Skrzypczak bez wahania stwierdził nowotwór w dość zaawansowanym już stanie, który w jego ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Andrzej Hejduk

Centrum Medicover Gliwice
Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Pan dr Andrzej Hejduk uratował moje zdrowie i psychikę. Nie wiem czy ktoś przeżywał to, co ja i może niewielu to zrozumie, ale w końcu zaczęłam normalnie oddychać ! Po trzech latach zatkanego nosa, świstach, braku zapachów i smaków wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Zamiast zająć się życiem zaczęłam myśleć tylko o tym jak sobie ulżyć i w jaki sposób odetkać zatoki, aż w końcu wpadłam w wir korzystania z kropli ...
Opinia dodana przez: Sabina