dr n. med. Anna Piotrowska

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

wizyta już od 100
Po roku czasu męczenia się z zatokami Pan Doktor w końcu je wyleczył :) Świetny specjalista a w dodatku bardzo miły. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. med. Izabela Szydłowska-Belniak

Otolaryngolog, Laryngolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

wizyta już od 120
Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!

lekarz Paulina Czarnecka

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 200
Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem!
Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała.
Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty.
Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Janusz Mamicki

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Chwałkowice, Opole

Nie mam pojęcia czego ludzie się tak czepiacie człowieka- niesympatyczny??? to proponuję pojechać z dzieckiem na do WCM w nocy i trafić na SOR tam to jest sympatycznie jak.... tłumaczenie choroby- nie ma cudów jest medycyna a jak czegoś nie rozumiesz są ogólnodostępne encyklopedie. JA poszłam z moją 5 letnią córką na usunięcie migdała. Dziecko nie bało się lekarza bo zbadał dokładnie, szybko i bezboleśnie. Operacja przebiegla bardzo szybko i ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Komorów Laryngolog lek. med. Rafał Chmielewski

lek. med. Rafał Chmielewski

ORL - Laryngolog Rafał Chmielewski
Brzozowa 77
05-806 Komorów

wizyta już od 100
Od pewnego czasu regularnie badam się u Pana Rafała którego polecili mi moi zadowoleni koledzy. Jestem bardzo zadowolony z podejścia Pana Doktora do mojego przypadku oraz sposobu leczenia i informowania mnie. Bardzo profesjonalne podejście a do tego bardzo fajny jako człowiek. Polecam
Opinia dodana przez: Grzegorz J.

dr n. med. Małgorzata Piaskowska

Laryngolog, Foniatra

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!
Wrocław Laryngolog dr n. med. Marcin Frączek

dr n. med. Marcin Frączek

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

U żadnego lekarza nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i wyjaśnieniem problemu zdrowotnego. Rzetelnie, rzeczowo i miło. Polecam.

Opinia dodana przez: anonim
Poznań Laryngolog lekarz Anna Pasterska

lekarz Anna Pasterska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Nie Polecam lekarza bardzo słaba oraz obojętna wręcz zbywającą konsultacja lekarska. Pani dr podcinała mojemu synowi wędzidełko lecz bardzo szybko okazało się że jest podcięte źle (opinia trzech lekarzy specjalistów ) po czym wróciliśmy do Pani przedstawić fakty i oponie lekarzy lecz Pani dr upiera się iż wędzidełko zostało podcięte prawidłowo i po nie spełna pięciu minutach
zbywającego tonu żegna nas oczywiście za wizytę trzeba było zapłacić
Odczucia ...
Opinia dodana przez: Tomasz