Warszawa Laryngolog lekarz Małgorzata  Palac-Siczek

lekarz Małgorzata Palac-Siczek

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

wizyta już od 200
Muszyna Laryngolog lek. med. Beata Koter-Sotirow

lek. med. Beata Koter-Sotirow

Laryngolog, Pediatra

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 200
Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem!
Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała.
Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty.
Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Ewa
Warszawa Laryngolog lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

OTOLARYNGOLODZY24.PL - laryngolog, poradnia laryngologiczna Warszawa
Aleja Rzeczypospolitej 1

wizyta już od 200
Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – ...
Opinia dodana przez: Hania W

lek. med. Marek Kopeć

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet Lekarski Kopeć Marek
Słowackiego 42
62-300 Września

wizyta już od 100
Gdybym rok temu nie trafiła do gabinetu pana doktora, to nie pisałabym tej opinii. To mówi samo za siebie. Lekarz godny zaufania i polecenia. Anielska cierpliwość i zaangażowanie. Polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Zyta Szkulik-Bugaj

Laryngolog

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

Trafilam do Pani Doktor z perforacja ucha.Nastapilo ta perforacja po nie udacznym leczeniu mojego laryngologa Pani Malgorzaty Koziel z Olkusza.Pani Zyta Szkulik-Bugaj podjela sie leczenia i udalo sie.Super lekarz,kompetentny,odpowiedzialny,mily,pomocny i opiekunczy.Wszystko wytlumaczy wczuwa sie w psychike pacjenta.Malo takich lekarzy jak Pani Doktor.Super czlowiek,lekarz,przyjaciel.Polecam kazdemu kto moze dostac sie do Pani Doktor Zyty Szkulik-Bugaj.Wdzieczna pacjentka.Dorota Ostalak z Boleslawia.
Opinia dodana przez: anonim

dr Janusz Mamicki

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Chwałkowice, Opole

Jak dla mnie fachowiec mimo, iż pracuje "na akord" i ma sporo do roboty. Ma specyficzne poczucie humoru, które ja akurat lubię. Lubię też jak ktoś jest konkretny a ja sam nie potrzebuje by mnie niańczyć. Przyjmował mnie na konsultacji 2lata temu, ostatnio z kolei wykonał zabieg prostowania przegrody nosowej. Sprawnie i porządnie ja wykonał jak na fachowca, którego mnie właśnie polecono. I to finalnie się liczy.
Opinia dodana przez: Trevor
Komorów Laryngolog lek. med. Rafał Chmielewski

lek. med. Rafał Chmielewski

ORL - Laryngolog Rafał Chmielewski
Brzozowa 77
05-806 Komorów

wizyta już od 100
Od pewnego czasu regularnie badam się u Pana Rafała którego polecili mi moi zadowoleni koledzy. Jestem bardzo zadowolony z podejścia Pana Doktora do mojego przypadku oraz sposobu leczenia i informowania mnie. Bardzo profesjonalne podejście a do tego bardzo fajny jako człowiek. Polecam
Opinia dodana przez: Grzegorz J.

dr n. med. Małgorzata Piaskowska

Laryngolog, Foniatra

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!
Wrocław Laryngolog dr n. med. Marcin Frączek

dr n. med. Marcin Frączek

Medix
Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

W wrześniu 2020 roku doktor operował mnie zabieg FESS z konchoplastyką. Na TK zatok przed operacją brak wzmianki w opisie i obrazie o niedrożności przewodów nosowych dolnych (oprócz wytworzenia dziobu kostnego na przegrodzie). Problem był z sitowiem i zatokami czołowymi. Jednak lekarz wykonał ablację zdrowych małżowin. Po zabiegu nie doszedłem do siebie przez 9 miesięcy przewlekły nawał ropno krwistej wydzieliny i codzienne bóle głowy i obrzęki. Po tym czasie lekarz ...
Opinia dodana przez: Bartosz M