Laryngolog

Wolny termin: 28 Cze o 19:00. Sprawdź inny. # 4

lek. med. Anna Stasiak

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

01-355 Bemowo, Warszawa

Pani doktor leczy mego synka od około roku. Zawsze uśmiechnięta. Wspaniałe podejście do dzieci, delikatność. Odpowiada na zadane pytania proponuje różne formy leczenia i potrafi doradzić, która metoda będzie najlepsza. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: JiM
Wolny termin: 6 Lip o 17:00. Sprawdź inny. # 5

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Chwałkowice, Opole

Jestem po wizycie. Bardzo dobry lekarz, osobiście polecam. Jestem zadowolony z pomocy dr Mamickiego.

Wolny termin: 26 Cze o 07:00. Sprawdź inny. # 7

Lux Med

Specyficzne poczucie humoru i podejście do pacjenta może niektórych odstraszać (jak dla mnie było fantastycznie!!!), ale lekarz konkretny i kompetentny. Wizyta krótka, ale rzeczowa, porada trafna. Ogólnie polecam osobom, które potrzebują pomocy laryngologa, ale nie lubią się napinać.

Wolny termin: 26 Cze o 10:00. Sprawdź inny. # 8

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
32-310 Klucze

Wspaniały lekarz. Nigdy nie spotkałam sie z lekarzem ,który tak dokładnie najpierw diagnozuje chorobę ,a potem ją leczy. I to leczy bardzo skutecznie.Pani doktor w trakcie badania jest skoncentrowana tylko na pacjencie i naprawdę widac ogrom Jej wiedzy. To lekarz który kocha swoją pracę.

Wolny termin: 26 Cze o 15:00. Sprawdź inny. # 9

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wolny termin: 26 Cze o 16:00. Sprawdź inny. # 10

lek. med. Jan Dąbal

Laryngolog, Otolaryngolog

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Leczył mnie z ostrej infekcji gardła i ucha.Konkretny lekarz,nie mówi za dużo :),ale wyjaśnia co jest grane,a i zapytać sie o wszystko można.Spokojny i uprzejmy.