dr n. med. Marcin Frączekdr n. med. Marcin Frączek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Frączek

Laryngolog

Cała wizyta przebiegła sprawnie i szybko w miłej i przyjaznej atmosferze. Najważniejsze że otrzymałam szybka i super fachową pomoc , zero stresu = polecam pana Frączka

Bardzo polecam Pana doktora, szczegółowo i bardzo jasno przedstawił gdzie jest problem i jakie mogą być dalsze czynności leczenia; fachowa obsługa, doświadczony lekarz.

U żadnego lekarza nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i wyjaśnieniem problemu zdrowotnego. Rzetelnie, rzeczowo i miło. Polecam.

Polecam. Otrzymałem konkretną pomoc i odpowiedzi na zadawane pytania. Jeżeli wystąpi konieczność ponownej wizyty to wybiorę Pana dr Frączka

Bardzo polecam dr. Marcina Frączka. Służy fachowy,mi radami, zawsze chcę pomóc pacjentowi i całej sytuacji zdrrowotnej z tym związanej.

Bardzo dobry lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczył, jestem zadowolony z wizyty. Przyszedłem z bólem zatok. Wszystkim polecam.

fachowo i sprawnie, punktualnie, położenie przychodni medix mi odpowiada, miły kontakt z personelem, zlecenie dokładniejszych badań, wyczerpująca informacja o chorobie.

Duzy pozytyw!!! Milo, konkretnie i na temat, bez marnowania czasu. Spokojnie moge polecić Pana Doktora Frączka. Naprawde nie zawiodlam się.

Super lekarz, konkretny, miły. Udziela szczegółowych informacji. Leczenie u pana laryngologa zakończyło się pomyślnie. Polecam w 100%

Super lekarz, konkretny, miły. Udziela szczegółowych informacji.
Leczenie u pana laryngologa zakończyło się pomyślnie. Polecam w 100%

Konkretny laryngolog wzbudzający zaufanie i sympatyczny człowiek i lekarz. Pan Doktor sprawił, że mój strach przed badaniem i wszelkie wątpliwości znikły na pierwszej wizycie. Badanie nie było takie straszne a ja jestem przynajmniej pod dobrą opieką.