dr n. med. Marcin Frączekdr n. med. Marcin Frączek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Frączek

Laryngolog

W wrześniu 2020 roku doktor operował mnie zabieg FESS z konchoplastyką. Na TK zatok przed operacją brak wzmianki w opisie i obrazie o niedrożności przewodów nosowych dolnych (oprócz wytworzenia dziobu kostnego na przegrodzie). Problem był z sitowiem i zatokami czołowymi. Jednak lekarz wykonał ablację zdrowych małżowin. Po zabiegu nie doszedłem do siebie przez 9 miesięcy przewlekły nawał ropno krwistej wydzieliny i codzienne bóle głowy i obrzęki. Po tym czasie lekarz znów zasugerował ablację małżowiny jako to co miało pomóc. Dziś analizując badania TK z innymi lekarzami wiem, że w ogóle nie powinno dojść do obkurczenia już przy pierwszym zabiegu. Rozwija się u mnie ZESPÓŁ PUSTEGO NOSA. Zbyt radykalna konchoplastyka na małżowinach spowodowała u mnie brak czucia przepływu powietrza przez nozdrza, powietrze wpada bezpośrednio do gardła, zanika błona śluzowa, wysychanie nosa, problem ze snem i z oskrzelami, bo nos nie spełnia funkcji filtra. Przeżywam koszmar i nikt nie jest w stanie mi pomóc bo efekt jest nieodwracalny!

Cała wizyta przebiegła sprawnie i szybko w miłej i przyjaznej atmosferze. Najważniejsze że otrzymałam szybka i super fachową pomoc , zero stresu = polecam pana Frączka

Bardzo polecam Pana doktora, szczegółowo i bardzo jasno przedstawił gdzie jest problem i jakie mogą być dalsze czynności leczenia; fachowa obsługa, doświadczony lekarz.

Bardzo polecam dr. Marcina Frączka. Służy fachowy,mi radami, zawsze chcę pomóc pacjentowi i całej sytuacji zdrrowotnej z tym związanej.

Polecam. Otrzymałem konkretną pomoc i odpowiedzi na zadawane pytania. Jeżeli wystąpi konieczność ponownej wizyty to wybiorę Pana dr Frączka

U żadnego lekarza nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i wyjaśnieniem problemu zdrowotnego. Rzetelnie, rzeczowo i miło. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczył, jestem zadowolony z wizyty. Przyszedłem z bólem zatok. Wszystkim polecam.

fachowo i sprawnie, punktualnie, położenie przychodni medix mi odpowiada, miły kontakt z personelem, zlecenie dokładniejszych badań, wyczerpująca informacja o chorobie.

Super lekarz, konkretny, miły. Udziela szczegółowych informacji. Leczenie u pana laryngologa zakończyło się pomyślnie. Polecam w 100%

Super lekarz, konkretny, miły. Udziela szczegółowych informacji.
Leczenie u pana laryngologa zakończyło się pomyślnie. Polecam w 100%

Duzy pozytyw!!! Milo, konkretnie i na temat, bez marnowania czasu. Spokojnie moge polecić Pana Doktora Frączka. Naprawde nie zawiodlam się.