dr n. med. Marcin Frączekdr n. med. Marcin Frączek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Frączek

Laryngolog

Dr Frączek operował moje zatoki. Super lekarz wie jak rozmawiać z pacjentem. Przy nim operacja nie taka straszna jak się wydaje. pozdrawiam i dziękuje.

U dr Frączka byłam w Dermamedzie,na lipolizie i wypełniaczu-Surgiderm. Jestem bardzo zadowolona z obu efektów. Lipolizę powtarzam za miesiąc,ale efekt jest już i tak świetny. Lekarz bardzo miły,sympatyczny i profesjonalny-lepiej nie mogłam trafić!!!

Lekarz bardzo miły,sympatyczny i profesjonalny-lepiej nie mogłam trafić!!!

u dr Marcina Frączka byłam już dwa razy,na botoxie i ustach. Robiłam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pierwszy raz,ale zabiegi przebiegły bez zarzutu i w efekcie mam piękne usteczka:)i pozbyłam się lwiej zmarszczki,której tak nie cierpiałam.

u dr Marcina Frączka byłam już dwa razy,na botoxie i ustach.

byłam u dr Frączka już kilka razy na zabiegu lipolizy.Efekt jest nadzwyczajny!Nie sądziłam ,że mogę pozbyć się tkanki tłuszczowej w taki bezbolesny sposób.Dla wszystkich kobiet,które boją się liposukcji.Sam lekarz to przemiły człowiek,bardzo empatyczny ,profesjonalny.

u dr Frączka byłam w Dermamedzie na wypełnieniu zmarszczek-to osoba ze świetnym podejściem do pacjenta a przy tym doskonały specjalista i wracam do niego z każdą moją "niedoskonałością".

Dr Marcin Frączek zoperował mi (całkiem dużego)guza ślinianki przyusznej. Operacja przebiegła pomyślnie i obecnie jestem rehabilitowana w związku z porażeniem nerwu twarzy. Jestem pod wrażeniem troskliwości Pana Doktora i bardzo dobrego kontaktu z pacjentem. Doceniam zarówno profesjonalizm, jak i poczucie humoru, które rozwesela i dodaje sił w trudnych dla pacjenta chwilach. Dziękuję bardzo i polecam Doktora wszystkim zainteresowanym.

Doktór rzeczowy, uprzejmy,jasno tłumaczy metody leczenia, wzbudza zaufanie - polecam

Zadowolony klient. Przypadek nie był skomplikowany, ale wizyta zrobiła na mnie dobre wrażenie.

lekarz dla dzieci, bardzo polecam. cierpliwy, mily i kompetentny :)

lekarz dla dzieci, bardzo polecam. cierpliwy, mily i kompetentny :)