Laryngolog Wrocław

Sienkiewicza 98 lok. 7
50-348 Wrocław

pełny profesjonalizm, lekarz od którego bije ciepło, spokój , od razu wzbudza zaufanie ,konkretny w ocenie bezpośredni POLECAM

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

P. Dr.Marcin Masalski ostatnio wykonywał mi zabieg usunięcia polipa. Jestem bardzo zaskoczony jego podejściem do pacjenta.
Przeprowadził bardzo gruntowne badanie cały czas tłumacząc jego spostrzeżenia.
Następnie przeprowadził zabieg wykazując się gruntowną fachowością.Jestem bardzo zadowolony. BARDZO POLECAM.

Przeprowadził bardzo gruntowne badanie cały czas tłumacząc jego spostrzeżenia.

Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LAR-MED Janina Koźmińska Filia
Ziemowita 1/9
53-678 Wrocław

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie.

Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, czyli oprócz samego badania w czasie wizyty znalazł się czas na wytłumaczenie zasad postępowania i mechanizmu powstawania problemu. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Adam
Laryngolog Wrocław dr n. med. Marcin Frączek

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Doktor Marcin Frączek jest bardzo sympatycznym człowiekiem, chętnie tłumaczył i odpowiadał na moje pytania. Zostałam zbadana szybko i bezboleśnie. Serdecznie polecam wizytę u dr Frączka

Opinia dodana przez: Joasia

4WSK

Wrocław

Pierwszy lekarz, który zajął się poważnie moim schorzeniem. Przypadkowo trafiłam do niego na SORze, gdzie pomógł mi w 100 % wyciągając mi kamienie ze ślinianki, konsultacja po zabiegu u zupełnie przypadkowej pani laryngolog w Pulsantisie w wieku wskazującym na znajomość rzeczy, kazała mi docenić pana Macieja jeszcze bardziej. Pani nawet nie znała leku, jak został mi w szpitalu zapisany, nie mówiąc już o tym, że spojrzeć nie chciała na szwy.. Doktora skwitowała pogardliwie, że jest "z tych przejmujących się", no uśmiałam się razem z nią...
Jest przejmujący się i chwała mu za to!

Opinia dodana przez: Anna

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Cudowna osoba ze wspanialym podejciem do malego pacjenta, a do tego fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam.

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Fantastyczna Pani Doktor.Kazdemu kto ma nieszczescie chorowac z calego serca polecam Pania Doktor.

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

Po dwóch tygodniach wizyt u lekarza rodzinnego, dopiero p. Aleksandra wykryła u mnie mononukleozę. Polecam!

Krynicka 51/105
50-138 Wrocław

Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w
kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje
zaufanie i czułam się bezpiecznie podczas zabiegu, pomimo tego, że bardzo
się bałam.Naprawdę godny polecenia!!! Pozdrawiam :)

Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w
kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje
zaufanie i czułam się bezpiecznie podczas zabiegu, pomimo tego, że bardzo
się bałam.Naprawdę godny polecenia!!! Pozdrawiam :)

Opinia dodana przez: owocki

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

Super lekarz super człowiek, wyleczył mi córke podczas pierwszej wizyty.

Super lekarz super człowiek, wyleczył mi córke podczas pierwszej wizyty.