Lekarze Laryngolog Wrocław

dr n. med. Marcin Frączek

Medix
Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Jestem niespełna rok po operacji nosa u dr Frączka. Miałam szczupły, równy nos. Prosiłam o usunięcie garbka i zwężenie końcówki. Pokazałam zdjęcie z efektem jakiego oczekuję. Pan doktor stwierdził, że da się to zrobić. Nos, który mam w niczym nie przypomina tego z wizualizacji. Jest gruby, z grabem, krzywy. Wygląda gorzej niż przed operacją. Pan doktor cały czas twierdził, że nos trzeba masować. Oczywiście nic to nie dało. Powiedział, że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Krystyna Frączkowska

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Pani Krystyna jest świetnym specjalistą, potrafi wysłuchać pacjenta rozumie problemy a co najważniejsze potrafi prawidłowo diagnozować. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Cieszę się, że trafiłem do takiego specjalisty.

dr hab. n. med. Janina Koźmińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LAR-MED Janina Koźmińska Filia
Ziemowita 1/9
53-678 Wrocław

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie. Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, ...
Opinia dodana przez: Adam
Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje zaufanie i czułam się bezpiecznie podczas zabiegu, pomimo tego, że bardzo się bałam.Naprawdę godny polecenia!!! Pozdrawiam :)
Opinia dodana przez: owocki

lekarz Iwona Krzemińska

Laryngolog dziecięcy

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Cierpliwa, bardzo dokładna, kompetentna osoba. Pani doktor wyjaśniła nam wszelkie wątpliwości, zgłosiliśmy się z synkiem na podcięcie wędzidełka (zasugerowała nam to neurologopeda), okazało się, że jest to niepotrzebny zabieg a wręcz konsekwencje byłyby jeszcze gorsze (blizna, zrosty... ). Dziękujemy i polecamy wszystkim rodzicom małych dzieci
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Aleksandra Sztuka-Banel

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

Pani Doktor niesamowicie fachowa, konkretna i zaangażowana. Usunięcie trzeciego migdałka i każda wizyta w super atmosferze. Wielka wdzięczność i uznanie.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Emilia Jaśkiewicz-Burnejko

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

w czerwcu moja 16-letnia córka w szpitalu wojskowym miała wycinane migdałki.cały zabieg został wykonany fachowo. córka bardzo szybko wróciła do zdrowia,

mgr Marek Gawron

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

lekarz wyjątkowy na nasze czasy, zaangażowany dobrze znający temat, a jednocześnie jest zainteresowany pacjentem nadzwyczaj starannie przeprowadza zabiegi.Podejście do dzieci cudowne, wprowadził mojej córce do nosa metalowy pręcik do koagulacji nawet nie zająknęła. Polecam jako Nr 1 we Wrocławiu!!! ZZ

lekarz Zbigniew Czajczyński

Laryngolog, Onkolog

Bartoszowicka 18
51-641 Wrocław

jestem zadowolony z wizyty lekarza Pana Zbigniewa. Miałem problem ze słuchem i lekarz zapisał mi skuteczne leki na ból uszu.
Opinia dodana przez: patryk

lekarz Yogen Abelak

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet lekarski
53-206 Wrocław

Doktor Abelak zbadał mnie niezwykle starannie i poświecił mi dużo uwagi, wyjaśniając szczegółowo i profesjonalnie na obrazie komputerowym przyczyny mojego chronicznego schorzenia krtani. Zaproponowana długoterminowe leczenie dało mi poczucie bezpieczeństwa. Wysoka kultura osobista i życzliwy stosunek do pacjenta sprawiły, że wizyta była dla mnie bardzo komfortowa. Gorąco polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Grzegorz Pitala

Audiolog, Foniatra

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Badania u córki przeprowadził szybko i fachowo. Badania nie wszystkie były przyjemne dla dziecka ale potrafił zachęcić córkę, aby dało się je wykonać. Mogłam trzymać ją na kolanach, co bardzo jej pomogło. Otrzymaliśmy opis calej wizyty łącznie ze zdjęciami. Bardzo miły i uprzejmy, fantastyczne podejście do dzieci. Przeprowadził dokładny wywiad. Odpowiedział na wszystkie dręczące nas pytania w sposób bardzo prosty i zrozumiały. Poświecił tyle czasu, ile potrzebowaliśmy. Bardzo polecamy pana ...
Opinia dodana przez: Marta

dr Marcin Masalski

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

P. Dr.Marcin Masalski ostatnio wykonywał mi zabieg usunięcia polipa. Jestem bardzo zaskoczony jego podejściem do pacjenta. Przeprowadził bardzo gruntowne badanie cały czas tłumacząc jego spostrzeżenia. Następnie przeprowadził zabieg wykazując się gruntowną fachowością.Jestem bardzo zadowolony. BARDZO POLECAM.
Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

lekarz Teresa Chącka

Laryngolog, Foniatra

Pałucka 65a
54-152 Wrocław

cudowny lekarz, cudowny człowiek. nie dziwię się, że długo trzeba czekać na wizytę, ale każda chwila spędzona u pani doktor wynagradza wszystko.Rzeczowa uprzejma empatyczna szanuje każdego pacjenta.ludzka...jak z serialu;) gorąco polecam.Wyleczyła mojego małego synka i męża, a i mnie oglądnęła przy okazji poradziła co robić z chrypką

Barbara Winkler-Spytkowska

Radiolog, Laryngolog

Gabinet lekarski
52-425 Wrocław

Wspaniały czlowiek, wspaniała Pani doktor, prawdziwy specjalista w dziedzinie onkologii głowy i szyji, profesjonalnie podchodzi do chorego, jestem wyleczona 15 lat po nowotworze złośliwym gardła. Polecam z całego serce Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Maria Łyszczak

Foniatra, Laryngolog

Gabinet Laryngologiczno-Foniatryczny
Wrocław, ul. Gajowa 23
50-519 Wrocław

Rzadko spotyka się tak ofiarnego i kompetentnego lekarza zwłaszcza w publicznej służbie zdrowia.

dr n. med. Zdzisław Banach

Puszczykowska 17
Wrocław

bardzo miły, starszy pan! mimo swego wieku śmiga po gabinecie. rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. przebadał mnie bardzo kompleksowo. zdecydowanie polecam także dla dzieci (leczył też mojego synka)

dr n. med. Monika Morawska-Kochman

Komandorska 53E / 2
Wrocław

Pani doktor jest przecudownym człowiekiem i rewelacyjnym specjalistą. Ma świetne podejście do pacjenta (do dzieci również!), zawsze tłumaczy metody leczenia i łączy je z innymi schorzeniami. Dwukrotnie operowała moją córkę-drenaż uszu, już wtedy wiedziałam, że moje dziecko jest w bardzo dobrych rękach. Nareszcie spotkałam lekarza, do którego mam ogromne zaufanie, a wielu specjalistów odwiedziliśmy diagnozując córkę.Serdecznie polecam!Miło spotkać lekarza,mającego tak ogromne serce i wiedzę-niezwykłe połączenie!

lekarz Andrzej Winiewicz

Poznańska 35 lok. 1a
53-631 Wrocław

Kompetentny, skuteczny, miły. Bardzo mi pomógł.

lekarz Jarosław Bukwald

Gabinet Laryngologiczny
Strońska 24 A
50-314 Wrocław

Lekarz super! Kompetentny, uprzejmy. Pomimo diagnozy innego lekarza dotyczącej wycięcia trzeciego migdała on podjął się jeszcze próby jego leczenia. W gabinecie nie ma opóźnień wizyt (co jest rzadkością) bo są one rozplanowane nie co 15 minut jak w większości gabinetów, ale co pół godziny. Zrobiono dziecku badanie słuchu w cenie wizyty a kwota nie jest wygórowana jak na prywatny gabinet. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: K8

dr Iwona Jurkanis

Laryngolog dziecięcy, Lekarz konsultant ZUS

PROXIMUM
Żelazna 34 gabinet 208
53-428 Wrocław

Moja córeczka została nareszcie zdiagnozowana właściwie-podejrzewałam wadę słuchu,która występuje w mojej rodzinie. Okazało się, że to przez zapalenie zatok, na które dzieci też mogą chorować i przerośnięty migdał.Pani doktor dokładnie wypytała o choroby i zleciła leki , które pomogły.W gabinecie można zbadać słuch i wyniki są teraz dobre. Mogę polecić -doktor jest sympatyczna,cierpliwa i wszystko tłumaczy.Beata