prof. dr hab. Tomasz Kręcicki

2,4
1,6
2,2
1,8

Może i są kompetencje tylko pytanie za ile. Leczyłem się prytwatnie prze 6 miesięcy. Poszedłem tylko dlatego, że mam przewlkełką chorabę i chciałem mieć pewność, że będe leczony , a wprzyszłości operowany przez dobrego specjalistę. Zawiodłem się.Po 6 dniach w szpitalu gdzie od drugiego dnia słyszałem, że będe operowany nić takiego sie nie wydarzyło.Ba!W Środę p.Kręcicki poinformował mnie, że operacja będzie w czwartek. W czwartek okazało się, że p.Kręcicki jest na jakimś sympozjum. Jakiś lekarz, który podobno jest zastępcą zaproponował mi przepustkę na wyjście ze szpitala na 6 dni.W ciagi 6 dniowego pobytu miałem zrobione badanie EKG. Dodam tylko, że bez względu na czy jest to skierowanie NFZ czy przyszpiesznei operacji jak w moim przypadku dzięki wizytom prywatnym na ul.Szybkiej w tzw. Centrum profesorskim zasada braku empatii i traktowania per noga pacjentów jest taka sama. A może po prostu za mało chodziłem i płaciłem. W każdym razie wypisałem się na włąśną prośbę.I dobrze zrobiłem. Dwa dniu później byłem operowany w dużym mieście wojewódzkim na północy.Przyjęto mnie na ostrym dyżurze. Dodam, że rezonans zrobiłem i na podstawie tego przyjęto mnie bardzo szybko. Jeszcze 3 dni zwłoki i nie musiałbym się leczyć. Pozostaje pytanie co robił p.Kręciki przez 6 miesięcu oprócz brania kasy? Miał tomograf, wypisy z poprzedniego pobytu w szpitalu, badania. Nie polecam nikomu! Lepiej znależć dobrego lekarza z praktyką i nie pseudo profesora.Nie radzę leczyć się takżę na oddziale larygologii szpitala klinicznego we Wrocławiu. Ten oddizał to porazka pod względem organziacyjnym i lekarskim. Lekarze tam tylko chodzą i oprowadzają studentów prze 8 godz. Później znikają tajemniczo. Jeśli ktoś chce się leczyc niech znajdzie dobrych lekarzy w innych szpitalach Wrocławia. Albo poza nim.

Niestety na Borowskiej dobrze się nie dzieje. Ordynator (lekarzem go nie nazwę nigdy) nie interesuje się pacjentami wcale. Wizyta trwa 30sek, dosłownie. Człowiek ten nie omieszka wyrazić przy okazji swojej irytacji z wielu powodów, głównie denerwuje go sam pacjent, bo jest. Niczego nie tłumaczy, nie ma czasu spojrzeć na TK, wszystkich by od razu wypisywał do domu. Jest arogancki, nie da dojść do głosu, nie zamieniłam z nim jednego zdania a leżę tu 10dzien i codziennie jest na obchodzie. Lekarze go nie słuchają, totalnie go olewają, nie dziwie się bo ich wykorzystuje na każdym kroku. Ogólnie panuje tu jakiś marazm, każdy przychodzi do pracy za karę, lekarze zniechęceni, zmęczeni. Brak sprzętu, nie zbadano mnie nawet endoskopem wiec o jakiej diagnozie w ogóle mowa. Brak organizacji, zarzadzania. Natomiast już pierwszego dnia chcieli robić punkcje, jak się nie zgodziłam bez rozpoznania to strzeliło focha. Po TK ten sam konował stwierdził, że absolutnie wskazań do punkcji nie ma. Slow brak, ręce opadają.

Po wizycie w szpitalu na Borowskiej straciłem ostatecznie wiare w NFZ. Oczywiscie profesor namawial na wizyte w swojej klinice, mimo ze mialem juz zrobiona tomografie i rezonans. Lacznie rozmawialem z 5 osobami na temat tego jak sie dostali na oddzial i 4 z nich przybylo ze skierowania z 'kliniki profesora', ten jeden czekal na operacje 2 lata. Profesor nie rozmawia z pacjentami, jego poranna wizyta to przeczytanie naziska i informacja ze "pan czeka", pozniej "pana trzeba wpisac na operacje" i tak minimum 9 dni, bo przeciez musi sie pacjent szpitalowi zwrocic. Ciezko mi oceniac kompetencje, ale podejscie do pacjenta bylo na zatrwazajacym poziomie i nie zycze nikomu takich przezyc.

Swoją ignorancją i niekompetencją doprowadził do tego że w tej chwili w strasznych męczarniach w szpitalu Gromkowskiego we Wrocławiu powoli umiera moja żona. To współczesny dr.Mengele Wrocławia.

Wyjątkowo kompetentny,opanowany, wzbudza zaufanie, uprzejmy. Polecam szczególnie w przypadkach polipów nosa i zatok. Jestem po zabiegu FESS (endoskopowa operacja nosa i zatok + usunięcie polipów nosa) w szpitalu na ul. Borowskiej i czuje się bardzo dobrze. Sam pobyt i obsługe wspominam bardzo miło.

Matko Boska, unikajcie tego człowieka szerokim łukiem, oszust, prywatne wizyty tylko, a później koleś się wykręca- nazwisko już świadczy o nim - Kręcicki , kiedy idzie się do szpitala - porażka, czeka się na niego godzinami, a później pół minuty i wypad. W szpitalu na Borowskiej - Laryngologia totalny brak organizacji i poszanowaia dla pacjenta. Suma sumarum, Pan zaczeka, Pan zaczeka Pan zaczeka, tyle w temacie. Panie Profesorze kiedyś się to odwróci pomimo Pańskiego statusu zawodowego, oby umierał Pan w cierpieniach i był przeklęty na wieki.........

prof. Krecicki podczas przyjec do szpitala na borowskiej w ramach NFZ naklanial mnie do platnej wizyty i dodatkowych badan w jego prywatnym gabinecie "profesorskim". Od wyniku tych prywatnej wizyty niestety uzaleznil moje przyjecie do szpitala :( Nie tak powinna wygladac publiczna sluzba zdrowia! Polecam za to prof. Malczewskiego w szpitalu w Olawie, w ktorym przyjeto mnie bez problemu i zadnych dodatkowych badan poza tomografia, ktora posiadalem..

Może to i dobry specjalista ale kiedy byłem u niego z NFZ to zajrzał mi do krtani i znalazł tam małego guzka. Natychmiast polecił zgłosić się prywatnie do jego mamusi (też laryngolog) aby ona podjęła decyzję co z tym niezłośliwym guzkiem robić. Kosz wizyty u mamusi kręcickiego wynosił w tedy 150 zł. Kiedy byłem u niego niedawno prywatnie za 200 zł już mnie do swojej mamusi nie wysyłał tylko stwierdził, że należy to obserwować. Jego chciwość na kasę oceńcie sami ........

Pan profesor kieruje do swojej prywatnej praktyki, zapewne dość profesjonalnej bo raczej nie taniej ;)

"Lekarz" bezczelnie naklania do leczenia w swoim prywatnym gabinecie - "pan zadzowni, asystentka Pana umowi, przyjme Pana jeszcze przed moim urlopem" . WIzyta w szpitalu trwala mniej niz minute pomimo oczekiwania w kolejce 2h (inne osoby byly traktowane podobnie). "Lekarz" nawet nie chcial ogladac poprzednich wynikow badan (tomograf, rezonans) kierowanych przez innych laryngologow.