dr n. med. Wojciech Gawron

Laryngolog

Wspaniały lekarz! dzięki Jego trafnej diagnozie moja córka nie ma już niedosłuchu, bezdechów i podejrzeń o alergię (wraz z astmą!). Długo trwało (ponad 8 miesięcy!) zanim udało się ustalić przyczynę częstych chorób z powikłaniami na migdałkach u córki....w ciągu roku 3,5 letnia dziewczynka miała 8 antybiotyków, a w przerwach pulneo.... Nawet było podejrzenie u niej o zespół PFAPA:( Nareszcie koszmar się skończył: szybka i trafna diagnoza Pana Doktora, fachowo przeprowadzony zabieg bez powikłań i dziecko po zabiegu metodą koblacji i usunięcia 3-go migdałka chce jeszcze raz pójść na zabieg!:) - zatem świadczy to również o wspaniałym podejściu Lekarza oraz zespołu w Medicusie:)

Doktor Gawron to rewelacyjny specjalista. Byłem u niego już któryś raz z kolei i za każdym razem jestem bardzo zadowolony, nie tylko ze sposobu diagnozowania i leczenia ale także podejścia, jakie ma Pan doktor do pacjentów! Jednymi słowy - CUDOWNY CZŁOWIEK! Jeśli miałbym komuś polecić dobrego, sprawdzonego, godnego zaufania laryngologa, to z pewnością będzie to Pan doktor.

Polecam serdecznie doktora, jest to wybitny specjalista i wspaniały człowiek. Nie znam drugiego tak sympatycznego i troszczącego się o pacjenta lekarza, nie tylko wśród laryngologów. Najserdeczniej polecam!

Polecam - bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz.

Polecam - bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz.

Czy dr Gawron przyjmuje jeszcze gdzieś poza ul Wyszyńskiego? Strasznie długie terminy tam mają ,najblizszy na marzec , a mi się trochę spieszy zeby wyciągnąć córcię z wiecznego kataru i kaszlu :(((