dr n. med. Wojciech Gawron

Laryngolog

Świetny specjalista. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Jako jeden z nielicznych doskonale zna się na swoim fachu we Wrocławiu.

Wizyta komercyjna to najgorzej wydane pieniądze na przestrzenie ponda roku. Nic się od lekarza nie dowiedziałem czego bym z google już się wcześniej nie dowiedział. Szkoda pieniędzy na doktorskie stawki.

Wizyta komercyjna to najgorzej wydane pieniądze na przestrzenie ponda roku.
Szkoda pieniędzy na doktorskie stawki.

Wspaniały lekarz! dzięki Jego trafnej diagnozie moja córka nie ma już niedosłuchu, bezdechów i podejrzeń o alergię (wraz z astmą!). Długo trwało (ponad 8 miesięcy!) zanim udało się ustalić przyczynę częstych chorób z powikłaniami na migdałkach u córki....w ciągu roku 3,5 letnia dziewczynka miała 8 antybiotyków, a w przerwach pulneo.... Nawet było podejrzenie u niej o zespół PFAPA:( Nareszcie koszmar się skończył: szybka i trafna diagnoza Pana Doktora, fachowo przeprowadzony zabieg bez powikłań i dziecko po zabiegu metodą koblacji i usunięcia 3-go migdałka chce jeszcze raz pójść na zabieg!:) - zatem świadczy to również o wspaniałym podejściu Lekarza oraz zespołu w Medicusie:)

Czy dr Gawron przyjmuje jeszcze gdzieś poza ul Wyszyńskiego? Strasznie długie terminy tam mają ,najblizszy na marzec , a mi się trochę spieszy zeby wyciągnąć córcię z wiecznego kataru i kaszlu :(((

Polecam serdecznie doktora, jest to wybitny specjalista i wspaniały człowiek. Nie znam drugiego tak sympatycznego i troszczącego się o pacjenta lekarza, nie tylko wśród laryngologów. Najserdeczniej polecam!

Polecam - bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz.

Polecam - bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz.

Doktor Gawron to rewelacyjny specjalista. Byłem u niego już któryś raz z kolei i za każdym razem jestem bardzo zadowolony, nie tylko ze sposobu diagnozowania i leczenia ale także podejścia, jakie ma Pan doktor do pacjentów! Jednymi słowy - CUDOWNY CZŁOWIEK! Jeśli miałbym komuś polecić dobrego, sprawdzonego, godnego zaufania laryngologa, to z pewnością będzie to Pan doktor.