dr Tomasz Zatoński

Laryngolog

3,7

Według mnie to kompetentny, profesjonalny fachowiec który, posiada aktualną wiedze, potrafi pomóc szybko i rzeczowo, nie tylko w przychodni ale również na oddziale w szpitalu. We wszystkich miejscach był tak samo uprzejmy i profesjonalny. Bardzo sie cieszę , że są tacy lekarze.

Bardzo dobry lekarz, uczciwy, uprzejmy, zawsze oddzwania jeżeli nie odbiera, rok temu mnie operował i powiem szczerze że w publicznym szpitalu dzięki Panu Doktorowi bardzo dobrze się czułam. Doglądał, pytał jak się czuję. Bardzo fajnie jest czuć że lekarz operujący tak dba o palacjów. Polecam.

Leczę moje dzieci u dr Zatonskiego na ul. Energetycznej. Mam bardzo dobry odbiór tego lekarza. Ma świetny kontakt z dzieckiem, zleca dokladna diagnostyke jak potrzeba i skutecznie leczy. 100 zlotych to na pewno kwota warta tej uslugi. Polecam wszystkim!!!

Od kilku lat kożystam z porad laryngologicznych i leczenia przez doktora Tomasza Zatońskiego moich dzieci. Zawsze spotykam się z życzliwością i pełnym profesjonalizmem tego lekarza, jeżeli chodzi o diagnostykę i prowadzone leczenie. Nigdy też nie odmówił nam udzielenia pomocy za co jesteśmy mu ogromnie wdzięczni. Warto jest polecić takiego specjalistę.

Z powodu wielu pozytywnych opini umowilismy sie na wizyte. Coz lekaz nie wysluchal, wyciagal pochopne wnisoski, diagnoza i koncepcja leczenie byla niespojna z jego pierwotna opinia a co najwazneijsze na pytanie "dlaczego tak a nie innaczej" nie byl w stanie sensownie odpowiedziec niz stwierdzenei ze tak jest wedlug lekzrzy amerykanskich. I w tym momencie stal sie bardzo arogancki. Biorac pod uwage prywatna wizyte byl to szik i bardzo duze nieporozumienie

Z powodu wielu pozytywnych opini umowilismy sie na wizyte.

gada to samo na okragło na kazdej wizycie

gada to samo na okragło na kazdej wizycie