dr n. med. Jarosław Kapuściński

Laryngolog

2,7

Bardzo skromny, ale kompetentny, nie czaruje i nie opowiada głupot jak inni, uczciwie daje informacje czy może pomóc, na 100% wole takiego lekarza niż tego który ma wypucowany extra nowoczesny gabinet a nic nie wie o niczym i szkodzi ludziom!!!!!!! ja ktoś chce mieć luxus to proponuję spa!!!!! miałam 2 zabiegi i 2 na fundusz, a przecież mógł pow że u niego tylko prywatnie się da!!!!

Profesjonalista i bardzo kompetentny lekarz lekarz z powołania

Profesjonalista i bardzo kompetentny lekarz lekarz z powołania

A ja zdecydowanie polecam. Człowiek szalenie kompetentny. Powiem krótko- gdyby nie jego pomoc, nie wiadomo "czy kwiatki od spodu nie wąchałbym". I to przez lecznie takiej jednej Pani doktor w gabinecie prywatnym, która swoimi metodami zaprowadziałby mnie do św. Piotra. Polecam. Naprawdę bardzo gorąco. czasami może wydaje się, że doktor jest mało komunikatywny. Chyba nalezy do intowertyków (ale do lekarza nie idziemy na plotki, tylko po fachową poradę- a taka bedzie na 100%). A co do patrzenioa w oczy- to nie okulista.

NIE POLECAM absolutnie. Ma beznadziejne podeście do pacjenta. Absolutnie nie ma z nim kontaktu wzrokowego a co za tym idzie nie wzbudził we mnie zaufania. Nie potrafi dokładnie wytłumaczyć problemu. I odrazu zakłada że coś sięnie uda lub uda ale np nie na 100% . A o gabinecie wolę nie pisać by nie podnościć sobie znowu ciśnienia. Masakra. A narzędzia do badania ...........eh brak słów. Marta

Marta

Zdecydowanie nie POLECAM!Gabinet syfiasty , bada chyba jednym narzedziem wszystkich pacjentów z brudnej zardzewiałej tacki z szuflady zakurzonej. Nie patrzy w oczy tylko spuszcza głowe i cos tam sobie szepcze pod nosem a co najwazniejsze " nie wiem czy sie zabieg uda nie jestem pewny " no prosze ! Poprostu moja wizyta woła o pomste do nieba

Nie polecam. Wogole nie sluchal z jakim problemem przyszedlem.Mialem wrazenie ,ze czeka az wyjde i zaprosi nastepnego pacjenta do skasowania;/ na moje pytania odpowiadal"no moznaby sprobowac" NICZEGO nie doradzil.Nie polecam