Lekarze Laryngolog Wrocław

Laryngolog dziecięcy, Lekarz konsultant ZUS

PROXIMUM
Żelazna 34 gabinet 208
53-428 Wrocław

Moja córeczka została nareszcie zdiagnozowana właściwie-podejrzewałam wadę słuchu,która występuje w mojej rodzinie. Okazało się, że to przez zapalenie zatok, na które dzieci też mogą chorować i przerośnięty migdał.Pani doktor dokładnie wypytała o choroby i zleciła leki , które pomogły.W gabinecie można zbadać słuch i wyniki są teraz dobre. Mogę polecić -doktor jest sympatyczna,cierpliwa i wszystko tłumaczy.Beata

dr Andrzej Lakota

Laryngolog dziecięcy

Wrocław

Dr Łakota skuteczny, rzetelny, bardzo dobry fachowiec z laryngologii. Można na nim polegać. Leczy dzieci i dorosłych. Dokładnie zbada, prawidłowo rozpozna, zastosuje skuteczne leczenie. Sam się o tym przekonałem. Tak dobrego laryngologa z długoletnią praktyką ciężko dzisiaj znaleźć.
Opinia dodana przez: Mirosław B.

dr Maciej Zatoński

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne
pl. Hirszfelda 1
Wrocław

Pan doktor zajmuje się także propagowaniem zdrowego stylu życia. W sumie za 4 wizyty zapłaciłam 600 PLN - ale jestem zadowolona z każdej wydanej złotówki. Na początku wypełniłam ankiety dotyczące mojego życia, a doktor przygotował dla mnie (niestety po kilku dniach dopiero) cały pakiet zaleceń zdrowotnych (w tym propozycję diety i plan ćwiczeń fizycznych) oraz kazał przyjść na wizytę za miesiąc... No i przyszłam. 2 kg mniej i -4 cm ...

dr n. med. Maciej Przestalski

Piłsudskiego 43 pok.121
50-032 Wrocław

Mimo wieloletniej praktyki lekarskiej i ogromnej wiedzy teortycznej posiada duuuzo empatii, choc czasami zapomina, ze pacjent moze nie rozumiec terminologi medycznej. Od pacjenta oczekuje wspolpracy w leczeniu. Bywa, iz rezygnuje z honorarium, gdy ma pewnosc, ze finanse chorego nie sa w najlepszym stanie

Marzena Klakocar

Canaletta-Bellotta 4 lok. 4
51-665 Wrocław

bardzo fachowe podejście do pacjenta,doradza różne metody leczenia,dokładnie tłumaczy, szuka różnych metod leczenia

dr n. med. Krzysztof Pakulski

Chirurg szczękowo twarzowy, Laryngolog

Klinika stomatologiczna Dent Innovation
Ołtaszyńska 92C/4
53-034 Wrocław

W 2021 roku operacyjne usunięcie ósemki. Po zabiegu sparaliżowane, tak jakby trzymało dalej znieczulenie. Polecone u doktora płatne lasery nic nie pomogły. Zostałam pozostawiona sama sobie. Lekarz powiedział, że to się zdarza i minie. Upłynęło już 2,5 roku a ból narasta i paraliż nie minął :(

dr n. med. Krzysztof Preś

NZOZ MEDICUS Dolnośląskie Centrum Laryngologii we Wrocławiu
Kardynała Wyszyńskiego 110
50-307 Wrocław

To prawda, przede wszystkim CZŁOWIEK. Bardzo rzeczowy lekarz. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza dla tych, którzy tracą nadzieją
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Szczepan Barnaś

ulica Obrońców Poczty Gdańskiej 28
52-204 Wrocław

Doskonały, profesjonalny lekarz z olbrzymim doświadczeniem. Wykazuje troskę o pacjenta i efekty leczenia. Świetny kontakt i duże opanowanie. Merytoryka i fachowość. Wspaniały człowiek. Jako Szef Kliniki otolaryngologii, chirurgii głowy i szyi (4WSKzP we Wrocławiu) doskonale kieruje profesjonalnym personel lekarskim i pielęgniarskim. Po przyjęciu na oddział pełna opieka, uśmiech i przemiła atmosfera. Przed operacją pełna informacja przekazana przez lekarza. Wszystko działa jak w najlepszym szwajcarskim zegarku. Polecam.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Jerzy Rak

Gabinet
Sienkiewicza 98 lok. 7
50-348 Wrocław

Przeklinam dzień w którym zostałam przywieziona na laryngologie dziecięca we Wrocławiu gdzie ten Pan był ordynatorem! Po jego leczeniu , homeopati i wycinkach trafilam na onkologie w ostatniej chwili.

lekarz Magdalena Batorzyńska-Milach

Laryngolog dziecięcy

Moniuszki 4
51-610 Wrocław

Pani Doktor leczyła prywatnie moją córkę przez 3 miesiące... Córeczka była leczona 2x w Szpitalu na Borowskiej, i kilka razy była na wizytach prywatnych.... Bardzo sobie ceniłam Panią Doktor...niestety do czasu, ponieważ moje dziecko wybrało 11 antybiotyków....Pani Dktor nie widziała ratunku ( to moje zdanie) dla niej więc napisała mi smsa,że jest na L4...później że nie ma wolnych miejsc...a kiedy zapytałam czy nie chce już dalej nas leczyć to nic ...

lekarz Małgorzata Lis

Centrum Medyczne Krzywoustego
Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Niepoważny człowiek, dzisiaj moja Żona była i tej kobiety bo bardzo złe się czuła i podejrzewaliśmy ze może mieć COVID. Małżonka od wczoraj strasznie kaszle ma gorączkę i ból całego ciała, a lekarka nawet nie zmierzyła jej temperatury. Osłuchała ja i stwierdziła zapalenie górnych dróg oddechowych. Zero jakiegokolwiek pojęcia o wykonywanym zawodzie. Na pytanie czy może zrobić test na COVID bo niestety sami musieliśmy o to zapytać, kobieta stwierdziła ze ...
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Wojciech Gawron

MEDICUS Dolnośląskie Centrum Laryngologii
Wyszyńskiego 110
50-082 Wrocław

Świetny specjalista. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Jako jeden z nielicznych doskonale zna się na swoim fachu we Wrocławiu.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Laryngolog
                                       lekarz Wiktoria Nowak

lekarz Wiktoria Nowak

Centrum Medyczne SportsMedic
Dokerska 2A
54-142 Wrocław

Pani Doktor bardzo miła , profesjonalna obsługa polecam. Ma podejście do osób starszych i dzieci. Wizyta na NFZ, nie prywatnie i to jest bardzo ważne.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Anna Gomulska

Laryngolog dziecięcy, Pediatra

sępia 42
53-142 Wrocław

Zdecydowanie odradzam!!!!!Potrzebowałam pilnej konsultacji laryngologicznej dla mojego 5-miesięcznego syna. Na moje nieszczęście trafiłam do tej Pani. Powiedziała, że syn jest zdrowy, ale nie wzbudziła mojego zaufania więc udaliśmy się jeszcze do dwóch innych laryngologów, którzy jednogłośnie potwierdzili, że syn ma zapaleniu uszu i wymaga natychmiastowego leczenia. Jak ta kobieta mogła nie wykryć takiej choroby. a tak się chwaliła, że jeszcze nigdy nie postawiła błędnej diagnozy. Nawet nie chcę myśleć co ...

lekarz Anna Michalak

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
Parafialna 9a
52-233 Wrocław

Dziękuję za szybką pomoc pomimo późnej pory. Wyniki badań potwierdziły Pani diagnozę. Kontynuuję leczenie u swojego lekarza. Pozdrawiam Jan (przejazdem z Krakowa)
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Małgorzata Migniewicz

Bierutowska 63 pok. 223
51-317 Wrocław

Pani dr Małgorzata Michniewicz jest lekarzem laryngologiem, którego szczerze polecam. Byłam już nieraz z wizytą u Pani doktor i nigdy się nie zawiodłam. Tak było również dzisiaj, kiedy zgłosiłam się pełna obaw z napadowym kaszlem i dużym dyskomfortem w okolicy krtani. Pani doktor z uwagą przeprowadziła wywiad tyczący objawów choroby, po czym z należytą starannością przystąpiła do badania. Diagnoza była jasna i jednoznaczna. Wychodząc z gabinetu byłam nie tylko zaopatrzona ...
Opinia dodana przez: Liliana

dr hab. n. med. Wojciech Mikulewicz

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

dobry fachowiec,moglam liczyc na niego i jestem mu bardzo wdzieczna za troske i opieke medyczna.Polecam .

dr hab. n. med. Lucyna Pośpiech

MEDICUS Dolnośląskie Centrum Laryngologii
Wyszyńskiego 110
50-082 Wrocław

Byłem już kilka razy pacjentem p. Profesor i za każdym razem byłem bardzo zadowolony z leczenia. Polecam gorąco. Profesjonalizm, wiedza, skuteczność, a poza tym bardzo miły człowiek - czego chcieć więcej
Opinia dodana przez: juvefan

dr Tomasz Zatoński

Polimed
53-330 Wrocław

Nie polecam, u tego Pana byłem pare razy, myślałem że fachowiec, z tytułami. Szkoda czasu, pieniędzy, a przede wszystkim zdrowia. Pacjent ma u niego max 15min, jak chcesz więcej, to wykup drugą wizytę, tak mi powiedział Pacjent to tylko następny, ma cię gdzieś, tak się czujesz.
Opinia dodana przez: Dariusz

Paweł Suwała

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Wiedza i zaangażowanie Pana Doktora uratowały mojemu Synowi życie. Diagnoza we wrocławskim Przylądku Nadziei potwierdziła jego wstępne rozpoznanie - chłoniak Burkitta. Dzięki Panu Doktorowi leczenie rozpoczęło się tam natychmiast i we wczesnym stadium. Podziękowania nie wyrażą tego, co czuję. Dziękujemy za Życie.
Opinia dodana przez: Agi Lein