Lekarze Laryngolog Wrocław

dr n. med. Jarosław Kapuściński

Grabiszyńska 11/5
Wrocław

Bardzo skromny, ale kompetentny, nie czaruje i nie opowiada głupot jak inni, uczciwie daje informacje czy może pomóc, na 100% wole takiego lekarza niż tego który ma wypucowany extra nowoczesny gabinet a nic nie wie o niczym i szkodzi ludziom!!!!!!! ja ktoś chce mieć luxus to proponuję spa!!!!! miałam 2 zabiegi i 2 na fundusz, a przecież mógł pow że u niego tylko prywatnie się da!!!!

dr n. med. Maciej Mazur

ks. Skargi 21
50-082 Wrocław

Byłam bardzo zadowolona po wizycie u dr Mazura. Konkretny i rzeczowy lekarz, a przy okazji z wyjątkowym podejściem do pacjentów. Gorąco polecam!

prof. dr hab. Tomasz Kręcicki

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Może i są kompetencje tylko pytanie za ile. Leczyłem się prytwatnie prze 6 miesięcy. Poszedłem tylko dlatego, że mam przewlkełką chorabę i chciałem mieć pewność, że będe leczony , a wprzyszłości operowany przez dobrego specjalistę. Zawiodłem się.Po 6 dniach w szpitalu gdzie od drugiego dnia słyszałem, że będe operowany nić takiego sie nie wydarzyło.Ba!W Środę p.Kręcicki poinformował mnie, że operacja będzie w czwartek. W czwartek okazało się, że p.Kręcicki jest ...
Opinia dodana przez: Niedoszły pacjeny na szczęście

lekarz Helena Janowska

Drzewieckiego 9 lok. 3
54-129 Wrocław

Pani lubi się bawić w skarbówkę i urząd pracy. Zadaje pytania z czego się utrzymuje, jakie mam wykształcenie i czemu takie oraz "doradza" aby je poprawić. Od wejścia z pretensją wali na Ty. Bada bardzo pobieżnie I mało ostrożnie. Pierwszy raz trafiłem na tak bezczelnego lekarza.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Marzena Sobolska

Laryngolog

KARDIOMEDICAL - PORADNIE KARDIOLOGICZNE Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Nr 1 we Wrocławiu
ulica Legnicka 55/1
54-203 Wrocław

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor bardzo nie miła, nieuprzejma. Po wyjściu z gabinetu bardzo żałowałam, że zdecydowałam się na wizytę u tego specjalisty. Szczerze odradzam
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Ewa Gul

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Poliklinika "Na Grobli"
53-413 Wrocław

Wykonywany u doktor Gul zabieg – plastyka przegrody nosowej, zabieg jednego dnia Moja ocena? W pierwszej kolejności stanowczo odradzam wykonywanie tego zabiegu, jako jednodniowego, poza szpitalem. W ten sposób oszczędzicie sobie mnóstwo nieprzyjemności i kłopotów. Aby wykonać zabieg z refundacji NFZ należy odbyć płatną wizytę prywatną - zostać pacjentem przychodni. W ramach refundacji u pani doktor/w placówce otrzymujesz (BRAK oznacza, owszem, ale odpłatnie i w innym terminie): - poprawne (nos ...
Opinia dodana przez: J

Teresa Semkowicz-Morawska

Gabinet lekarski
50-533 Wrocław

Gorszej mendy wsrod lekarzy nie poznalam. Przychodze z bolem zatok, glowy i silnym usickiem w tych miejscach. A ta pseudo lekarka mowi mi jedynie ze zatoki nie bola, nie wie od czego boli mnie glowa z pretensjami. Od samego wejscia do gabinetu da sie poznac na tej tragicznej osobie. Nie wiem, dlaczego ktos ja dalej w przychodni trzyma
Opinia dodana przez: Beata

Jacek Szulc

51-312 Wrocław

Bardzo złe podejście do pacjenta. Nie rozumiem, skąd biorą się tacy ludzie. To nasze zdrowie i naszych dzieci, a ten lekarz uważa, że nie będzie odpowiadał na nasze pytania. Całkowicie nas ignorował. Na koniec okazało się, ze jego diagnoza była całkowicie chybiona. Przepisał antybiotyk na zatkane ucho po katarze. Byliśmy w Centrum Medycznym Wejherowska Wrocław - nie polecam - pieniądze wyrzucone w błoto. Lekarz z NFZ wykazał się większą starannością.
Opinia dodana przez: Karol

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5

lekarz Zbigniew Kierśnicki

Laryngolog

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław