dr n. med. Marcin Frączekdr n. med. Marcin Frączek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Frączek

Laryngolog

Ja u dr Frączka wypełniałam usta. Efekt jest genialny. Usta wyglądają bardzo naturalnie, z tym że są pełniejsze i bardziej ponętne. Wcześniej miałam bardzo cieniutkie co stanowiło mój kompleks, ale dzięki dr Marcinowi już się go pozbyłam :) Polecam

Super lekarz i człowiek z właściwym podejściem - ma wyczucie estetyczne i gdy upierałam się, teraz wiem, na za duże usta - rzeczowo poukładał mi w głowie - i całe szczęście bo teraz jestem zachwycona jak patrzę w lustro. Nie przytakuje bo Klient ma zawsze rację, jeśli ten chce przekombinować - jasno to mówi!

Dzięki Panu Marcinowi znowu jestem zadowolona ze swojej twarzy i z przyjemnością patrzę w lustro - młoda i świeża jak niegdyś dziękuję!!!

Pan Marcin jest rewelacyjnym specjalistą! Poza profesjonalną poradą i rewelacyjnie wykonanym zabiegiem, Pan Marcin wszystko mi dokładnie wytłumaczył, rozwiał wszelkie moje wątpliwości. Korzystałam z usług Pana Marcina w DermaMed, gdzie już wcześniej bywałam z innymi problemami u innych lekarzy i za każdym razem byłam zadowolona.

Pan Marcin dokonał cudu na mojej twarzy, znów czuję się piękna i młoda!!! szczerze polecam!

Polecam Pana doktora szczególnie Paniom, potrafi zdziałać cuda botoxem.

Polecam Pana doktora szczególnie Paniom, potrafi zdziałać cuda botoxem.

polecam Pana doktora jako wysokiej klasy specjalistę i profesjonalistę w swoim fachu. Na spokojnie wszystko wyjaśnił, każdy detal - odpowiedział na wszystkie pytania - po zabiegu służył wsparciem merytorycznym - naprawdę warto!

lekarz godny polecenia zarówno pod względem fachowej wiedzy jak i ludzkiego podejścia do pacjenta, byłam operowana (guz ślinianki przyusznej)przez dr Frączka i nie mam żadnych zastrzeżeń..

Super, bylo milo i bardzo konkretnie. Lekarz ok.

Super, bylo milo i bardzo konkretnie. Lekarz ok.

Bardzo gorąco polecam dr Frączaka. To świetny specjalista. Leczenie u niego przynosi naprawdę efekty, w przeciwieństwie do szeregu innych lekarzy. Cenię jego doświadczenie i praktykę którą posiada. Jest bardzo miły i kulturalny. Wizyta u niego jest bezstresowa. Interesuje się stanem zdrowia, słucha i odpowiada na pytania. Lekarz z powołania. Mój nos wreszcie odetchnął z ulgą... Pozdrawiam Agnieszka