dr n. med. Marcin Frączekdr n. med. Marcin Frączek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Frączek

Laryngolog

daje 100% poczucie bezpieczeństwa, miły i komunikatywny, empatyczny - co nie jest oczywiste u lekarzy

Z usług doktora korzystamy całą rodziną. Dzieci nie stresuja się przed wizytą! Jak dla mnie nie ma lepszego specjalisty i przy okazji tak życzliwego człowieka!

Pan M. Frączek potraktował mnie jak człowieka i przyjął bez żadnego gadania. Jestem za to bardzo wdzięczna. Polecam tam leczyć sprawy laryngologiczne , włąsnie dlatego że pracują w Medixie smpatyczni laryngolodzy zresztą bardzo profesjonalni

Jestem bardzo zadowolony. Podejście zarówno lekarza jak i personelu jest bardzo profesjonalne. A przede wszystkim imponujący jest sprzęt laryngologiczny w jaki zaopatrzony jest gabinet. Polecam w 100%

Pełen profesjonalizm w każdym calu, szybko, fachowo i do rzeczy. Gorąco polecam wszystkim. Poradnia Medix zadbana, specjalistycznie wyposażona, jednym słowem same plusy.

Tak szczerze to mam zaufanie tylko do Niego :) od pierwszej wizyty w gabinecie spotkania z nim nie wiążą się już ze stresem. Doktor Marcin jest to lekarz z powołania, który zawsze pomoże !!! dziękuję

Polecam oczywiście pana Doktora Frączka , bo to bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie , a do tego bardzo dobrze zorganizowane Centrum w sumie pod każdym względem, łącznie z cenami.

Świetne podejście do dzieci, duża wiedza. Mogę tylko polecić. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na takiego lekarza bo mieliśmy problem z migdałkami u córki.

Lepszego lekarza nie znałam wcześniej! Szkoda,że wszyscy nasi lekarze nie podchodzą tak do choroby i swoich pacjentów.

Lepszego lekarza nie znałam wcześniej! Szkoda,że wszyscy nasi lekarze nie
podchodzą tak do choroby i swoich pacjentów.