Sebastian Kamiński

Laryngolog

ZGŁOSIŁEM SIĘ DO PANA DOKTORA Z ''SZUMIĄCYM UCHEM'' .DOLEGLIWOŚĆ POJAWIŁA SIĘ NAGLE ,WIĘC NIE MIAŁEM MOŻLIWOŚCI WCZEŚNIEJSZEGO ZAREJESTROWANIA SWOJEJ WIZYTY.ZOSTAŁEM PRZYJĘTY I OBSŁUŻONY W MIŁEJ ATMOSFERZE I Z WYROZUMIAŁOŚCIĄ.ZA OKAZANĄ UPRZEJMOŚĆ PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ I WYRAZIĆ SWOJĄ WDZIĘCZNOŚĆ.

Rzadko zdarza się, aby lekarz na NFZ był tak uprzejmy i zaangażowany. Bardzo dobre podejście do dzieci. Słyszałam, że nie będzie już przyjmował w poliklinice-szkoda.

Konkretny , miły , sympatyczny. Ma wspaniałe podejście do pacjenta . Zawsze zbada , wszystko wytłumaczy .Polecam z uśmiechem ! :)

Cudowny lekarz. Miły-sympatyczny i konkretny. Polecam w 100 %. Leczylismy się u Dr Kamińskiego przez rok. Podczas wizyt zaesze wdzystko szczegółowo omawial. Wspaniale podejście do pacjentów .

polecam doktora Kamińskiego. Miły, uprzejmy, spokojnie odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości i ze szczegółami wszystko wyjaśniał. Przy konieczności następnej wizyty u laryngologa na pewno wybiorę dra Kamińskiego. Wizyta u takiego lekarza to sama przyjemność.

Sympatyczny, miły, kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy i ma wspaniałe podejście do dzieci. POLECAM