lek. med. Urszula Wojciechowska-Pawliklek. med. Urszula Wojciechowska-Pawlik - zdjęcie profilowe

lek. med. Urszula Wojciechowska-Pawlik

Laryngolog

Jestem specjalistą otorynolaryngologii i lekarzem medycyny estetycznej. Obecnie pracuję w Oddziale Laryngologii w Szpitalu w Nysie oraz w Centrum Medycznym "Salus" w Kłodzku wykonując ok 250 zabiegów operacyjnych rocznie tj operacje nosa, endoskopowe operacje zatok przynosowych, operacje migdałków, ślinianek , operacje w leczeniu chrapania i bezdechu sennego. Jednocześnie od 2008 roku wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.Zapraszam serdecznie na konsultację i do skorzystania z moich usług.

Pani Urszula operowała mi zatoki metodą FESS. Nie wiem dlaczego ale czułem od początku, że jestem pod dobrą opieką. Może na początku mało rozmowna ale na wszelkie późniejsze pytania odpowiadała wyczerpująco i zrozumiale. Jest dla mnie dobrym fachowcem !!!! Dziękuję Pani Doktor i życzę dalszych sukcesów " By oddychało się lepiej" pozdr tj

Jest dla mnie dobrym fachowcem !!!!
Dziękuję Pani Doktor i życzę dalszych sukcesów " By oddychało się lepiej"
pozdr tj