Laryngolog Opole

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Chwałkowice, Opole

Jestem po wizycie. Bardzo dobry lekarz, osobiście polecam. Jestem zadowolony z pomocy dr Mamickiego.

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Chwałkowice, Opole

Zdecydowanie POLECAM-wspaniały lekarz i człowiek.:)

Zdecydowanie POLECAM-wspaniały lekarz i człowiek.:)

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Wspaniały lekarz, o wysokich kompetencjach i ogromnej kulturze osobistej. Bardzo uważnie słucha pacjenta, poświęca mu dużo czasu, bada niezwykle dokładnie. Diagnoza przez nią stawiana jest zaskakująco trafna. U mnie badając gardło i krtań natychmiast wysłała na tomografię i rozpoznała guza płuca. Jestem już po operacji. Dziękuję Pani Doktor za uratowane życie. Oby było więcej takich lekarzy jak Pani Doktor Rychlewska

Opinia dodana przez: Tadeusz
Laryngolog Opole lek. med. Urszula Wojciechowska-Pawlik

Klinika Medest
Strzelecka 3
Opole

Pani Urszula operowała mi zatoki metodą FESS. Nie wiem dlaczego ale czułem od początku, że jestem pod dobrą opieką.
Może na początku mało rozmowna ale na wszelkie późniejsze pytania odpowiadała wyczerpująco i zrozumiale.
Jest dla mnie dobrym fachowcem !!!!
Dziękuję ...

Jest dla mnie dobrym fachowcem !!!!
Dziękuję Pani Doktor i życzę dalszych sukcesów " By oddychało się lepiej"
pozdr tj

Opinia dodana przez: Tomasz

Chabrów 20 lok. 10
45-221 Chwałkowice, Opole

Uważam, że Pani doktor jest naprawdę znakomita. Bardzo uprzejma, tłumaczy dolegliwosci i co najważniejsze wyleczyla mnie. Z pewnością gdy bede miał problemy z gardłem znów zwróce sie do Pani Augustyn. Polecam.

Gabinet Laryngologiczny VERTIGO
ul. Katowicka 67b laokal 10
45-061 Chwałkowice, Opole

Podziękowanie dla Pana Doktora za operację przegrody nosowej.
Czuję się zdecydowanie lepiej ,mogę spokojnie spać .Komfort mojego życia ,bycia i oddychania poprawiony na 5 .
Z wielkim szacunkiem Zagaja.

Podziękowanie dla Pana Doktora za operację przegrody nosowej.
Z wielkim szacunkiem Zagaja.

Opinia dodana przez: ann13

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Szczegółowo bada i przeprowadza wywiad z pacjentem. Diagnoza trafna. Córka miała wycinane migdały podniebienne i trzeci, ale najpierw było roczne leczenie, bo myśleliśmy że uda się zmniejszyć migdały lekarstwami. Zabieg wykonywany był w Chirmedzie i opinie wystawiam również pozytywną. Zabieg wykonywał dr Leszczyński. Miły, uprzejmy i godny polecenia!

Opinia dodana przez: Klaudia

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Najlepszy laryngolog w mieście ! Polecam w 100%. Kompetentny i fachowy, zna się na tym co robi. Mówi konkretnie, odpowiada na każde pytanie pacjenta - nawet te najgłupsze :). Poświęca czas pacjentowi tyle ile go naprawdę potrzeba, nie jest typem gaduły - co dla mnie jest jak najbardziej na plus nie lubię lekarzy, który za dużo mówią.

Ogromy plus dla Pana Dr za to, że sam umawia pacjentów na wizytę, jest dla nich dostępny, w razie jakichkolwiek komplikacji można do niego dzwonić o dowolnej porze. Taka otwartość na pacjentów jest ogromnym plusem.

Doktor wykonał mi bardzo skomplikowaną operacje torbieli bocznej szyi - z którą miałem ogromne problemy (stany zapalne), była bardzo duża.

Co najważniejsze inni lekarze wypowiadają się o doktorze Rekuckim z ogromnym szacunkiem jako o świetnym specjaliście.
Nie słyszałem żadnej negatywnej opinii o Dr Rekuckim.

Jestem ogromnie wdzięczny Dr Rekuckiemu za jego podejście do mnie jako do pacjenta i mogę w 100% przyznać, że nie wymieniłbym go na żadnego innego lekarza.

Kośnego 6
45-056 Chwałkowice, Opole

Bardzo kompetentna i życzliwa osoba,cudowne podejście do dziecka wzbudza zaufanie w dziecku i w zatroskanych rodzicach oby takich lekarzy było więcej polecam serdecznie Panią doktor.

Tatarkiewicza 1
45-832 Opole

Polecam Panią Doktor, oraz klinikę Chirmed.Doktor przeprowadziła u mojego synka zabieg usuwania migdalkow w sposób szybki i sprawny. Zawsze dostępna pod telefonem i chętna do udzielania odpowiedzi nawet na głupie pytania.Polecam

Opinia dodana przez: Marta