dr n. med. Tomasz Rekucki

Laryngolog

Patrycja Mikietyn 6 opinii·4 zdjęcia 12 minut temu NOWA To była moja pierwsza wizyta u laryngologa w życiu. Jak to pierwsze wizyty- bywają stresujące. Od lekarza byłoby miło dostać jakieś przyjazne spojrzenie chociaż. A w tym przypadku ? Miałam wrażenie jakby ten Pan siedział w gabinecie za karę. Chociaż bierze za to niemałe pieniądze (wizyta prywatna). Nie czułam się jak na wizycie lekarskiej , tylko jak w wojsku. Podniesiony ton, opryskliwe odpowiedzi , mina taka ze aż miałam wrażenie że mu przeszkadzam. I jeszcze tekst „w sumie to nie wiem ...

Patrycja Mikietyn
6 opinii·4 zdjęcia

12 minut temu
NOWA
Nie czułam się jak na wizycie lekarskiej , tylko jak w wojsku. Podniesiony ton, opryskliwe odpowiedzi , mina taka ze aż miałam wrażenie że mu przeszkadzam. I jeszcze tekst „w sumie to nie wiem czy uda mi się przeczyścić to ucho”. No cóż. NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

Po dwóch latach niedosłuchu - słyszę. Dzięki Panie Doktorze. Prozaiczna przyczyna. Sprawnie, konkretna pomoc.

Najlepszy laryngolog w mieście ! Polecam w 100%. Kompetentny i fachowy, zna się na tym co robi. Mówi konkretnie, odpowiada na każde pytanie pacjenta - nawet te najgłupsze :). Poświęca czas pacjentowi tyle ile go naprawdę potrzeba, nie jest typem gaduły - co dla mnie jest jak najbardziej na plus nie lubię lekarzy, który za dużo mówią. Ogromy plus dla Pana Dr za to, że sam umawia pacjentów na wizytę, jest dla nich dostępny, w razie jakichkolwiek komplikacji można do niego dzwonić o dowolnej porze. Taka otwartość na pacjentów jest ...

Ogromy plus dla Pana Dr za to, że sam umawia pacjentów na wizytę, jest dla nich dostępny, w razie jakichkolwiek komplikacji można do niego dzwonić o dowolnej porze. Taka otwartość na pacjentów jest ogromnym plusem.

Doktor wykonał mi bardzo skomplikowaną operacje torbieli bocznej szyi - z którą miałem ogromne problemy (stany zapalne), była bardzo duża.

Co najważniejsze inni lekarze wypowiadają się o doktorze Rekuckim z ogromnym szacunkiem jako o świetnym specjaliście.
Nie słyszałem żadnej negatywnej opinii o Dr Rekuckim.

Jestem ogromnie wdzięczny Dr Rekuckiemu za jego podejście do mnie jako do pacjenta i mogę w 100% przyznać, że nie wymieniłbym go na żadnego innego lekarza.

Wspaniały lekarz. Potrafił zoperować mi polipy nosa nawet w znieczuleniu miejscowym. Czekałabym na operację 3 lata. Oddycham przez nos nareszcie.

Lekarz bardzo rzeczowy i kompetentny. Swoim profesjonalizmem wzbudza zaufanie pacjenta. W czasie wizyt oraz w trakcie leczenia szpitalnego widać wielkie doświadczenie. Polecam wszystkim, którzy mają poważne problemy z zatokami a w perspektywie zabieg endoskopowy.

Tego doktora polecam w 100%. Kompetentny, rzeczowy i fachowy, zna się na tym co robi, a to najważniejsze. Mówi konkretnie i na temat i dba o swoich pacjentów po operacji, po prostu chce ich kontrolować. Wiele się nasłuchałam o lekarzu o wadach i zaletach, zalety mogę potwierdzić, a wady to każdy człowiek ma gorsze dni:) Czasami krzyczy, chyba taki ton głosu, ze stresu śmieję się z tego, więc nawet w tym krzyku jest urok tego lekarza. Trzeba mieć po prostu dystans do siebie i do doktora. Wolę takiego niż takiego co miło leje mi wodę i nie rozwiązuje mojego problemu jak to było przez 20 lat. Doktor wykonał mi operację adenotomii m.endoskopową i z ręką na sercu nie mam żadnych zastrzeżeń. Obecnie dobrał mi leki na inną dolegliwość i póki co strzał w dziesiątkę. Aby nie zapeszać na temat wszystkiego co napisałam odpukuję w niemalowane drewno.

Bardzo dobry specjalista. Z moimi zatokami było już bardzo źle, dzięki niemu od kilku lat oddycham normalnie. Polecam.

Pan doktor to bardzo dobry,godny zaufania fachowiec.Zmagałam się z chrypką od kilku miesięcy.Po zastosowaniu odpowiednich leków przez doktora, dolegliwości ustąpiły.Polecam!

Doktor Rekucki to doskonały specjalista.Kompetentny i rzeczowy.Przeprowadził u mnie dwa zabiegi operacyjne,dolegliwości związane z zatokami ustąpiły.Pana doktora polecam w 100%

Bardzo dobry i fachowy lekarz. Wykonał u mnie bardzo trudną operację zatok. Wytłumaczył mi na czym polega operacja, choć jest bardzo zajęty. Potrafi uspokoić. Jest bardzo ciepły i serdeczny.