dr n. med. Tomasz Rekucki

Laryngolog

Najlepszy laryngolog w mieście ! Polecam w 100%. Kompetentny i fachowy, zna się na tym co robi. Mówi konkretnie, odpowiada na każde pytanie pacjenta - nawet te najgłupsze :). Poświęca czas pacjentowi tyle ile go naprawdę potrzeba, nie jest typem gaduły - co dla mnie jest jak najbardziej na plus nie lubię lekarzy, który za dużo mówią. Ogromy plus dla Pana Dr za to, że sam umawia pacjentów na wizytę, jest dla nich dostępny, w razie jakichkolwiek komplikacji można do niego dzwonić o dowolnej porze. Taka otwartość na pacjentów jest ...

Ogromy plus dla Pana Dr za to, że sam umawia pacjentów na wizytę, jest dla nich dostępny, w razie jakichkolwiek komplikacji można do niego dzwonić o dowolnej porze. Taka otwartość na pacjentów jest ogromnym plusem.

Doktor wykonał mi bardzo skomplikowaną operacje torbieli bocznej szyi - z którą miałem ogromne problemy (stany zapalne), była bardzo duża.

Co najważniejsze inni lekarze wypowiadają się o doktorze Rekuckim z ogromnym szacunkiem jako o świetnym specjaliście.
Nie słyszałem żadnej negatywnej opinii o Dr Rekuckim.

Jestem ogromnie wdzięczny Dr Rekuckiemu za jego podejście do mnie jako do pacjenta i mogę w 100% przyznać, że nie wymieniłbym go na żadnego innego lekarza.

Tego doktora polecam w 100%. Kompetentny, rzeczowy i fachowy, zna się na tym co robi, a to najważniejsze. Mówi konkretnie i na temat i dba o swoich pacjentów po operacji, po prostu chce ich kontrolować. Wiele się nasłuchałam o lekarzu o wadach i zaletach, zalety mogę potwierdzić, a wady to każdy człowiek ma gorsze dni:) Czasami krzyczy, chyba taki ton głosu, ze stresu śmieję się z tego, więc nawet w tym krzyku jest urok tego lekarza. Trzeba mieć po prostu dystans do siebie i do doktora. Wolę takiego niż takiego co miło leje mi wodę i nie rozwiązuje mojego problemu jak to było przez 20 lat. Doktor wykonał mi operację adenotomii m.endoskopową i z ręką na sercu nie mam żadnych zastrzeżeń. Obecnie dobrał mi leki na inną dolegliwość i póki co strzał w dziesiątkę. Aby nie zapeszać na temat wszystkiego co napisałam odpukuję w niemalowane drewno.

Lekarz bardzo rzeczowy i kompetentny. Swoim profesjonalizmem wzbudza zaufanie pacjenta. W czasie wizyt oraz w trakcie leczenia szpitalnego widać wielkie doświadczenie. Polecam wszystkim, którzy mają poważne problemy z zatokami a w perspektywie zabieg endoskopowy.

Wspaniały lekarz. Potrafił zoperować mi polipy nosa nawet w znieczuleniu miejscowym. Czekałabym na operację 3 lata. Oddycham przez nos nareszcie.

Lekarz ten dokonał u mnie zabiegu rozcięcia zrostów w tym roku. Nie powiem, jest bardzo kompetentny i rzeczowy. Ma się wręcz wrażenie że gdy tłumaczy zawiłości choroby lub przebieg leczenia to jest się na jakimś wykładzie. To mnie akurat nie pasuje. Miewa stany zadyfania w sobie, a za chwilę potrafi przytulic i powiedziec dobre słowo gdy się ma stracha. W moim przypadku pana doktora poniosła rutyna, zarówno przy pierwszej jak i drugiej operacji. Mój nos już chyba nigdy nie dojdzie do siebie. Grożą mi krwotoki po zażyciu tabletek na ból głowy lub mocniejszym smarkaniu. Jeśli jednak miałabym polecic kogos to byłby to włąśnie on. Jednak radzę zastanowic się nad konsekwencjami wszelkich zabiegów jeśli nie są one naprawdę niezbędne. żaden laryngolog nie chciałby miec założonej tamponady i żaden jak sądzę nie podłożyłby swojego nosa pod nóż.

Doktor Rekucki to doskonały specjalista.Kompetentny i rzeczowy.Przeprowadził u mnie dwa zabiegi operacyjne,dolegliwości związane z zatokami ustąpiły.Pana doktora polecam w 100%

Pan doktor to bardzo dobry,godny zaufania fachowiec.Zmagałam się z chrypką od kilku miesięcy.Po zastosowaniu odpowiednich leków przez doktora, dolegliwości ustąpiły.Polecam!

Świetny lekarz. Z polipami nosa chodziłam od jednego laryngologa do drugiego. Jedni mówili,że trzeba operować,a drudzy,że nie. Dopiero on w końcu endoskopowo zoperował mi te polipy i zatoki i od tej pory nie mam żadnych problemów z oddychaniem. Polecam.

Od wielu lat nie mogłem normalnie oddychać przez nos. Pan doktor powiedział, ze potrzebna jest operacja i usunął mi te polipy. Wreszcie mogę normalnie oddychać. Polecam tego lekarza.

Bardzo dobry i fachowy lekarz. Wykonał u mnie bardzo trudną operację zatok. Wytłumaczył mi na czym polega operacja, choć jest bardzo zajęty. Potrafi uspokoić. Jest bardzo ciepły i serdeczny.