dr n. med. Tomasz Rekucki

Laryngolog

Od wielu lat nie mogłem normalnie oddychać przez nos. Pan doktor powiedział, ze potrzebna jest operacja i usunął mi te polipy. Wreszcie mogę normalnie oddychać. Polecam tego lekarza.

Świetny lekarz. Z polipami nosa chodziłam od jednego laryngologa do drugiego. Jedni mówili,że trzeba operować,a drudzy,że nie. Dopiero on w końcu endoskopowo zoperował mi te polipy i zatoki i od tej pory nie mam żadnych problemów z oddychaniem. Polecam.

Może to i jest dobry fachowiec, ale traktuje pacjenta jak kolejną osobę na której można zarobić! Wizyty mega krótkie. Nawet za wypisanie samego skierowania kasuje jak za odbytą wizytę 100zł. Wyszłam z gabinetu bez konkretnej diagnozy. Musiałam trafić do innego lekarza, który poprowadził leczenie. Uważam, że to naciągacz na kasę!!!

Absolutnie nie polecam tego pana!jest to fachowiec ale nie od leczenia tylko od wyciągania pieniędzy. 10 minut wizyty, zero pomocy, a stówka w jego kieszeni. poza tym jest mało uprzejmy! nigdy więcej do pana Rekuckiego!

nigdy więcej do pana Rekuckiego!

Bardzo dobry fachowiec. Uprzejmy i kompetentny. Długo i cierpliwie tłumaczył na czym polegają moje kłopoty z zatokami. Po operacji moje dolegliwości zniknęły. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, pomocny. Polecam w 100%

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, pomocny. Polecam w 100%

znam tego pana jakieś 25 lat do tyłu i wtedy bym go nikomu nie polecała, po wizytach u niego zostałam goła i wesoła

Miałam zawroty głowy i żaden z lekarzy przez 4 lata nie dał mi skierowania do laryngologa. Pan doktor przyjął mnie i zrobił mi badanie VNG w,którym wyszło że mam uszkodzony błędnik. Wytłumaczył na czym polega moja choroba i zapisał leczenie. Teraz czuję się lepiej.

Z doktorem Rekuckim miałem już wielokrotnie do czynienia. Przypomina mi się taka sytuacja... Doktor mówi "Jak moja stan zdrowa nie będzie najlepszy to mam za tydzień zadzwonić" no i zadzwoniłem bo nie było najlepiej. A on "Wie Pan .. właśnie wyjeżdżam na urlop.... ale ... możemy się umówić za godzinę w moim gabinecie" No i przyjechał! Wielu lekarzy leczyło moja krtań. A tylko on mi naprawdę pomógł!

Doskonały fachowiec, odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Warto skorzystać z jego pomocy. Doradzi i uspokoi.