lekarz Halina Jakobi-Róż

Laryngolog

3,7
3,9

Polecam Panią Doktor, oraz klinikę Chirmed.Doktor przeprowadziła u mojego synka zabieg usuwania migdalkow w sposób szybki i sprawny. Zawsze dostępna pod telefonem i chętna do udzielania odpowiedzi nawet na głupie pytania.Polecam

Pani doktor jest miła i kontaktowa. Zabieg przeprowadziła sprawnie i profesjonalnie. Z pewnością jest lekarzem godnym polecenia.

Parę lat temu chodziłam z wizytą do Pani doktor ze starszym synem,byłam bardzo zadowolona-wszystko cierpliwie mi wytłumaczyła,zabieg przeszedł bez problemów,żadnych powikłań.Tym razem młodszy syn potrzebował jej opieki i tym razem też nie zawiodła.Właśnie wróciłam z wizyty kontrolnej,jestem zachwycona podejściem do małego pacjenta ido rodziców.Minęło tyle lat a Pani doktor się nie zmienia:)POLECAM

Pani doktor jest przemiła. Ma świetny kontakt z dziećmi. Niestety na tym koniec miły rzeczy. Zamydliła mi oczy i jeszcze wzięła 100 zł. Nawet recepty nie wypisała. W niczym nie pomogła, wprowadziła niepotrzebny zamęt, podważając opinię innego lekarza. Nie polecam

U Pani doktor byłam kilka razy, za pierwszym wypisała mi leki za które zapłaciłam ponad 100zł, był tam m.in antybiotyk starej generacji. antybiotyk ten nic mi nie pomógł i o dziwo przy ostatniej tabletce pogorszyło mi się. poszłam kolejny raz i dostałam antybiotyk dożylnie. miałam też zrobioną punkcję przez Panią doktor. wtedy się polepszyło i przy wizycie kontrolnej stwierdzono, że jestem zdrowa. ale tłumaczyłam, że nie czuję ze to koniec. Pani doktor zapewniała, że wszystko jest dobrze. jednak się pogorszyło. przy następnej konsultacji, Pani doktor juz nie była tak miła, a nawet mogę napisać że mnie zbyła. Ponadto nie ma chyba wprawy w wypisywaniu recept, bo narobiła dużo błędów. Nie polecam tej lekarki>

Szybko,konkretnie i na temat.Syn był leczony przez rok na astmę,której oczywiście nie ma.Po znalezieniu Pani Jakobi-Róż odzyskałam wiarę w lekarzy.Wczoraj syn miał usuwany 3 migdał i jak na razie jest super.Zabieg w narkozie(wziewnej) trwał z 8-9 min,świetna fachowa klinika,oczywiście operowała Pani Dr:)szkoda tylko,że przez rok syn faszerowany był sterydami,a wystarczyło usunąć migdałka.Gorąco polecam!

mój synek (3.5) zakochał się na wejście, a i my poczuliśmy się od pierwszego razu dobrze, bezpiecznie i swojsko. Usuwanie migdałków w Chirmedzie przywróciło nam wiarę w placówki służby zdrowia - było fachowo, szybko i kompletnie bez stresu co w sytuacji gdy operacji poddawane jest ukochane dziecko jest w zasadzie niewyobrażalne - lekarze bomba a doktor Jakobi Róż ma u nas piątkę z plusem. Polecamy!

Pani Doktor wytłumaczyła nam przyczyny chorób naszego synka,a nastepnie fachowo przeprowadziła operację,przyspieszając termin zabiegu,kiedy tylko zwolniło sie miejsce w kolejce oczekujacych.Maciek przestał chorować.DZIĘKUJEMY i POLECAMY!Agata

To jest najgorszy laryngolog u jakiego byłam. Poszłam z synem do Pani Jakobi Róż z nawracającymi się od 4 lat anginami, chciałam się poradzić i wysłuchać jakie ona ma propozycje co do leczenia. Oburzająca była jej odpowiedź, ponieważ powiedziła, że to pediatra powinien odpowiednio zadbać o mojego syna i przepisać odpowiednie leki nie ONA. Stwierdziła że trzeba sobie wybrać dobrego pediatrę, który nie będzie przepisywał antybiotyków. Jeszcze w trakcie rozmowy wyciągnęła swój "mały" portfel aby dać pacjentowi do zrozumienia, że już nie ma czasu na rozmowę i że trzeba płacić, a wizyta trwała niecałe 6 minut. Zgarnęła 100 zł wypisując synowi antybiotyk, który przepisywany jest mu notorycznie od pani pediatry. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Usunięcie migdałka w Chirmedzie u synka 6 lat przebiegło szybko, bez komplikacji i niepotrzebnych nerwów. Pani Doktor rzeczowo omówiła z nami cały zabieg. Bardzo dobry lekarz anestozjolog (dr Ozimek). W pełni zadowoleni-polecamy.