lekarz Halina Jakobi-Róż

Laryngolog

Pani Doktor faktycznie "kasuje" niemałą kwotę za 5 min wizyty. Z tego co wiem, nawet znajomych nie oszczędza zapłatą. Mnie akurat nie pomogła, a nawet nie skierowała na badania specjalistyczne. Podeszła jak do młodego i zdrowego człowieka, a byłem chory. Jak się okazało, miałam poważne problemy zdrowotne, które leczy się laryngologicznie.

To jest najgorszy laryngolog u jakiego byłam. Poszłam z synem do Pani Jakobi Róż z nawracającymi się od 4 lat anginami, chciałam się poradzić i wysłuchać jakie ona ma propozycje co do leczenia. Oburzająca była jej odpowiedź, ponieważ powiedziła, że to pediatra powinien odpowiednio zadbać o mojego syna i przepisać odpowiednie leki nie ONA. Stwierdziła że trzeba sobie wybrać dobrego pediatrę, który nie będzie przepisywał antybiotyków. Jeszcze w trakcie rozmowy wyciągnęła swój "mały" portfel aby dać pacjentowi do zrozumienia, że już nie ma czasu na rozmowę i że trzeba płacić, a wizyta trwała niecałe 6 minut. Zgarnęła 100 zł wypisując synowi antybiotyk, który przepisywany jest mu notorycznie od pani pediatry. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szybko,konkretnie i na temat.Syn był leczony przez rok na astmę,której oczywiście nie ma.Po znalezieniu Pani Jakobi-Róż odzyskałam wiarę w lekarzy.Wczoraj syn miał usuwany 3 migdał i jak na razie jest super.Zabieg w narkozie(wziewnej) trwał z 8-9 min,świetna fachowa klinika,oczywiście operowała Pani Dr:)szkoda tylko,że przez rok syn faszerowany był sterydami,a wystarczyło usunąć migdałka.Gorąco polecam!

Bardzo polecam Panią Doktor,jest bardzo miła,uprzejma,moja córeczka bardzo chorowała,do przedszkola chodziła 1,5tyg.a resztę miesiąca w domu,po usunięciu migdałków jak ręką odjęło,aż trudno było w to uwierzyć kiedy przestała chorować. Polecam wszystkim rodzicą

Polecam wszystkim rodzicą

U Pani doktor byłam kilka razy, za pierwszym wypisała mi leki za które zapłaciłam ponad 100zł, był tam m.in antybiotyk starej generacji. antybiotyk ten nic mi nie pomógł i o dziwo przy ostatniej tabletce pogorszyło mi się. poszłam kolejny raz i dostałam antybiotyk dożylnie. miałam też zrobioną punkcję przez Panią doktor. wtedy się polepszyło i przy wizycie kontrolnej stwierdzono, że jestem zdrowa. ale tłumaczyłam, że nie czuję ze to koniec. Pani doktor zapewniała, że wszystko jest dobrze. jednak się pogorszyło. przy następnej konsultacji, Pani doktor juz nie była tak miła, a nawet mogę napisać że mnie zbyła. Ponadto nie ma chyba wprawy w wypisywaniu recept, bo narobiła dużo błędów. Nie polecam tej lekarki>

Usunięcie migdałka w Chirmedzie u synka 6 lat przebiegło szybko, bez komplikacji i niepotrzebnych nerwów. Pani Doktor rzeczowo omówiła z nami cały zabieg. Bardzo dobry lekarz anestozjolog (dr Ozimek). W pełni zadowoleni-polecamy.

Wszystko raczej ok, tylko miałem wrażeni, że Pani Doktor bardzo się spieszy i to mnie trochę zniesmaczyło.

Bardzo rzeczowa miła Pani doktor, wie co mówi. Bardzo polecamy.

Bardzo rzeczowa miła Pani doktor, wie co mówi. Bardzo polecamy.

Bardzo dobry lekarz, posiadający dobry kontakt z dziećmi i zawsze stawia trafną diagnozę. Bez potrzeby nie faszeruje antybiotykami.

mój synek (3.5) zakochał się na wejście, a i my poczuliśmy się od pierwszego razu dobrze, bezpiecznie i swojsko. Usuwanie migdałków w Chirmedzie przywróciło nam wiarę w placówki służby zdrowia - było fachowo, szybko i kompletnie bez stresu co w sytuacji gdy operacji poddawane jest ukochane dziecko jest w zasadzie niewyobrażalne - lekarze bomba a doktor Jakobi Róż ma u nas piątkę z plusem. Polecamy!