dr n. med. Anita Piotrowska Dutchmandr n. med. Anita Piotrowska Dutchman - zdjęcie profilowe

dr n. med. Anita Piotrowska Dutchman

Laryngolog

KWALIFIKACJE:Dr n. med.Anita Piotrowska Dutchman Specjalista Otolaryngolog
2006-Dyplom z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
2012-Stopień naukowy doktora ...

KWALIFIKACJE:Dr n. med.Anita Piotrowska Dutchman Specjalista Otolaryngolog
2012-Stopień naukowy doktora nauk medycznych.
KURSY SZKOLENIA:Nowotwory głowy i szyi:
Wstępna kwalifikacja kandydatów do wszczepu
ślimakowego -
Podstawy chirurgii czynnościowej i estetycznej nosa
Chirurgia rekonstukcyjna w otolaryngologii wybrane problemy.
Chirurgia perlaka-
Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Mikrochirurgia ucha środkowego.
Międzynarodowy operacyjny kurs chirurgii onkologicznej
głowy i szyi
Współczesne zagadnienia audiologii klinicznej
Kurs chirurgii endoskopowej zatok przynosowych
Patologia i klinika ucha środkowego i wewnętrznego
ANITA PIOTROWSKA DUTCHMAN - jest członkiem:Polskiego Towarzystwa Lekarskiego-Sekcji Rynologicznej PTORL
Jestem autorem publikacji naukowych w piśmiennictwie krajowym.
NAJCZĘŚCIEJ WYKONYWANE ZABIEGI:
Korekty skrzywienia przegrody nosa i deformacji nosa
z dostępu zamkniętego i otwartego.
operacje polipów torbieli, stanów przerostowych, guzów nosa
operacje zatok przynosowych w tym endoskopowe(FESS)
operacje migdałków podniebiennych i gardłowego
operacje w zespole chrapania i bezdechów w czasie snu
drenaż jam bębenkowych i tympanoplastyki
mikrochirurgia krtani
operacje torbieli, przetok, guzów szyi
operacje zmian zlokalizowanych w skórze głowy i szyi oraz
zmian błony śluzowej jamy.

Wspaniała kompetentna lekarka.Niestety nie mogę kontynuować leczenia u Pani Doktor z czego czuje niezadowolenie.Wyjechała z Kraju "oddając "nas pacjentów jak paczkę w inne ręce!!!

Cudowny człowiek. Czekam na możliwość wizyty... . Leczy nie tylko ciało, ale i duszę... . Czekam... .

Wspaniała lekarka,mądra kobieta swa wiedze doskonale wykorzystuje w swej pracy. Oddana pacjentowi,stanowcza, wymagająca,specjalista chirurg,laryngolog Wlascicielka "zlotych rąk",ogromna nadzieja pacjentow! Dziekuje że Pani jest, pani doktor.Złota dusza gorąco polecam.WDZIĘCZNA PACJENTKA.

Byłam na wizycie Pani Doktor, chodziło mi o jeszcze jedną opinie w sprawie mojego problemu z uszami. Pai doktor ma świetne podejście - przede wszystkim widać że słucha, bardzo rzeczowe i pomimo posiadanych już moich wcześniejszych dokumentów, tu dodam, że jest ich dość sporo, przyjrzaa się sprawie jeszcze raz bardzo dokładnie. Potwierdzia ustalenia poprzedniego lekarza i dołożya kilka swoich sugestii.Polecam przesympatyczna ,miła Pani Doktor.