dr n. med. Adam Lorczyński

Traumatolog, Ortopeda

Byłam u niego po operacji ręki po złamaniu (operacja w innej placówce). Mimo że ewidentnie ręka była źle zrośnięta, krzywa, w ciągłym bólu (6 tygodni nieustannie na tabletkach), opuchnięta, palce drętwiejące, zdjęcia RTG - dawały obraz niezadowalający, uznał, że nic się nie da zrobić, że wszystko w normie (mam taki wpis w dokumentacji)i wysłał mnie na rehabilitację, która mogła jeszcze pogorszyć mój stan, co potem potwierdził lekarz rehabilitant. Nie zasugerował też ponownej operacji, zlekceważył mój ból i łzy. Na szczęście jestem po drugiej operacji,ręka wraca do zdrowia. Może mój przypadek ...

Może mój przypadek jest pojedynczy, ale zabrakło mi u tego lekarza zwykłej ludzkiej troski, rzetelności i uczciwości zawodowej. Miałam wrażenie, żę nie chce podważać mojego leczenia (jakości wykonanego zabiegu) przez innych lekarzy, w innej placówce. W efekcie lekarze, którzy popełnili błąd przyznali, że wcześniejszy zabieg się nie udał i robili potem wszystko, aby błąd naprawić.
Trudno mi uwierzyc, że dr Lorczyński, po 4 tygodniach od pierwszej operacji, podczas pierwszej wizyty u niego nie widział, że jest źle. Nic nie mówił (ale widac było, że zdjęcia mu się nie podobają), kazał czekać kolejne 2 tygodnie, na ostateczne zdjęcie usztywnienia ręki. To były kolejne dni w bólu. Mogłam mieć reoperację dużo wcześniej, gdyby tylko dał wyraźne wskazanie i skierowanie. Oszczędziłoby mi to bólu i łez.

Wspaniały lekarz, leczyłam się na zapalenie nadgarstka, cieśń -7 mies. u różnych lekarzy, chodziłam na rehabilitacje i nic nie dało - u pana doktora dostałam jeden zastrzyk i po bólu. Do dzisiaj, a minęło 2 lata nie odczuwam żadnego bólu ręki. Gorąco polecam!

Minęły już 2 lata od operacji korekcyjnej stawu palca wskazującego prawej ręki, której dokonał Pan doktor. Nie będę się tutaj rozwodzić nad szczegółami pierwszej operacji, którą spieprzyli gdyńscy "chirurdzy" na czele z doktorem "O"-niby specjalistą od poważnych złamań ręki (wiadomo o kogo chodzi). Doktor Lorczyński, choć sytuacja była beznadziejna postanowił podjąć się naprawy tego "dzieła". Faktycznie tuż po operacji korekcyjnej nie widziałem jakiejś wielkiej różnicy. Haluks został taki jak był, ale po jakimś czasie zacząłem zauważać że wraca mi sprawność w ruchu palca. Przed operacją zgięcie było na 70% wyprostu nie było praktycznie wogóle. Teraz mam 100% zgięcia i pełen wyprost palca! I to przy praktycznie braku stawu. Polecam Doktora Lorczyńskiego. Powiem krótko : GOŚĆ ma skilla i jest PRO. Potrafi dokonać rzeczy chyba niemożliwych.

Zdecydowanie bardzo dobry lekarz!Kilka lat temu operował moją prawą rękę -zespół cieśni -od zabiegu do dnia dzisiejszego jest wszystko ok.Oby wszyscy lekarze byli tak kompetentni , uprzejmi i z sercem podchodzili do pacjentów to nasza służba zdrowia miałaby dużo lepszą opinię.

Doskonały lekarz , gorąco polecam - operował u mnie zespół cieśni nadgarstka w obu rękach. Zabieg w pełni udany, wszystko poszlo b. sprawnie ( szpital w Tczewie)

Dobry specjalista, dobry lekarz, dobry człowiek!!! Mimo zaskakującej mojej choroby dla niego samego, po dokładnym zdiagnozowaniu pomaga w wyleczeniu mnie... Mimo że na początku nieprawdopodobna była ta choroba dla mojego wieku... Po wyjaśnieniu przyznał się, że myślał, że ja udaję... Jednak i tak podjął się wyjaśnień... Teraz jestem jedną z niewielu w świecie przypadków, którą leczy... DZIĘKUJĘ Mu za to !!!

Dla takiego lekarza komentarz jest zbyteczny.Dodam tylko-Szkoda że takich wspaniałych lekarzy mamy tak mało.Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz, naprawdę z powołania.Takich lekarzy więcej.

Bardzo dobry lekarz, naprawdę z powołania.Takich lekarzy więcej.

Bardzo dobry lekarz. Dziękuję i pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz.
Dziękuję i pozdrawiam.

Bardzo się cieszę, że zostałam pacjentką Pana Doktora.

Bardzo się cieszę, że zostałam pacjentką Pana Doktora.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Starogard Gdański"?

Partyzantów 49b
Gdańsk