dr n. med. Adam Marcheluk

Urolog, USG

Dr.Adam Marcheluk jest lekarzem który wyjątkowo mocno angażuje się w chorobę i leczenie pacjenta. Jednocześnie nie uchyla się od udzielenia odpowiedzi na pytania i wątpliwości pacjenta i proponuje najlepsze metody leczenia oraz leki. Nie mniej ważne jest że nie robi różnicy w traktowaniu pacjentów których przyjmuje w gabinecie prywatnym z tymi których leczy na oddziale szpitalnym. Ogromna wiedza i kontakty z wieloma krajowymi i zagranicznymi towarzystwami lekarskimi o czym świadczy ilość świadectw i dyplomów powoduje że pacjent z ufnością może mu zaufać i poddać sie proponowanym metodom leczenia. Pacjent z ...

Dr.Adam Marcheluk jest lekarzem który wyjątkowo mocno angażuje się w chorobę
Pacjent z Łosic A.Matuszczak

Lekarz z powołania. Bardzo rzadko można takich spotkać. Konkretnie mówi co i jak, wybiera najlepszą metodę leczenia i wciela ja w życie. Oby więcej takich specjalistów było w naszym pieknym kraju.

Anioł nie człowiek z bardzo dużą wiedzą nie tylko w swojej dziedzinie. Uprzejmy, chętny do pomocy, interesuje to zdrowie pacjenta. Polecam jak najbardziej!!!

Dr. Marcheluk jest specjalistą wysokiej klasy ze świetnym podejściem do pacjenta. Dzięki niemu nadal mam nerkę. Bardzo dziękuję mu za czas poświęcony i zaangażowanie.

Wspaniały jako lekarz,powiem krótko to jest geniusz w swojej dziedzinie.Trafne diagnozy i świetny operator(operował mojego syna).Przed operacją i po ,dzięki niemu wykonano niezbędne badania które są nieodzowne do dalszego leczenia(a wiem że ludziom z takim samym schorzeniem w innych szpitalach nie zrobiono tych badań co jest karygodnym błędem lekarza ) Pan dr. Marcheluk jest lekarzem naprawdę z powołania . Oddany pacjentowi niesamowicie. Wspaniały lekarz i równocześnie wspaniały człowiek .Sympatyczny,uśmiechnięty,cierpliwy,serdeczny poprostu człowiek wielkiego formatu. Nie spotkałam w życiu tak wspaniałego lekarza i człowieka.

Pan dr. Marcheluk jest lekarzem naprawdę z powołania .
Oddany pacjentowi niesamowicie.
Nie spotkałam w życiu tak wspaniałego lekarza i człowieka.

wielu lekarzy powinno uczyć się od p. doktora, kompetentny, miły, źyczliwy, troszczy się o każdego pacjęta...ma same pozytywne cechy, źyczyła bym sobie by móc spotykać na swojej drodze takich wspaniałych ludzi.

Najlepszy lekarz z jakim sie kiedykolwiek spotkałam :D polecam

Najlepszy lekarz z jakim sie kiedykolwiek spotkałam :D polecam

Zupełna porażka u tego lekarza. Widzi tylko jeden problem i nie patrzy na pacjenta w całości. Zawiodłam się.