Bardzo nie polecam!
Poziom obsługi jest poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki- zarówno ze strony lekarza jak i samego personelu.

W dniu wizyty otrzymałem telefon, że umówiona przeze mnie godzina jednak nie odpowiada lekarzowi- zaproponowano mi zupełnie inną godzinę, która kolidowała z moimi obowiązkami służbowymi. Pracownica recepcji, która do mnie dzwoniła z pretensją oznajmiła "dobrze, niech już tak zostanie" po czym się rozłączyła.

Podczas samej wizyty: personel z recepcji nie ...
Opinia dodana przez: Damian
Łódź Urolog lek. med. Paweł Wędzikowski

lek. med. Paweł Wędzikowski

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 150
Świetny i kompetentny lekarz!!!!! Przeprowadzał mi operację jeszcze w szpitalu w Tuszynie zawsze znalazł czas dla pacjenta, dokładnie informował o sposobie i skutkach leczenia.
Opinia dodana przez: basiulka47

lek. med. Adam Kałużny

Gabinety Specjalistyczne Dekerta
ul. Dekerta 3/3 (wejście od ul. Staszica)
Wrzeszcz, Gdańsk

wizyta już od 180
Jestem bardzo zadowolony jest spokojny nie chaotyczny. Jestem po TURP iw dalszy okresie miałem duże trudności z pęchem Dr.stwierdził że to prostata,dzięki poprawnej diagnozie i leczeniu pozbyłem się cewnika i funkcjonuję prawie normalnie. Powód: Zmiany po radioterapi.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. med. Daniel Lewczak

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
85-232 Okole, Bydgoszcz

wizyta już od 50
Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej

dr n. med. Władysław Bryc

RTG, Urolog

Nałkowskiej 23
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz interesujący się pacjentem na poziomie wyżej.
Do tej pory korzystałam z lekarza ,który wypisał mi paczkę leków i za 2 tygodnie od nowa byłam bo problem nadal był.
Rzeczowy człowiek.Uprzejmy i kontaktowy.
Opinia dodana przez: Beata
Kraków Urolog dr n. med. Adam Kwinta

dr n. med. Adam Kwinta

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
al. Pokoju 4 (Gabinet 47 - I piętro)

świetny lekarz i jednocześnie rzeczowy i bardzo uprzejmy w obejściu człowiek, bardzo mi pomógł. Szczerze polecam Pana Doktora jako doskonałego fachowca. Dziękuję.
Opinia dodana przez: \\\\\\\\\\\\zbigniew

dr n. med. Marek Długosz

Prywatny Gabinet Urologiczny Marek Długosz
Wieniawskiego 14
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Świetny specjalista, potrafi kompleksowo zaopiekować się pacjentem. Szybko postawił diagnozę i pomógł mi wrócić do zdrowia, choć inni lekarze rozkładali ręce, nie potrafiąc znaleźć przyczyny moich dolegliwości. Zdecydowanie polecam i dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Stefan
Szczecin Urolog lekarz Norbert Taraszkiewicz

lekarz Norbert Taraszkiewicz

Prywatny Gabinet Urologiczny
Staromłyńska 21/26 pok nr 44
Szczecin

Moj tata od roku jest pacjentem pana doktora. Rewelacyjny lekarz i wspaniały człowiek. Zarówno na wizycie prywatnej, jak i w szpitalu. Jedyny lekarz, któremu moj tata zaufał🙂 A co najważniejsze, po zaproponowanym leczeniu zdecydowana poprawa!!! Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina