dr n. med. Adam Kałużny

U clinic
ul. Angielska Grobla 30/85, 80-756 Gdańsk
Stare Miasto, Gdańsk

wizyta już od 200
Jestem bardzo zadowolony jest spokojny nie chaotyczny. Jestem po TURP iw dalszy okresie miałem duże trudności z pęchem Dr.stwierdził że to prostata,dzięki poprawnej diagnozie i leczeniu pozbyłem się cewnika i funkcjonuję prawie normalnie. Powód: Zmiany po radioterapi.
Opinia dodana przez: Stanisław
Koszalin Urolog lek. med. Maciej Głuszko

lek. med. Maciej Głuszko

Balticmed
Doktora Andrzeja Zientarskiego 6/5
75-852 Koszalin

lekarz Michał Kępiński

Urolog

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

lek. med. Daniel Lewczak

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
85-232 Okole, Bydgoszcz

wizyta już od 50
Lekarz z podejściem do pacjenta pt."po co tu przyszedłeś?" . Wiele z osób przede mną odbyło wizyty w ciągu nawet minuty, dwóch. Lekarz bardzo opryskliwy, pozwolił sobie nawet na skrytykowane wiedzy lekarza rodzinnego. Na leżance nie zmieniane podkłady pewnie przez cały dzień, lekarz bez rękawiczek, w mojej obecności nie mył rąk a dotykał wszystkiego.
Opinia dodana przez: Przemek

dr n. med. Władysław Bryc

RTG, Urolog

Nałkowskiej 23
42-200 Częstochowa

Bardzo sobie cenię Pana doktora za lojalność oraz podejście do pacjenta jak do człowieka, który przychodzi z problemem.
Dziękuję za diagnozę kolejny raz trafna.
To już 2 moja wizyta,jechalem z daleka ale warto było.
Opinia dodana przez: Leon

prof. dr hab. n. med. Barbara Darewicz

Seksuolog, Urolog

Gabinet lekarski
Św. Rocha 12 lok 14
15-156 Białystok

Miałam do czynienia z Panią Profesor przed kilku laty. Niestety zarówno z własnych doświadczeń i z perspektywy opieki chirurgicznej nad moim ś.p. tatą mam bardzo złe zdanie o tym lekarzu. Poprzez bardzo niefrasobliwe podejście do powierzonego życia i zdrowia pacjenta, mój tata, któremu operacja miała przedłużyć życie, wprost przeciwnie operacja okaleczyła go i skróciła życie. To był po prostu dramat, jeden błąd za drugim. W zasadzie sprawa nadawała się do ...
Opinia dodana przez: Elwira

lek. med. Krzysztof Żychowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Żelazna 34
Wrocław

Byłem na wizycie u pana doktora w dniu 22.02.2018r. w gabinecie urologicznym 4 WSKzP. I wizyta ta zrobiła na mnie wielkie wrażenie, ponieważ zachowanie dr Żychowicza było niemal podręcznikowe! Jestem wymagającym pacjentem ,ale też od lekarza oczekuję takiego prawdziwie ludzkiego podejścia. I napiszę w ten sposób, że jeżeli potrzebujemy takiej prawdziwej, empatycznej i fachowej pomocy urologicznej to wybór dr. Żychowicza będzie niezwykle trafnym!
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Marek Długosz

Prywatny Gabinet Urologiczny Marek Długosz
Wieniawskiego 14
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Świetny specjalista, potrafi kompleksowo zaopiekować się pacjentem. Szybko postawił diagnozę i pomógł mi wrócić do zdrowia, choć inni lekarze rozkładali ręce, nie potrafiąc znaleźć przyczyny moich dolegliwości. Zdecydowanie polecam i dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Stefan
Poznań Urolog dr n. med. Michał Hrab

dr n. med. Michał Hrab

Specjalistyczny gabinet urologiczny Michał Hrab
Marcelińska 94/200
60-324 Poznań

Młody, sympatyczny lekarz, miły przebieg wizyty. Bardzo dokładnie tłumaczy przebieg choroby i możliwości leczenia. Poświęca dużo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Leon