Urolog

Urolog Wołów lek. med. Aleksander Biały

Prywatny Gabinet Urologiczny Aleksander Biały Przychodnia Rejonowa
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 34
56-100 Wołów

Doskonały diagnosta, lekarz pełen empatii, ogromna wiedza i doswiadczenie. Doktor leczyl mojego ojca. Gdyby kazdy lekarz byl jak dr Biały, społeczeństwo by na pewno mniej narzekało na służbę zdrowia. Jeden z najlepszych urologow w rejonie Wołowa i Wrocławia.
Opinia dodana przez: Ewa Jaskółowska-Dzombić

Centrum Medyczne Wola

Prywatny Gabinet Urologiczny Marek Długosz
Wieniawskiego 14
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Świetny specjalista, potrafi kompleksowo zaopiekować się pacjentem. Szybko postawił diagnozę i pomógł mi wrócić do zdrowia, choć inni lekarze rozkładali ręce, nie potrafiąc znaleźć przyczyny moich dolegliwości. Zdecydowanie polecam i dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Stefan

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Lekarz ten leczy mojego dziadka,jesteśmy zadowoleni z leczenia,dziadkowi poprawiły się wyniki,stan ogólny też lepszy,widać że lekarz robi co może.To miły człowiek,wcale nie jest opryskliwy,a jeżeli dla kogoś był to ostatecznie nie jest od tego żeby być przemiłym i głupio uśmiechać się do każdego wchodzącego pacjenta,jego zadaniem jest dobrze leczyć.I proszę zwrócić uwagę na siebie,jak czasami zachowujecie się w poczekalniach,przed gabinetem!

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Wiem że dobrze trafiłam ! Lekarz mimo że młody to dobry w swoim fachu. Dokładnie tłumaczy, rysuje i sprawia że strach mija. Polecam tym co się boją i zastanawiają się czy wybrać doświadczenie starego fachowca czy powierzyć swoje zdrowie Komuś kto jeszcze nie popadł w rutynę.
Opinia dodana przez: Iwona

Gabinet Zdrowia Mężczyzny
Kujawska 3
35-323 Pobitno, Rzeszów

Lekarz niezwykle uprzejmy, potrafi dożo poświecić pacjentowi, nie zbywa, kompetentny i dobrze przygotowany do swojej funkcji. Korzystam z jego porady lekarskiej już parę lat. Godny zaufania i polecenia.
Ks. Stanisław Kopeć
Opinia dodana przez: Stanisław
Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz
Urolog Kraków dr n. med. Adam Kwinta

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
al. Pokoju 4 (Gabinet 47 - I piętro)

To jest naprawdę genialny lekarz! Stresowałem się strasznie wizytą, odkładałem ją ile można a szkoda bo już dawno mogłem mieć problem z głowy.
Doktor ma świetne podejście do pacjenta, można się czuć swobodnie i nie ma takiego stresu. Polecam

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Bardzo uprzejmy człowiek, ale co ważniejsze wiedza i doświadczenie jest u Pana doktora olbrzymie. Potrafi prowadzić wizytę, a człowiek jest w stanie zaufać. Obecnie jestem pod koniec leczenia i pod kontrolą Pana Leksowskiego. Polecam tego lekarza i jego umiejętności.
Opinia dodana przez: Łukasz

Nałkowskiej 23
42-200 Częstochowa

lekarz ten wyleczył mnie z zapalenia prostaty ( choroby bardzo trudnej do leczenia i bardzo uciazliwej ) poswiecil mi naprawde maseczasu, odpowiadalna wszystkie pytania, potraktowal przypadek indywidualnie a nie podrecznikowo. wczesniej bylem u innych lekarzy ale oni albo mnie zbywali, albo przepisywali antybiotyki w 5 minut i kazali pojawiac sie co tydzien.
szczerze powiedziawszy, oszczedzilem u tego lekarza i czas, i pieniadze (leczenie poszlo sprawnie, i nie kazal mi sie ...