Łódź Urolog lek. med. Paweł Wędzikowski

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 150
Świetny i kompetentny lekarz!!!!! Przeprowadzał mi operację jeszcze w szpitalu w Tuszynie zawsze znalazł czas dla pacjenta, dokładnie informował o sposobie i skutkach leczenia.
Opinia dodana przez: basiulka47

lek. med. Adam Kałużny

Gabinety Specjalistyczne Dekerta
ul. Dekerta 3/3 (wejście od ul. Staszica)
Wrzeszcz, Gdańsk

wizyta już od 160
Jestem bardzo zadowolony jest spokojny nie chaotyczny. Jestem po TURP iw dalszy okresie miałem duże trudności z pęchem Dr.stwierdził że to prostata,dzięki poprawnej diagnozie i leczeniu pozbyłem się cewnika i funkcjonuję prawie normalnie. Powód: Zmiany po radioterapi.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Emil Zwoliński

Ameds Centrum Medyczne Grodzisk Mazowiecki
H. Szczerkowskiego 4
05-827 Grodzisk Mazowiecki

lekarz Magdalena Olszewska

Urolog

Ameds Centrum Medyczne Pruszków
Brzozowa 1
05-806 Pruszków

Pani Doktor to wspaniały lekarz. Posiada kompetencje i przede wszystkim wielkie serce co w dzisiejszych czasach jest niespotykane. Jej podejście do pacjenta, uprzejmość i zaangażowanie w problem zasługują na uznanie. Polecam z całego serca !
Opinia dodana przez: Andrzej

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
85-232 Okole, Bydgoszcz

wizyta już od 50
Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej

dr Teresa Gawlik-Jakubczak

Centrum Medicover Grunwaldzka
al. Grunwaldzka 472 A
80-309 Gdańsk

wizyta już od 185
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Niestety nie polecam. Mąż zmarnował ponad 6ms na leczenie zakażenia, czego Pani dr się uczepiła, nie chcąc robić innych badań. Na moje sugestie żeby może spr prostatę, czy żylaki powrózka nasiennego, odpowiedziała, że to bez sensu badać prostatę facetowi w tak młodym wieku, czyli 33 lata! Żylaków nie zauważyła, pomimo, że widać je gołym okiem. Na USG nawet nie wysłała. Okazało się po tylu miesiącach leczenia antybiotykami, że zakażenie ustąpiło, ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Nelson Aponte Navas

Urolog, Chirurg ogólny

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia. Mimo że jego specjalizacja jest trudna to wszystko bardzo skrupulatnie i jasno wyjaśnia. Podejmuje konkretne kroki, a przy tym jest przemiłym i serdecznym człowiekiem, z ogromnym poczuciem humoru, który szczerze cieszy się, że wszystko układa się w dobrym kierunku. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia urologa i szuka prawdziwego specjalisty z powołania.
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Marek Pogodziński

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
Bora Komorowskiego 25 B

wizyta już od 178
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Mam 39 l i zero obciążeń w wywiadzie jeśli chodzi o raka prostaty. Lekarz ten na podstawie podwyzszonego PSA wysyła mnie na biopsję stercza(rurka z igłą przez odbyt jakby ktoś nie wiedział). Przyjął mnie w Medicover w którym w ramach abonamentu przysługuje mi.in. rezonans. Czemu więc lekarz ten wybiera najbardziej inwazyjną ścieżkę diagnozy podczas gdy wszędzie dąży się do tego żeby jednak biopsja była na samym końcu, tym bardziej że ...
Opinia dodana przez: m.gwiazda