dr n. med. Marek Długosz

Urolog

Rok temu miałem zabieg ,super lekarz zabieg wykonany profesjonalnie ,urologia Ostrowiecka w moim odczuciu na wysokim poziomie , obsługa medyczna w szpitalu nie naganna ,Dziękuje

Świetny specjalista, potrafi kompleksowo zaopiekować się pacjentem. Szybko postawił diagnozę i pomógł mi wrócić do zdrowia, choć inni lekarze rozkładali ręce, nie potrafiąc znaleźć przyczyny moich dolegliwości. Zdecydowanie polecam i dziękuje Panie Doktorze.

Na temat tego lekarza mogę powiedzieć tylko jedno- zdecydowanie polecam. Zostałem szybko zdiagnozowany i wyleczony.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA JESTEM JEGO PACJENTEM OPEROWAŁ MI NERKĘ,JESTEM ZADOWOLONY CZUJĘ SIĘ BARDZO DOBRZE

zdecydowanie mogę polecić tego lekarza. Szybka trafna diagnoza, a następnie leczenie. Wielki profesjonalizm.

Polecam. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Polecam. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Wnikliwy lekarz, co zapewnia pacjentowi pewność co do stanu zdrowia, aby upewnić się w orzeczonej diagnozie zleca szereg badań. POLECAM! ;)