dr n. med. Władysław Bryc

RTG, Urolog, USG

Bardzo dobry lekarz interesujący się pacjentem na poziomie wyżej. Do tej pory korzystałam z lekarza ,który wypisał mi paczkę leków i za 2 tygodnie od nowa byłam bo problem nadal był. Rzeczowy człowiek.Uprzejmy i kontaktowy.

Bardzo dobry lekarz interesujący się pacjentem na poziomie wyżej.
Rzeczowy człowiek.Uprzejmy i kontaktowy.

Bardzo dobry doktor.U mnie postawił trafna diagnozę za pierwszym razem. Cała wizyta przebiegła na tłumaczeniu wyników badań ,o co zapytałem to doktor tłumaczył . Skorzystam jeszcze w przyszłości jesli problem powróci.

Bardzo dobry doktor.U mnie postawił trafna diagnozę za pierwszym razem.
Skorzystam jeszcze w przyszłości jesli problem powróci.

Wszystko na tak .Wspaniały człowiek z sercem do ludzi.polecam każdemu kto choć raz spotkał się z tym problemem.

Lekarz godny polecenia. Stawia trafne diagnozy, leczenie odnosi skutek.Bardzo miły doktor, kompetentny. Każde przyjście na wizytę to oddzielne tłumaczenie choroby. Polecam

Lekarz godny polecenia.
Polecam

lekarz ten wyleczył mnie z zapalenia prostaty ( choroby bardzo trudnej do leczenia i bardzo uciazliwej ) poswiecil mi naprawde maseczasu, odpowiadalna wszystkie pytania, potraktowal przypadek indywidualnie a nie podrecznikowo. wczesniej bylem u innych lekarzy ale oni albo mnie zbywali, albo przepisywali antybiotyki w 5 minut i kazali pojawiac sie co tydzien. szczerze powiedziawszy, oszczedzilem u tego lekarza i czas, i pieniadze (leczenie poszlo sprawnie, i nie kazal mi sie zglaszac na wizyty gdy nie bylo takiej potrzeby, w zaleznosci od toku leczenia) i przede wszystkim nerwy (bardzo uprzejmy cczlowiek, ...

szczerze powiedziawszy, oszczedzilem u tego lekarza i czas, i pieniadze (leczenie poszlo sprawnie, i nie kazal mi sie zglaszac na wizyty gdy nie bylo takiej potrzeby, w zaleznosci od toku leczenia) i przede wszystkim nerwy (bardzo uprzejmy cczlowiek, skromny mimo tak wielkiej wiedzy i wyczucia lekarskiego), uprzejmy ale zdecydowany.
szczerze powiedziawszy to najlepszy lekarz bedacy co dziwne moze, rownoczesnie wspanialym czlowiekiem (znam go juz ponad 3 lata, w tym tylko rok leczenia, a 2 lata ew wizyty kontrole i swobodne rozmowy ;)
szczerze kazdemu moge polecic. zreszta wystarczy znalezc leczonych przez niego ludzi i pogadac, zeby przekonac sie ze ten lekarz ma rzeczywisty dar do diagnozowania i leczenia chorob.
oddany pacjentom, zawsze szczery co do przebiegu choroby, potrafi w nocy jechac do pacjenta gdy ten zle sie poczuje.
dobry lekarz, z czystym sumieniem to pisze.

Osobiście nigdy nie byłem u tego lekarza. Jednak po "wyrzuconych"-prawdopodobnie złych opiniach powtarza się stara prawda, iż nie należy źle mówić o kolegach. Ja osobiście leczę się poza Częstochową, gdyż osoby z mojego otoczenia miały bardzo złe wspomnienia związane z wizytą u w/w lekarza. Tak np. umówiona wizyta na zabieg, a w między czasie przyjmowani są inni pacjenci. Czas oczekiwania na zabieg ponad 3 godziny nie licząc nerwów i stresu. Mówię tu o biopsji prostaty, a nie o jakimś zastrzyku. Są pewnie lepsi i gorsi pacjenci. Tak jak napisałem wcześniej nigdy nie byłem u tego lekarza, jednak jak mam wydać pieniądze, to na pewno nie w Częstochowie.

KAŻDY PACJENT MA PRAWO WYBORU LEKARZA Wspaniały człowiek,świetny specjalista ,mądry,miły. wdzięczna pacjentka

KAŻDY PACJENT MA PRAWO WYBORU LEKARZA
Wspaniały człowiek,świetny specjalista ,mądry,miły.
wdzięczna pacjentka

polecam pana doktora, wczoraj bylam u innego lekarza, niestety nie spelnil moich oczekiwan i postanowilam isc drugi raz. co prawda stalam w kolejce 5 h..... ale warto bylo. metoda leczenia bardzo mi odpowiada, wszystko mi wytlumaczyl i widac, ze zna sie na rzeczy! polecam!

polecam!

Super ludzki lekarz, świetny specjalista - o każdej porze dnia i nocy można poprosić o pomoc. Polecam!!!!!!

Polecam!!!!!!

Specjalista w każdym calu. Chyba najlepszy na Śląsku. A znam ich wielu.

Specjalista w każdym calu. Chyba najlepszy na Śląsku. A znam ich wielu.