dr n. med. Władysław Bryc

RTG, Urolog, USG

Lekarz miły ,jedyny minus to za małe pomieszczenie do przyjmowania pacjentów bardzo ponuro.Straszne kolejki to świadczy, że jest dobry

Super ludzki lekarz, świetny specjalista - o każdej porze dnia i nocy można poprosić o pomoc. Polecam!!!!!!

Polecam!!!!!!

Super człowiek , najlepszy specjalista na Śląsku. Polecam !

Super człowiek , najlepszy specjalista na Śląsku. Polecam !

Specjalista w każdym calu. Chyba najlepszy na Śląsku. A znam ich wielu.

Specjalista w każdym calu. Chyba najlepszy na Śląsku. A znam ich wielu.

uprzejmy, rzeczowy, spokojny, specjalista w swojej dziedzinie. jedyny minus to kolejki i długi czas oczekiwania na wizytę, ale to akurat dobrze świadczy o lekarzu.

polecam pana doktora, wczoraj bylam u innego lekarza, niestety nie spelnil moich oczekiwan i postanowilam isc drugi raz. co prawda stalam w kolejce 5 h..... ale warto bylo. metoda leczenia bardzo mi odpowiada, wszystko mi wytlumaczyl i widac, ze zna sie na rzeczy! polecam!

polecam!

lekarz ten wyleczył mnie z zapalenia prostaty ( choroby bardzo trudnej do leczenia i bardzo uciazliwej ) poswiecil mi naprawde maseczasu, odpowiadalna wszystkie pytania, potraktowal przypadek indywidualnie a nie podrecznikowo. wczesniej bylem u innych lekarzy ale oni albo mnie zbywali, albo przepisywali antybiotyki w 5 minut i kazali pojawiac sie co tydzien. szczerze powiedziawszy, oszczedzilem u tego lekarza i czas, i pieniadze (leczenie poszlo sprawnie, i nie kazal mi sie zglaszac na wizyty gdy nie bylo takiej potrzeby, w zaleznosci od toku leczenia) i przede wszystkim nerwy (bardzo uprzejmy cczlowiek, ...

szczerze powiedziawszy, oszczedzilem u tego lekarza i czas, i pieniadze (leczenie poszlo sprawnie, i nie kazal mi sie zglaszac na wizyty gdy nie bylo takiej potrzeby, w zaleznosci od toku leczenia) i przede wszystkim nerwy (bardzo uprzejmy cczlowiek, skromny mimo tak wielkiej wiedzy i wyczucia lekarskiego), uprzejmy ale zdecydowany.
szczerze powiedziawszy to najlepszy lekarz bedacy co dziwne moze, rownoczesnie wspanialym czlowiekiem (znam go juz ponad 3 lata, w tym tylko rok leczenia, a 2 lata ew wizyty kontrole i swobodne rozmowy ;)
szczerze kazdemu moge polecic. zreszta wystarczy znalezc leczonych przez niego ludzi i pogadac, zeby przekonac sie ze ten lekarz ma rzeczywisty dar do diagnozowania i leczenia chorob.
oddany pacjentom, zawsze szczery co do przebiegu choroby, potrafi w nocy jechac do pacjenta gdy ten zle sie poczuje.
dobry lekarz, z czystym sumieniem to pisze.

Lekarz urolog-najlepszy w swojej specjalności. Poszłam z bolącą nerką a on uświadomił mnie po dokładnym badaniu, że to ucisk od kręgosłupa. Byłam pod wrażeniem jego wiedzy bo diagnoza z czasem się potwierdziła! Kompleksowe badanie w gabinecie, usg, miłe podejście. Polecam.

Niestety długie kolejki (co z bolącym pęcherzem jest dość problematyczne) ale to chyba dobrze świadczy o lekarzu.

bardzo dziękuję Panu Doktorowi za miłe, konpetentne przyjęcie mojej córki.Dzięki P. Doktorowi można powiedzieć, że moja córka jest w świecie ludzi żywych. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.

Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.