Lekarz z powołania a niewielu już takich zostało, ma bardzo osobiste podejście do pacjenta co się ceni w tych czasach, specjalista w swoim fachu nie ma takiego drugiego.

Zdecydowanie nie polecam, przez Tego pożal się Boże Pana doktora musiałam szukać innego specjalisty ale w innym mieście,gdyż pan R. stwierdził po wstępnym rozpoznaniu (na oko) że moje guzy (w opisie zmiany nietypowe) że jest ok i się same wchłoną. Byłam w Skierniewicach i z miejsca poszłam na operację.(na kase chorych ) Także odradzam pana Rogowskiego.

Byłam w Skierniewicach i z miejsca poszłam na operację.(na kase chorych )
Także odradzam pana Rogowskiego.

To jest jedyny lekarz, ktory jest wyjatkowym specjalistą,który umie pomóc szybko i skutecznie.Drugiego takiego fachowca nie ma .Zna swoja pracę i jeszcze widzi zwykłego człowieka z problemem.Godny polecenia

Nie polecam. Pan doktor faworyzuje swoich prywatnych pacjentów, pozostałym poświęca niewiele czasu. Nie potrafi (albo nie chce) wyjaśnić na czym polega problem pacjenta.

Jeden z niewielu lekarzy z ludzkim podejściem do pacjentów! Rozumie cierpienie ludzi i potrafi im pomóc w sposób fachowy- szybko, skutecznie, świetnie radzi sobie z trudnymi przypadkami. Wieloletnia praca w szpitalu nie zobojętniła go na innych, wręcz przeciwnie! Świetny lekarz! Dobry człowiek!