lekarz Adam Rybowski

Okulista

3,6
3,7

Moja córka po urodzeniu miała zatky kanalik, oko ropiało i wyglądało to żle. W przychodni NFZ lekarz okulista zalecił udrożnienie za pomocą pręta, ktorego wklada się do nosa, malo tego metoda ta mogla pomoc ale pewnosci nie bylo. Z wiadomych powodow zaczelam szukac innego okulisty. Dostalam od znajomej namiar na doktora rybowskiego. Poszlam pelna obaw. Doktor bardzo uprzejmy z super podejsciem do dziecka (pozwolilo sie mu zbadac)zalecil masaze i krople z antybiotykiem na rozgonienie stanu zapalnego. Pomysl okazal sie trafiony, kanalik sie udroznil. Nic dodac nic ujac! Pozdrawiam Pana Doktora!

Soczewki na noc, które kupiłam zostały źle dobrane, wymienione na nowe nie poprawiły widzenia. Przed wymianą lekarz stwierdził,że na pewno wzrok się pogorszył. Nie trafiłam do lekarza ponownie, nie dostałabym zwrotu kosztów soczewek,które kosztują 1600zł. Dodatkowo uszkodziły mi jedno z oczu.

Kompetentny lekarz.Leczę się już u niego od kilku lat i jestem zadowolona. Polecam wszystkim

wspaniały lekarz...ma bardzo dobre podejście i zna się na rzeczy :)

wspaniały lekarz...ma bardzo dobre podejście i zna się na rzeczy :)

Lekarz bardzo dobry ,można mu zaufać . Polecam :)

Lekarz bardzo dobry ,można mu zaufać . Polecam :)

polecam, tylko trzeba się umówić na wizytę

polecam, tylko trzeba się umówić na wizytę

Dzień mojej drogo zapłaconej wizyty u Pan aDoktora, to jak się okazało dopiero początejk....jeszcze droższych problemów. Nie dość,że spędzając czas w gabinecie, nie dowiedziałam sięnic więcej poza-trzeba chodzić w okularach, choć kobiety tego nie lubią-zero informacji na temat stanu mojego wzroku, polecanych metod leczenia itp itp-to jeszcze wyszłam z receptą na oklary, które okazały się kompletną pomyłką!!!!Po drugiej konsultacji, u innego specjalisty okazało się,że stan mojego wzroku ma bardzo mało wspólnego ze zleceniem optycznym, ktore otrzymałam od Pana Doktora... Ogólnie, lekarz nie wzbudza zaufania-nie polecam wizyty u niego.

Ogólnie, lekarz nie wzbudza zaufania-nie polecam wizyty u niego.

Moim zdaniem bardzo miły i kompetentny lekarz.

Moim zdaniem bardzo miły i kompetentny lekarz.

Leczę się u tego lekarza sama i moje dziecko także,adres dostałam od znajomych,którzy go także polecają.

Z okulistami mam do czynienia od 15 lat. Doktor Rybowski jest, jak dotychczas najlepszy :)