dr n. med. Adam Szarmach

Dermatolog

Byłam dzisiaj u P.Doktora na wizycie. Zbadał mnie bardzo dokładnie bez pośpiechu. Mój problem rozwiązał w 100%. Troskliwy, miły. Szczerze polecam

Serdecznie polecam Pana Adama .Bardzo trafnie dobrał leki na ropne wypryski dziecka na twarzy.Wszystko tłumaczy dokładnie i spokojnie. Bylam już kilka razy w gabinecie u Pana Adama i za każdym razem wychodzę zadowolona i przede wszystkim spokojna .Nie zdarzyło się nigdy aby pomylił się w diagnozie bądź lekach.Serdecznie polecam!!

Zaufanie do kompetencji 5,0 Tłumaczenie choroby i leczenia 5,0 5,0 Poświęcony czas 5,0 Kompleksowość podejścia 5,0 Uprzejmość 5,0 Godny polecenia 5,00 5,0

Tłumaczenie choroby i leczenia 5,0
Godny polecenia 5,00

mój przypadek po kilkukrotnym zabiegu laserowym, nie został usunięty tak jak bym sobie tego życzył tzn. ślad za każdym zabiegiem był coraz większy, a wypukłość znamienia się nie zmniejszyła.

mój przypadek po kilkukrotnym zabiegu laserowym, nie został usunięty tak
jak bym sobie tego życzył tzn. ślad za każdym zabiegiem był coraz
większy, a wypukłość znamienia się nie zmniejszyła.

najlepszy dermatolog w gdansku polecam wszystkim

najlepszy dermatolog w gdansku polecam wszystkim

Zamykałam naczynka i robiłam kwas na czoło. Wizyta krótka, doktor generalnie zmęczony a laserem o zgrozo! naczynka zamykała mi asystentka, dramat! Doktorowi chyba już się nie chce, szkoda.

Dermatolog Adam Szarmach jest najlepszym dermatologiem jakiego spotkalam polecam go wszystkim a najbardziej tym ktorzy maja luszczyce.Mi przepisal masc ktora smarowalam miejsca na ktorej jest luszczyca i w ciagu 4ech dni sa juz efekty.TEN DERMATOLOG JEST SUPER

Świetny lekarz! Szczerze mówi, czy zabieg pomoże, czy nie - nie jest naciągaczem, jak wielu jego kolegów po fachu. Przemiły człowiek i bardzo konkretny. Szczerze polecam!!!

zdecydowanie polecam, jestem w pełni zadowolona

zdecydowanie polecam, jestem w pełni zadowolona