mgr inż. Adrian Białekmgr inż. Adrian Białek - zdjęcie profilowe

mgr inż. Adrian Białek

Terapeuta, Pedagog, Ratownik KPP

Dyplomowany muzykoterapeuta, instruktor i ratownik KPP oraz CLS, magister sztuki, magister pedagogiki artystycznej, inżynier bezpieczeństwa, biegły sądowy w dziedzinie sztuk muzycznych oraz nauk społecznych, podporucznik rezerwy, wykładowca akademicki

www.adrianbialek.com/bio

Treści w zakresie pierwszej pomocy, które przekazuje pan Adrian są proste, czytelne i przystępne dla każdego człowieka z ulicy. Potrafi wytłumaczyć co i jak: krok po kroku. Dzięki niemu wiem co zrobić jeśli moje dziecko będzie potrzebowało pomocy i jak "kupić czas" do przyjazdu pogotowia. Przyswajanie wiedzy oraz praktyczne dzialania w miłej atmosferze. Polecam

Pan Adrian jest bardzo empatycznym człowiekiem. Podejście do każdego jest profesjonalne i indywidualnei dostosowane do potrzeb. Serdecznie polecam

Szkolenie z pierwszej pomocy bardzo profesjonalne, ciekawie przeprowadzone, z uzyciem fantomów, przyrządów, defibrylatora. Dużo ciekawostek i opowieści. Fajne scenariusze szkoleń. Transport rannego. Świetna forma edukacji oraz spędzania czasu dla młodzieży.

Szkolenia z pierwszej pomocy pan Adrian prowadzi w bardzo rzetelny i profesjonalny sposób, ale też na tyle prosty, że dociera do każdego ucznia. Przeprowadzone szkolenie było skierowane do uczniów klas 4-8 oraz liceum i za każdym razem uczniowie jak i nauczyciele byli bardzo zadowoleni z przekazywanych wiadomości. Oczywiście wyposażenie w fantomy i sprzęt ratowniczy pozwala na praktyczne przećwiczenie wszystkich zachowań i metod. Polecam ;)

Świetny specjalista, empatyczny i oddany swojej profesji terapeuta. Mój syn po zajęciach jest spokojny i wyciszony, zdolny do dalszej pracy terapeutycznej