lekarz Adrian Knyba

Dr Knyba to bardzo dobry lekarz, leki które mi przepisał od razu pomogły. Widać, ze zna się na swojej pracy a poza tym jest bardzo miły i kulturalny, wizytę oceniam na 5*. Na pewno będę korzystać w przyszłości. Pozdrawiam Pana Doktora :)

Szanuje lekarzy, ale ten lekarz żeby na kolejnej 4 wizycie w przeciągu 2 tyg z ogromnym bólem gardła kaszlem i ucha, nie zapisał nic konkretnego…tylko kropelki na temat których nawet nie ma pojęcia ile kosztują?? To wszystko pozostawia wiele do życzenia. Wiem ze opinia będzie prędko usunięta jaki i reszta negatywnych które codziennie tu wpadają na krotki czas… ale tym którzy przeczytają proszę się zastanowić 2 razy zanim się pójdzie do tego lekarza.

Super lekarz, leki zawsze są trafione, super podejście do małego pacjenta, szkoda że jest mało takich lekarzy :)

Bardzo uprzejmy, konkretny profesjonalista. Podczas teleporady stwierdził, że bez badania osobistego nie możliwe jest postawienie diagnozy i zaprosił do gabinetu. Po zbadaniu dostałam leki. Okazało się że była to silna reakcja alergiczna. Po sterydach jak ręką odjął :)

Przepraszam nastąpiła pomyłka w mojej opinii oczywiście wszystkie 6 elementów wizyty zasługują na 5 gwiazdek.

Wspaniały lekarz troskliwy,uprzejmy i bardzo życzliwy .Zawsze potrafi poświęcić dużo czasu dla pacjenta i rodziny.Doktor Adrian Knyba to człowiek o wielkim sercu. Serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie w trudnych dla mnie chwilach.Życzę dużo zdrowia ,sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.