dr n. med. Agata Błaszczyk

Pani Doktor Agata Błaszczyk to Lekarz z powołania,Bardzo Dobry Człowiek ,Bardzo Dobry Diagnosta,Indywidualne Podejście do pacjenta,Pomoc,Troska o Dobro pacjenta,Indywidualny Plan leczenia klienta problemowego.to Pozytywne i tylko niektóre cechy z licznych Pani Doktor.Ja jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat efekt jest taki,że groziła mi całkowita utrata wzroku a Dzięki Błyskawicznej Diagnozie Fachowej jestem osobą widzącą w pełni samodzielną.Za co Szczerze Dziękuje Pani Doktor.Wizyta u Pani Doktor w Poradni Wamed czy w Gabinecie Italooptica jest przyjemnością Kultura.Respektowanie praw pacjenta to zaleta Wizyt u Pani Doktor.Szczerze i Gorąco Polecam.pacjentka dorota ż Dziękuje za Wszystko.

Pani doktor Błaszczyk jest lekarzem oddanym chorym, świetnie operuje zaćmę, dzięki niej widzę. Przed zabiegiem dokładnie poinformowała mnie o możliwości powikłań, ale wszystko było bardzo dobrze. Z czystym sumieniem mogę polecić ją jako świetnego fachowca

Nie polecam niesympatyczna, i lekceważąco podeszła do problemu dziecka może dlatego że była to wizyta bezpłatna może gdybyśmy zapłacili to wyglądałoby to inaczej, ale znalazłam super zstępsko dr. Mirosław Pastuszek łódź Struga Polecam