dr Agata Bronisz

Diabetolog

2,6
2,4

Beznadziejny lekarz, zero podejścia do pacjenta, pani minęła sie z powołaniem, absolutnie nikomu nie polecam

Zdecydowanie nie polecam tej pani. Bardzo nieprzyjemna i traktuje pacjentów z wyższością. Nigdy nie pójdę

Jakbym mogła to bym dała 0 gwiazdek. Bardzo nie polecam Pani Doktor. Wyśmiała mnie podczas wizyty, ponieważ nie miałam moich prywatnych wyników badań i nie byłam przygotowana do wizyty! Dodam, że badania wykonałam na własną rękę, na moje zlecenie. Teraz chciałam prosić o dodatkowe badania, ale Pani doktor nie chciała nawet ze mną rozmawiać, śmiejąc mi się w twarz, powiedziała, po co przyszłam skoro nie jestem przygotowana do wizyty. No, gdyby pozwoliła mi powiedzieć i chciałaby poznać cel wizyty to wiedziałaby dlaczego jestem u niej. Powiem tak - nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem. Okropna kobieta. Nie polecam!!

Masakra, niby diabetolog, nie potrafi poprawnie wystawić recepty na insuline. Pożal się Boże konsultacja, która wyglądała tak, że p. dr przepisała informace z karty i wymaga żeby zapłacić jej za 5 min wizyty 200 zł... Polecam omijać szerokim łukiem!!

Celem wizyty była konsultacja diabetologiczna oraz endykrynologiczna. U Pani doktor polegało to na przepisaniu wyników badań z przed 2 lat i sprawdzeniu zapisu średniej cukru. Pani doktor wypisała receptę, której nie udało się zrealizować, ponieważ zawierała błędy - brak dawkowania, przez co nie mogą być wydane, oraz była zła nazwa producenta insuliny. Duży koszt wizyty nieadekwatny do porady. Polecam jeśli ktoś chce porozmawiać z miłą Panią doktor.

Nie polecam z uwagi na podejście do pacjenta-spóźnienie ponad pół godziny. Dodatkowo padło absurdalne oskarżenie że kłamię w sprawie swojej choroby i sugestia że pewnie celowo chcę pogorszyć stan zdrowia by starać się o rentę-bez jakichkolwiek podstaw,nie było opcji by się bronić , bo z góry lekarz założył, że od początku kłamię. Przykre i bolesne rozczarowanie.

Pani Doktór jest fantastycznym lekarzem,dobrze by było aby jej koledzy poszli w jej ślady.Bardzo dziękuję

To lekarz z pasją i dużym zaangażowaniem. Bardzo dokładna w tym co robi .Bardzo sympatyczna .BArdzo mi pomogła.