dr n. med. Agata Cichoń-Lenart

Psychiatra dziecięcy

P.Agata jest bardzo dobrym terapeutą ma świetne podejście jest miła i sympatyczna osoba . Rozmawia z osobą chorą docieka ważnych aspektów na podstawie tego przepisuje odpowiednie leki . Szkoda tylko że jest lekarzem od małoletnich ponieważ odwiedzilabym ja ponownie po 18 roku życia. Pozdrawiam cieplutko !

Poza tym,że bardzo droga wizyta,to nic nowego nie powiedziała,tyle samo wiedziałam od pani doktor rejonowej. Dla mnie słaby lekarz,jak ktoś ma za dużo pieniędzy,to może spróbować u tej doktor,ja nie polecam.

Raczej nie polecam tej pani doktor. Umówienie się na wizytę,graniczy z cudem,a ceny za wizytę są ogromne,Pierwsza wizyta 200 zł, następne po 140 zł. Pani doktor jest średnio sympatyczna, wiedza też jest średnia. Więcej o chorobie dziecka przeczytałam w internecie, nie umie wytłumaczyć,jak dalej postępować,aby dziecko mogło lepiej funkcjonować,tylko zapisuje psychotropy.

Bardzo dobry lekarz. Wrażliwa i kompetentna, i co jedyne w swoim rodzaju : dyspozycyjna ! Nie znam innego psychiatry, który przyszedłby do domu pacjenta - nawet jeśli jest to chore dziecko i zrozpaczeni rodzice. Widać, że zależy jej na ludziach i że sama jest wspaniałym człowiekiem, który chce dać od siebie coś więcej, niż tylko poradę lekarską.

Bardzo dobry lekarz, rzeczowa, stawia trafne diagnozy,ostrożnie i starannie dobiera leki, ma świetny kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra dziecięcy Sosnowiec"?

Monika Maj

indywidualna praktyka lekarska
sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
ulica Majakowskiego 18 C
41-300 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27
42-500 Będzin