lek. dent. Agata Dulian

Stomatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Byłam u Pani Agaty jako pacjenta jeden raz - Pani Agata wywarła na mnie negatywne wrażenie - osoby bez empatii i bez uśmiechu. Również cena za usługi zmroziła mnie. Postanowiłam, że już do tej Pani nie pójdę. Ale słyszałam, że placówka, gdzie Pani Agata pracuje ma super podejście do dzieci, więc wybrałam się na pierwszą w życiu wizytę z synem. Pani stomatolog przywitała nas bardzo oschle, wręcz ozięble, bez uśmiechu. Syn był wystraszony i płakał. Po kilku minutach zostałam wyproszona z gabinetu - bo takie mają zasady w klinice. Podczas ...

Byłam u Pani Agaty jako pacjenta jeden raz - Pani Agata wywarła na mnie negatywne wrażenie - osoby bez empatii i bez uśmiechu. Również cena za usługi zmroziła mnie. Postanowiłam, że już do tej Pani nie pójdę. Ale słyszałam, że placówka, gdzie Pani Agata pracuje ma super podejście do dzieci, więc wybrałam się na pierwszą w życiu wizytę z synem.
Pani stomatolog przywitała nas bardzo oschle, wręcz ozięble, bez uśmiechu. Syn był wystraszony i płakał. Po kilku minutach zostałam wyproszona z gabinetu - bo takie mają zasady w klinice. Podczas rozmowy z moim synem, ton głosu Pani Agaty nawet na chwilę nie zmienił się na milszy czy współczujący. Po zakończonej wizycie, zapłaciłam kwotę według mnie zbyt wysoką za przebywanie z dzieckiem w gabinecie i nie wykonanie żadnych czynności stomatologicznych - a dodam, że dziecko ma 2 zęby do zaleczenia i zgłosiłam się do stomatologa z z nadzieją, że jeden zostanie zaleczony. A Pani Agata moje zażalenia co do kwoty skomentowała stwierdzeniem, że to nie jest wygórowana kwota za przebywanie w gabinecie z płaczącym dzieckiem.Nie zostałam przed wizytą poinformowana, że wizyta ta była adaptacyjna - dziecko obejrzało fotel, okulary i miało podmuchane zęby.
Jestem głęboko zawiedziona i nie skorzystam z usług tej Pani, bo nie lubię mieć kontaktu z osobami oschłymi, pozbawionymi empatii i takimi, które się nie uśmiechają!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat