Wizytę oceniam bardzo dobrze. Byłem zaskoczony uprzejmością i wyjaśnieniami. Moje wrażenia są bardzo pozytywne.

Miałam "przyjemność" z tą Panią w szpitalu... Uprzejmość pozostawia wiele do życzenia... Co do diagnozy to szkoda gadać olewka totalna pacjenta NIE polecam

W maju 2011 odbyłam z córką wizytę w u laryngologa (podobno dziecięcego) dr Agaty Gerwel. Po obejrzeniu wyników z badania komputerowego uszu mojego dziecka dr stwierdziła, że jest płyn w uszach i musi "przepisać jakieś lekarstwa" (cytat wypowiedzi lekarza), po czym otworzyła książkę i zaczęła wypytywać, czy często jest katar, czy jest gęsty, itp. Wypisała receptę, m.in. Avamys do noska. Jak się okazało lek, który został przepisany mojemu dziecku to steryd, który można stosować u dzieci powyżej 6 lat. Być może pani dr na wizycie nie zauważyła, że moje dziecko jest troszkę młodsze - ma 16 miesięcy. Lub po prostu nie zdążyła przeczytać w książce, dla osób w jakim wieku jest on przeznaczony. Reasumując nie polecam dr Gerwel nikomu!!!