lekarz Agata Jusiak

Nie polecam, Pani doktor poświęciła mi maksymalnie 10 minut, nie widząc problemów w moich dolegliwościach, zlekceważyła objawy o których jej mówiłam, po wizycie u innego lekarza okazało się, że mój problem jest bardzo poważny i wymaga hospitalizacji.

Polecam całym sercem , lekarz godny zaufania, zawsze znajdzie czas . Pani doktor prowadzi mi ciąże i zawsze mogę na nią liczyć , uspokaja oraz daje naprawdę szczegółowe badania wszystkie te co trzeba :)

Polecam całym sercem ,
lekarz godny zaufania, zawsze znajdzie czas .

Bardzo polecam, od pierwszej wizyty, na samo "Dzień dobry" bije od niej ciepło, na każdej wizycie dokładnie opowiada o badaniach jakie będzie wykonywać, jest szczera, konkretna, ale przy tym bardzo miła, kulturalna i empatyczna. Nie ma dziwnych odpowiedzi i spojrzeń na zadane pytania, dzięki czemu za każdym razem nie boje się o cokolwiek związanego z moim zdrowiem zapytać, a to bardzo ważne. Obecnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, za każdym razem bada i mnie i dzidzię kompleksowo, mówi i pokazuje w trakcie badania wszystko, dzięki czemu jestem spokojna po takiej wizycie. Gdybym miała kolejny raz wybierać ginekologa, bez zawahania wybrałabym Panią doktor Jusiak!

Każdemu szczerze polecam Panią Doktor Jusiak. Prowadziła moją ciąże od 30 tc, każda wizyta była bez zastrzeżeń, USG wykonywane dokładnie, wszystko dobrze wytłumaczone. Pani Doktor robiła mi również cięcie cesarskie, atmosfera w trakcie bardzo luzna, blizna wygląda bardzo ładnie. Serdecznie polecam, super specjalista!

Wspaniała Pani doktor, z wielkim sercem do pachentki, służy fachowa wiedza. Badanie robi bardzo szczegółowo, wszystko wyjaśnia tłumaczy. Jestem pod wielkim wrażeniem lekarz naprawdę z powołania.

Gorąco polecam. Bardzo miła i uprzejma osoba. Podczas wizyty traktuje pacjentkę bardzo indywidualnie.Szczegółowo odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości.