dr Agata Ściborowicz-Bończak

Neurolog

2,9
2,9

Wszystko super. Profesjonalizm i uprzejmość, bez względu na to, która to wizyta. Szczerze polecam !!!

Dzieki Pani doktor chodze.Podeszla do mojego leczenia bardzo profesjonalnie.Zawsze stala u mojego boku i wspierala mnie w walce z choroba.Bardzo mila,szczera do bolu,usmiechnieta i kompetentna.Poswiecala mi nawet swoj prywatny czas,zejscie z dyzurow zawsze poprzedzala spotkaniem ze mna jako swoja pacjentka(przychodzila zapytac jak sie czuje i czy czegos potrzebuje,pozostawiajac kontakt do siebie w razie W).POdczas calego procesu leczenia bardzo wspierala mnie rowniez psychicznie.Nigdy nie wziela ode mnie ani grosza czy eurocenta.Nie rozumiem co kieruje ludzimi szargajacymi jej imie i opinie o jej pracy.Obok doktora Siembaba to najbardziej kompetentna neurolog w miescie.Mieszkam zagranica i wlasnie poszukuje kontaktu do Pani doktor zeby moc sie dalej u niej leczyc.

Byłem u wielu lekarzy, miałem mnóstwo przeróznych terapii, nic i nikt nie pomagał. Na szczęście trafiłem do pani doktor, do Sanoka. Już w trakcie pierwszej wizyty postawiła własciwą diagnozę i dzięki zapisanej przez niej terapii jest z dnia na dzień coraz lepiej. Co prawda muszę specjalnie jeździć kawał drogi do Sanoka, ale warto naprawdę warto

do pacjent2: śmieszne, a ile trzeba niby zapłacić za miejsce w szpitalu? Naprawdę ciekawe. To fakt, Pani doktor nie poświęca zbyt wiele czasu, ale teraz każdy lekarz tak robi i musi robić, taki mamy system... Więc pretensje nie do lekarzy, ale władzy... Z mojej strony mogę powiedzieć tylko jedno: gdyby nie ta doktor ten komentarz pisałabym nie ja tylko moja córka. Dzięki niej żyję. Może to teraz czyta to napisze jeszcze raz: dziekuje za szybka i trafna diagnoze.

Jestem zupełnie odmiennego zdania od ww. wymienionych. Pani dr jest bardzo kompetentnym specjalistą w swojej dziedzinie. Moją Mamę w wieku bardzo młodym wyciągnęła z dość poważnego schorzenia neurologicznego i za to będziemy jej dozgonnie wdzięczni. Jest osobą bardzo pomocną dla wszystkich bez znaczenia czy są pacjentami jej prywatnej praktyki - w szczególności osobom starszym które tej pomocy potrzebują.

Witam Planuję wizyte u Pani Doktor jednak po przeczytaniu Panstwa opinii mam wątpliwości. Bardzo proszę o przesłanie szczegółów dotyczących wizyty u Pani Doktor na adres e-mail 5mathiu@gazeta.pl, bo nie wiem czy wybierać się na wizytę czy poszukać innego lekarza....

Witam

Bardzo zły i nie uprzejmy człowiek, nie ma żadnego pojęcia o leczeniu ludzi. aby zostać przyjętym na jej oddział najpierw nalezy sobie ( wykupić) u niej łózko w postaci łapówki. Nie wiem jak ktos z takim podejsciem do ludzi może być ordynatorem oddziału.

Bardzo niekompetna osoba. Ktos taki nie powinien zajmowac sie leczeniem ludzi! Doprowadzila mojego tate do stanu wycienczenia w szpitalu! Przez miesiac czasu zbywala, nie zlecala potrzebnych do diagnozy badan! NIE POLECAM, radze omijac ta osobe szerokim lukiem!

pani doktor łasa na kase i na ciasta od szelca! ją jak i oddział neurologiczny prosze omijac szerokim łukiem to wykonczalnia a jak nie wiedza jak leczyc to puszczaja do domu opisujac'' wypisana w stanie dobrym'' porażka!

Pani doktor jest niekompetentna, a o swojej chorobie więcej się dowiedziałam z internetu, no cóż jeśli wizyta trwa tylko 3 minuty, a do tego jest bardzo droga. Lekarz nastawiony wyłącznie na zarabianie pieniędzy.