lekarz Agata Zakrzewska

Okulista

W 2011 r. Pani Doktor przeprowadziła u mnie operację opasania gałki ocznej (odwarstwienie siatkówki - nietypowe jak na mój młody wiek). Do dziś odwiedzam Ją na wizytach kontrolnych, mimo że mieszkam w Warszawie i mam dostęp do wielu specjalistów, ale u Pani Doktor badanie jest przeprowadzane dokładnie, uważnie i bez pośpiechu - czuję, że jestem w dobrych rękach. Rzeczowa, sympatyczna, konkretna, dobrze tłumaczy zawiłości terminologii okulistycznej, w razie potrzeby potrafi uspokoić. Lekarz z powołania - polecam!

w razie potrzeby potrafi uspokoić.
Lekarz z powołania - polecam!

Od czasu operacji odwarstwienia siatkówki, wykonanej przez Panią dr. Agatę Zakrzewską,regularnie bywam u Niej na wizytach kontrolnych. Rzeczowo i solidnie przedstawia chorobę, zagrożenia i zakres działań. Buduje atmosferę zaufania. Profesjonalnie miła i uprzejma. Gorąco polecam!

Rzeczowo i solidnie przedstawia chorobę, zagrożenia i zakres działań.
Buduje atmosferę zaufania. Profesjonalnie miła i uprzejma.
Gorąco polecam!