Okulista Katowice

Okulista Katowice lek. med. Piotr Jaworski

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Opinia dodana przez: Kasia
Okulista Katowice dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Pani Doktor przyjęła moją mamę w Katowicach na Żwirki i Wigury. Moja mama miała wtedy postać czynną AMD. Pani Doktor szybko się nią zajęła i wykonała profesjonalnie w warunkach szpitalnych zabieg podania zastrzyku - Lucentis do oka( lek wtedy nierefundowany). Minęło już ponad 2 lata i mama nie ma problemów, aczkolwiek kontroluje się często. Podziękowania serdeczne. Życzę wielu sukcesów Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Anna

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice

Pani Doktor Iwona Rokita Wala to kompetentny lekarz i miły człowiek .Do Pani Doktor trafiliśmy aby naprawić błędy innego lekarza.
Gorąco polecam i bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc.

Gorąco polecam i bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc.

Opinia dodana przez: Maria

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice

Cudowna pani doktor pomogła mojemu tacie. Pani doktor jest osobą bardzo ciepła, życzliwa. Jesteśmy zachwyceni podejściem do pacjenta!!!! Dlaczego nie ma więcej takich lekarzy jak Pani doktor!!!!! Pani doktor jest poprostu rewelacyjna!!!!!!! Zarówno pod względem podejścia jak również pod względem wiedzy. Dziękuję że tata miał i ma tak wspaniała opiekę. Żałuję tylko że w szpitalu w Zawierciu nie została doceniona.

Opinia dodana przez: Caroline

Gabinet Okulistyczny
Mielęckiego 4
40-013 Katowice

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super

Opinia dodana przez: Wanda

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach
Szopienicka 65
40-431 Katowice

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr

Opinia dodana przez: Piotr

Ceglana 35
40-952 Katowice

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów.
Polecam doskonałego fachowca.

Opinia dodana przez: Wojciech Koniec

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Wspaniały Lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Polecam
Wspaniały lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Polecam wizyty u Pana Doktora.

Wspaniały Lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Polecam
Wspaniały lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Polecam wizyty u Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Irena

Weiss Clinic

Katowice

Swiat bez okularów jest piekny, wreszcie mogę robić to co tak bardzo lubię bez tego czego tak nienawidziłam.
Opieka i kadra w klinice profesjonalna, zabieg bezstresowy i szybki. Spełniłam swoje marzenie a raczej pan mi je spełnił.

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Z ręką na sercu polecam panią doktor! pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności, świetny kontakt. Jednym słowem - lekarz jakich mało!

Opinia dodana przez: Janusz