Filtruj terminy

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Iwona Rokita-Wala

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice

Pani dr.Iwona Rokita-Wala jest cudownym człowiekiem i naprawdę lekarzem z powołania. Stosunek z jakim podchodzi do pacjenta jest rzadko spotykany dzisiaj wśród lekarzy. Pani doktor usuwała mi zaćmę z obydwoje oczów za co jestem jej szalenie wdzięczna. Każdemu będę polecała panią Dr. Iwonę Rokita-Wala kto ma problem z oczami tak jak ja miałam. To cudowny lekarz o cudownym sercu dla wszystkich pacjentów i złotych rękach. Dzięki niej znowu zaczęłam cieszyć ...
Opinia dodana przez: Aniela

dr n. med. Daniela Ferda - Lewińska

OKOLUX Katowice
ul. Braci Mniejszych 4, 40-754 Katowice
Katowice

W lipcu przebywałem na oddziale okulistyki z powodu odwarstwienia siatkówki z przedarciem i zajęciem plamki żółtej. Operację wykonywała mi Pani doktor Daniela Ferda- Lewińska.Pani doktor to oaza spokoju, cierpliwości, ciepła o wysokich kwalifikacjach zawodowych i uroku osobistym.Jeśli będziecie mieć szczęście tak jak ja, i traficie pod skrzydła tego lekarza to możecie być spokojni już nic złego Wam się nie przydarzy.Dodam, że operowane oko było w bardzo słabej kondycji zaniedbane przez ...
Opinia dodana przez: Zdzisław

prof. dr hab. n. med. Stefan Pojda

Gabinet Okulistyczny
Mielęckiego 4
40-013 Katowice

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Marcin Rubajczyk

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach
Szopienicka 65
40-431 Katowice

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr
Opinia dodana przez: Piotr
Już kilka lat jestem pacjentką doktora i za każdym razem czuje się bardzo dobrze zaopiekowana, nigdy żadnych zastrzeżeń nie miałam!
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów. Polecam doskonałego fachowca.
Opinia dodana przez: Wojciech

dr Marcin Smorawski

Weiss Clinic
Katowice

Bardzo dziękuję za profesjonalnie wykonany zabieg laserowej korekcji wzroku. Zabiegowi poddałam się około miesiąc temu. Obecnie widzę dobrze bez okularów/soczewek za co jestem niezmiernie wdzięczna Panu Doktorowi.

lekarz Magdalena Trojnar

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Polecam w 100% !!! wspaniała pani doktor !!! Leczę się już u dr Trojnar 10 lat i jestem bardzo zadowolona !!! Solidna, kompetenta, wszystko wytłumaczy. Baardzo polecam Panią Doktor !!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Henryk Kozioł

PCK 9 lok. 1
40-044 Katowice

Pan Doktor Henryk Kozioł to Wybitny Fachowiec i Wielkiej Klasy Specjalista. Miałam Przyjemność i Wielki Zaszczyt poznać Szlachetnego Pana Doktora. Pan Doktor. Kompleksowo Podchodzi do Każdego Przypadku,nie bagatelizuje problemów. zdrowotnych pacjenta.Pan Doktor Jest bardzo Zaangażowany w swoją pracę ,którą wykonuje z pasją.Pan Doktor Respektuje Kartę Praw pacjenta.Pan Doktor Zawsze ma Otwarte Serce dla Osób potrzebujących fachowej szybkiej diagnozy i specjalistycznej pomocy. Pan Doktor Jest Kompetentny Bardzo Dobrze Dobiera środki farmakologiczne ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jolanta Kulig-Salamon

Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo kompetentna, z dużą wiedzą ( którą się dzieli). Czuje się, że to lekarz oddany pacjentom, z powołania. Świetnie się dogaduje z dziećmi - cała nasza liczna rodzinka leczy się od dawna u Pani doktor. Dziękuję i polecam-jak ktoś szuka dobrego lekarza!

lekarz Agnieszka Papierniak

Prywatne Centrum Medyczne NZOZ
ulica Kotlarza 6
40-139 Katowice

Moje problemy z widzeniem pojawiły się po ponad 10 latach noszenia soczewek, m.in. zaczął się tworzyć rozmazany obraz. Z racji tego trafiłam do Szpitala Okulistycznego, gdzie lekarze kazali odłożyć soczewki całkowicie (czego nie mogłam przeżyć, bo okularów nie lubiałam). Mus to mus, okulary musiały być na nosie 😢 Na kontrolę trafiłam zupełnie przez przypadek do dr Agnieszki Papierniak. To Pani Doktor tak naprawdę pokierowała moim leczeniem, a przede wszystkim powalczyła ...
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Okulista
                                       dr n. med. Halina Wykrota

dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Lekarz z sercem,wszystko dokładnie wytłumaczy,pocieszy, chodzę już 3lata do P. doktor ponieważ dostaję zastrzyki (niestety muszę za nie płacić,gdyż program mnie odrzucił) ale P. doktor wykonuje je bardzo dobrze.Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Katarzyna Posłuszny-Rutkowska

NZOZ bio-DIAGNOSTYKA SP. Z O.O.
Tadeusza Kościuszki 92 b
40-519 Katowice

Dzisiaj zostałem zdiagnozowany przez Panią doktor i jestem bardzo zadowolony z tej wizyty z powodu kompetencji i sposobu podejścia do pacjenta,pełne zaufanie,godna polecenia. Byłem pacjentem a nie intruzem.
Opinia dodana przez: Rudolf

Krzysztof Górski

szpital okulistyczny
40-952 Katowice

Pan Krzysztof jest moim lekarzem prowadzącym i w razie jakichkolwiek moich wątpliwości zgłaszam się do Niego, a on mi wszystko na spokojnie tłumaczy, nie jest taki szorstki, zawsze miło rozmawia... Naprawdę polecam Go Wszystkim... Zgadzam się z wypowiedzią niżej: Jemu nie zależy na pieniądzach, tak na prawdę zależy Mu na tym by pomóc człowiekowi...
Opinia dodana przez: zonka

lekarz Adam Kozera

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Chciałbym numer kontaktowy do tego doktora jak by miał ktoś top proszę o kontakt i adres dokładny w tych Proszowicach sprawa pilna dziekuje
Opinia dodana przez: Piotr
Nasze dziecko nie tylko że nie płakało na wizycie to jeszcze następnego dnia chciało wrócić !! Dziękuję !!! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Justyna Sierocka-Stępień

Centrum Medyczne Angelius Provita
Fabryczna 13d
40-611 Katowice

Pani Doktor Stępień to Wyjątkowy Lekarz,Bardzo Dobry Człowiek.Moim zdaniem to Najlepszy z Okulistów Fachowiec .Pani Doktor Uratowała mi jedyne oko widzące,spokojnie Wytłumaczyła mi na czym będzie polegała operacja,Pani Doktor przygotowała mnie do zabiegu ,na bloku operacyjnym Podeszła do mnie podtrzymała na duchu,Naprawdę Rewelacja,zabieg zakończył się Ogromnym sukcesem czego efektem jest że jestem osobą samodzielną,pracującą i widzącą.Indywidualny Plan działania oraz program farmakoterapii jaki Pani Doktor wdrożyła w moje leczenie cały czas ...
Opinia dodana przez: Dorota
Wspaniała lekarka, profesjonalnie, kompleksowo i szczegółowo bada oraz wyjaśnia. Świetne podejście do dzieci zarówno nastolatek, jak i ruchliwych, dociekliwych oraz opornych młodszych. Bardzo uprzejma, a zarazem konkretna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Agnieszka Laskowska-Ziętek

ulica Uniwersytecka 12/99
40-007 Katowice

Pani dr bardzo miła i kompetenta, nigdy, żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie, czuć że jest się u profesjonalisty
Opinia dodana przez: Beata