Radosław Dyszak

Okulista

Pierwsza wizyta u Pana Radoslawa i mialem dwie opcje leczenia drastyczna i mniej drastyczna po rozmowie i doradzeniu wybralem pierwszą opcje☺mysle ze bedzie ok ale to dopiero dowiem sie na wizycie kontrolnej.Ogolnie pełny profesjonalizm i podejscie do pacjenta.polecam

Lekarz z powołania grzeczny dokładny mam pełne zaufanie do tego lekarza. Lekarz który zdiagnozowal u mnie jaskre i zaraz wdrożył leczenie

Najlepszy okulista jakiego znam :) Z fantastycznym podejściem do dziecka. Uprzejmy, cierpliwy, rzeczowy i kompetentny! Wszystko dokładnie tłumaczy. Życzyłabym sobie żeby wszyscy lekarze tacy byli :)

Najlepszy okulista jakiego znam :)

Polecam pana doktora nie zlewa pacjentów jest punktualny,miły,dobry w swoim fachu dokładny w badaniach

Uprzejmy, wysokiej klasy fachowiec. Punktualny i solidny w pracy. Cechuje go takt i delikatność wobec pacjentów.

Fantastyczny fachowiec. Pasjonat. Lekarz z powołania. Gdyby nie on, chodziłbym z biała laską, a tymczasem... nie używam nawet okularów, które miałem na nosie 40 lat!

Lekarz z powołania. Bardzo cierpliwy do małych dzieci. Uprzejmy, kompetentny. Godny polecenia. Nam pomógł.

Wyjątkowo kompetentny i fachowy. Leczę się u niego już od 3 lat.

Wyjątkowo kompetentny i fachowy. Leczę się u niego już od 3 lat.

Lekarz z powołania! uprzejmy, kompetentny... i przede wszystkim na poziomie! wizyta u Dr Dyszaka to sama przyjemność:) Polecam i pozdrawiam.

Wyjatkowo kompetentna, mila i szlachetna osoba. Polecam wszystkim majacym problem z oczami!

Wyjatkowo kompetentna, mila i szlachetna osoba.
Polecam wszystkim majacym problem z oczami!