mgr Agnieszka Balcerzak (Balla)mgr Agnieszka Balcerzak (Balla) - zdjęcie profilowe

mgr Agnieszka Balcerzak (Balla)

Psycholog dziecięcy

"Życie to piękny dar" dany nam niestety nie na zawsze. 5 lat temu straciłam męża, najlepszego przyjaciela i ojca moich ukochanych dzieci. Trudny i bolesny czas dla mnie ale bolało jeszcze bardziej bo dzieci straciły najlepszego ojca jakiego mogłam sobie dla nich wymarzyć. Niewyobrażalne cierpienie, lęk i strach co z nami będzie. Dr. Agnieszka Balla pomogła nam przejść przez ten dramatyczny moment naszego życia - żyjemy, cieszymy się ....pomimo..... W ten trudny czas mój młodszy, sześcioletni wówczas syn, często dopytywał kiedy znów pojedziemy do Pani Agnieszki - czy potrzebowałam lepszych ...

W ten trudny czas mój młodszy, sześcioletni wówczas syn, często dopytywał kiedy znów pojedziemy do Pani Agnieszki - czy potrzebowałam lepszych referencji? On czuł pomoc ja czułam, że z dnia na dzień dzieci odzyskują pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Wszystko w atmosferze przyjaźni i z absolutną dyskrecją. Zakładam, że metody dotarcia do każdego pacjenta są różne w zależności od wieku, stopnia skomplikowania problemu. O tym co działo się w gabinecie wiedziałam jedynie z relacji dzieci, przede wszystkim widziałam wyraźną poprawę w ich samopoczuciu i to mnie też umacniało.
Do dziś mam profesjonalne wsparcie dr. Agnieszki pomaga mi zrozumieć moich nastoletnich już synów.
Kocham moich chłopców i cieszę się, że są pogodni, przebojowi, cieszą się życiem, uprawiają sport, mają przyjaciół, przeżywają pierwszą miłość - bardzo duża w tym zasługa dr. Agnieszki - nie znam drugiej tak zaangażowanej w swoją pracę osoby, która by z takim oddaniem i wyczuciem pomagała innym.

Pani Agnieszka jest psychologiem godnym polecenia. Zdobyła nasze zaufanie swoim profesjonalizmem i doświadczeniem. Jest osobą konkretną i szczerą, a przy tym bardzo inteligentną i oczytaną kobietą. Potrafi rozmawiać z dzieckiem rzeczowo a zarazem delikatnie w zależności od wieku i aktualnej kondycji psychicznej. Pomimo, że jest bardzo sympatyczna i miła szybko buduje autorytet co jest istotne zwłaszcza jeśli chodzi o nastolatków. Mój syn bardzo ceni sobie spotkania z Panią Agnieszką, a jest młodym Aspergerowcem z problemami ,więc nie tak łatwo do niego trafić a jednak tej psycholog się udało. Bardzo wsparła nas -rodziców swoimi cennymi uwagami i wskazówkami. Rodzice nie oczekujcie, że specjalista wykona za nas cała pracę z „trudnym” dzieckiem. To my na co dzień jesteśmy z naszymi pociechami i musimy egzekwować różne zachowania, wspierać dziecko, przypominać o różnych sytuacjach z terapii aby ona miała sens. A mając pomoc takiego fachowca jak Pani Agnieszka jest to dużo łatwiejsze.

Pani Agnieszka to cudowna osoba, która niezwykle szybko nawiązała kontakt z moim nastoletnim dzieckiem. Jest osobą, której dziecko potrafiło zaufać i z którą chce współpracować, a ta współpraca daje widoczne efekty co dla mnie jest kluczowe i świadczy o wysokich kompetencjach. Jest osobą niezwykle ciepłą, stymulującą dziecko do pracy nad sobą, do zmiany swoich destrukcyjnych czasem zachowań. Jestem wdzięczna za to, że wkłada tyle serca w swoją pracę i nie podchodzi do młodych pacjentów poprzez ich szufladkowanie.

Polecam Panią Agnieszkę szczególnie w trudnych sytuacjach z nastolatkiem. Pełen profesjonalizm i ogromna dawka empatii, indywidualne podejscie do problemu i pacjenta. Pani Agnieszka to zarówno świetna psycholog jak i wspaniały człowiek .Zawsze można liczyć z jej strony na wsparcie w trudnej chwili. Bardzo dziękuję za pełną spokoju,kompleksową i merytoryczną pomoc w trudnej sytuacji dla mnie i syna. Nie mogliśmy trafić lepiej. Bardzo polecam!!!

Bardzo polecam!!!

Ogromne doświadczenie, niesamowita intuicja i fantastyczne podejście do dzieci. Pani Agnieszka pomogła nam dwukrotnie (kilka lat temu, gdy mieliśmy problem ze starszym synem i w tym roku z młodszym) w sytuacjach gdy inni specjaliści byli już bezradni. Szczerze polecam.

Ogromne doświadczenie, niesamowita intuicja i fantastyczne podejście do dzieci.

Pani Agnieszka jest osobą o bardzo rozległej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej, która potrafi pomóc profesjonalnie. Wzbudza zaufanie, ma na uwadze komfort pacjenta, a jej porady są przemyślane i bardzo skuteczne. Zdecydowanie polecamy.

Bardzo polecam Panią Agnieszkę, w trudnym okresie rozwodowym była dużym wsparciem. Po terapii można zawsze do Niej się odezwać i służy pomocą.

Pani Agnieszka jest osobą naprawdę godną polecenia. Nie byłam nastawiona jakoś pozytywnie na spotkanie z psychologiem, ale jego pomoc była mi potrzebna. Dzięki pani Agnieszce nie tylko ,,wyleczyłam'' się, ale i zmieniłam stosunek do życia na nieco bardziej pozytywny. Oprócz kompetencji pani Agnieszka jest osobą, która zaraża wręcz radością z życia. Mając wahania nastrojów, czasami odechciewało mi się w ogóle wstawać z łóżka. Podoba mi się to, że pani Agnieszka potrafi poruszyć inne ważne tematy, nie odbiegając od głównego problemu. Wiele zagadnień przez nią poruszanych, pomogło mi zrozumieć pewne rzeczy i rzuciło nowe światło na niektóre sprawy.
Najpozytywniejsza osoba jaką spotkałam, bardzo profesjonalna i naprawdę potrafiąca zrozumieć nastolatka. Godna polecenia w stu procentach.

Nigdy nie wierzyłem w psychologów ale dzięki Pani Agnieszce zmieniłem zdanie. Po prostu trzeba trafić na kogoś takiego jak ona, potrafi wytłumaczyć wszystko żeby było zrozumiałe i podpowiedzieć, nakreślić odpowiednie postępowanie żeby wyjść z dołka i znów odważnie spojrzeć przed siebie. Pani Agnieszka jest kompetentna, prosfesjonalnie podchodzi do zagadnień a do tego jest przesympatyczna. Pomogła mi zrozumieć problemy mojego 6 letniego synka i dzięki niej mogę go wspierać. Z czystym sumieniem polecam Panią Agnieszkę naprawdę potrafi pomóc. Dziękuję.

Pani Agnieszka stosuje niesamowite metody pracy z młodzieżą. Potrafi pomóc w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, zmotywować do działania i zmienić nastawienie do świata. To doskonały psycholog, a ponadto wspaniała, inteligentna kobieta o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Gorąco polecam kontakt z p.Agnieszką Ballą wszystkim, którzy są w potrzebie.