mgr Agnieszka Balcerzak (Balla)mgr Agnieszka Balcerzak (Balla) - zdjęcie profilowe

mgr Agnieszka Balcerzak (Balla)

Psycholog dziecięcy

Pani Agnieszka uratowała mi życie, wyciągnęła z kompletnego dołka. Byłam już po 3 próbach, paru nietrafionych terapeutach i psychiatrach. Po raz pierwszy przyszłam do niej w starym dresie, tłustych, wyblakłych po wielokrotnym farbowaniu włosach, na skraju załamania psychicznego i niezwykłą agresją do wszystkiego i wszystkich. Swoją matczyną ręką poprowadziła mnie przez kolejne dołki i górki, czuję się u niej zadbana, w końcu ktoś poświęcił mi czas i przejął się moim losem, a przynajmniej dzięki niej dowiedziałam się jakie to jest uczucie i pomogła mi je rozpoznać w innych ludziach, pokazała mi, jak wspaniałych ludzi mam dookoła. Jestem pewna, że gdyby nie ona, pół roku temu bym zginęła. Pod jej opieką terapeutyczną, a medyczną dr. Serafina i dr. Rokity uczę się, że życie jest piękne. Dziękuję za wszystko, nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie wyrazić wdzięczność. Niech choć ta opinia wywoła chwilowy uśmiech na twarzy

"Życie to piękny dar" dany nam niestety nie na zawsze. 5 lat temu straciłam męża, najlepszego przyjaciela i ojca moich ukochanych dzieci. Trudny i bolesny czas dla mnie ale bolało jeszcze bardziej bo dzieci straciły najlepszego ojca jakiego mogłam sobie dla nich wymarzyć. Niewyobrażalne cierpienie, lęk i strach co z nami będzie. Dr. Agnieszka Balla pomogła nam przejść przez ten dramatyczny moment naszego życia - żyjemy, cieszymy się ....pomimo..... W ten trudny czas mój młodszy, sześcioletni wówczas syn, często dopytywał kiedy znów pojedziemy do Pani Agnieszki - czy potrzebowałam lepszych ...

W ten trudny czas mój młodszy, sześcioletni wówczas syn, często dopytywał kiedy znów pojedziemy do Pani Agnieszki - czy potrzebowałam lepszych referencji? On czuł pomoc ja czułam, że z dnia na dzień dzieci odzyskują pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Wszystko w atmosferze przyjaźni i z absolutną dyskrecją. Zakładam, że metody dotarcia do każdego pacjenta są różne w zależności od wieku, stopnia skomplikowania problemu. O tym co działo się w gabinecie wiedziałam jedynie z relacji dzieci, przede wszystkim widziałam wyraźną poprawę w ich samopoczuciu i to mnie też umacniało.
Do dziś mam profesjonalne wsparcie dr. Agnieszki pomaga mi zrozumieć moich nastoletnich już synów.
Kocham moich chłopców i cieszę się, że są pogodni, przebojowi, cieszą się życiem, uprawiają sport, mają przyjaciół, przeżywają pierwszą miłość - bardzo duża w tym zasługa dr. Agnieszki - nie znam drugiej tak zaangażowanej w swoją pracę osoby, która by z takim oddaniem i wyczuciem pomagała innym.

Pani Agnieszka jest psychologiem godnym polecenia. Zdobyła nasze zaufanie swoim profesjonalizmem i doświadczeniem. Jest osobą konkretną i szczerą, a przy tym bardzo inteligentną i oczytaną kobietą. Potrafi rozmawiać z dzieckiem rzeczowo a zarazem delikatnie w zależności od wieku i aktualnej kondycji psychicznej. Pomimo, że jest bardzo sympatyczna i miła szybko buduje autorytet co jest istotne zwłaszcza jeśli chodzi o nastolatków. Mój syn bardzo ceni sobie spotkania z Panią Agnieszką, a jest młodym Aspergerowcem z problemami ,więc nie tak łatwo do niego trafić a jednak tej psycholog się udało. Bardzo wsparła nas -rodziców swoimi cennymi uwagami i wskazówkami. Rodzice nie oczekujcie, że specjalista wykona za nas cała pracę z „trudnym” dzieckiem. To my na co dzień jesteśmy z naszymi pociechami i musimy egzekwować różne zachowania, wspierać dziecko, przypominać o różnych sytuacjach z terapii aby ona miała sens. A mając pomoc takiego fachowca jak Pani Agnieszka jest to dużo łatwiejsze.

PANI AGNIESZKA TO WSPANIAŁY I BARDZO POMOCNY SPECJALISTA W DZIEDZINIE PSYCHOLOGII DZIECIĘCEJ. JEST OSOBĄ KOMPETENTNA I POTRAFI POMÓC W KAŻDYM PROBLEMIE O MNIEJSZYM LUB WIĘKSZYM STOPNIU. MOJA CÓRKA TRAFIŁA POD OPIEKĘ PSYCHOLOGICZNĄ PANI AGNIESZKI I TYLKO ONA POTRAFIŁA NAJLEPIEJ POMÓC W ROZWIĄZANIU PROBLEMÓW,A MOJA CÓRKA BYŁA U INNYCH SPECJALISTÓW I ONI NIE PODESZLI DO PROBLEMÓW TAK PROFESJONALNIE JAK PANI AGNIESZKA. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA POMOC PSYCHOLOGICZNA PANI AGNIESZKO:)

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA POMOC PSYCHOLOGICZNA PANI AGNIESZKO:)

Dziękuję za tą piękną, inteligentną kobietę, która nie tylko pokazała mi, że mogę chcieć żyć, lecz także, że ja z odpowiednią ilością pracy mogę się taką stać. Choć czuję, że mam ciągle kłody pod nogami, to nauczyła mnie skakać, mogę i się czasem o nie potknąć, ale wiem, że będzie na mnie czekać wystawioną ręką, która zawsze mnie pociągnie do góry. Dziękuję. Z całego serca.

Od wielu lat korzystamy ze wsparcia pani Agnieszki.Dzięki jej profesjonalnemu, zawodowemu podejściu do problemów ludzkich zdołaliśmy się uchronić od poważnych kłopotów wychowawczych z naszymi dziećmi. Pani Agnieszka zawsze ma na uwadze tylko dobro dziecka, bo to jest dla niej najważniejsze, nawet wtedy , gdy subiektywnie uważaliśmy z mężem, że powinniśmy postąpić inaczej.Zawsze jej profesjonalizm osiągał właściwy, pozytywny skutek wychowawczy.Jeżeli ktokolwiek z naszej rodziny, otoczenia i przyjaciół zgłasza problem swojego dziecka polecamy konsultację u pani Agnieszki.Oby w dziedzinie porad psychologicznych byli tylko specjaliści o tak wielkim oddaniu i wiedzy.

Pani Agnieszka to cudowna osoba, która niezwykle szybko nawiązała kontakt z moim nastoletnim dzieckiem. Jest osobą, której dziecko potrafiło zaufać i z którą chce współpracować, a ta współpraca daje widoczne efekty co dla mnie jest kluczowe i świadczy o wysokich kompetencjach. Jest osobą niezwykle ciepłą, stymulującą dziecko do pracy nad sobą, do zmiany swoich destrukcyjnych czasem zachowań. Jestem wdzięczna za to, że wkłada tyle serca w swoją pracę i nie podchodzi do młodych pacjentów poprzez ich szufladkowanie.

Pani Agnieszka to psycholog na medal! Przechodziłam przez wiele różnych terapii, ale nie przynosiły one żadnych rezultatów. Dopiero profesjonalizm i rzeczowość Pani Agnieszki pomogły mi w rozwiązaniu problemów! Jest to osoba godna polecenia i warto powierzyć swoje zdrowie psychiczne właśnie w ręce Pani Agnieszki!

Polecam Panią Agnieszkę szczególnie w trudnych sytuacjach z nastolatkiem. Pełen profesjonalizm i ogromna dawka empatii, indywidualne podejscie do problemu i pacjenta. Pani Agnieszka to zarówno świetna psycholog jak i wspaniały człowiek .Zawsze można liczyć z jej strony na wsparcie w trudnej chwili. Bardzo dziękuję za pełną spokoju,kompleksową i merytoryczną pomoc w trudnej sytuacji dla mnie i syna. Nie mogliśmy trafić lepiej. Bardzo polecam!!!

Bardzo polecam!!!

Ogromne doświadczenie, niesamowita intuicja i fantastyczne podejście do dzieci. Pani Agnieszka pomogła nam dwukrotnie (kilka lat temu, gdy mieliśmy problem ze starszym synem i w tym roku z młodszym) w sytuacjach gdy inni specjaliści byli już bezradni. Szczerze polecam.

Ogromne doświadczenie, niesamowita intuicja i fantastyczne podejście do dzieci.