dr n. med. Agnieszka Białek-Dratwadr n. med. Agnieszka Białek-Dratwa - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Białek-Dratwa

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunkach Dietetyka (studia magisterskie) oraz Zdrowie Publiczne (studia magisterskie). Pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Żywienia Człowieka, Katedry Dietetyki, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Specjalizuje się w dietetyce klinicznej, w redukcji masy ciała zarówno wśród dorosłych jak i dzieci oraz dietetyce sportowej. Jest autorką kilkudziesięciu artykułów naukowych w recenzowanych czasopismach polskich i z...

Z Panią Agnieszką odchudzałam się dwa razy. Za pierwszym razem szukałam odpowiedniej osoby w internecie i natknęłam się na opinie o Pani Agnieszce, które były bardzo pozytywne. Ze względu na to, że choruję na chorobę przewlekła oraz kilka chorób towarzyszących, zadanie nie było łatwe. Tym bardziej, ważne dla mnie było to, że Pani Agnieszka jest dietetykiem klinicznym, który zajmuje się pacjentami z chorobami dietozależnymi. Wynikiem naszej pierwszej współpracy było -12 kg. Dieta była urozmaicona, przepisy proste w przygotowaniu, co ważne z produktów dostępnych w każdym supermarkecie. Nie musiałam stosować żadnych dodatkowych suplementów. Pani Agnieszka potrafi wszystko dokładnie i jasno wytłumaczyć, jest osobą konkretną. Doskonale motywuje do działania, wykazuje pełen profesjonalizm i zaangażowanie w podejściu do pacjenta.
Dzięki przepisom z diety i powstałch na ich postawie nowych przepisów, które zmodyfikowałam na swoje porzeby, wagę udało mi się utrzymać na praktycznie niezmienionym poziomie przez dwa lata. Po tym czasie, gdy moje wyniki na to pozwalały, zdecydowałam, że skorzystam z pomocy Pani Agnieszki jeszcze raz. Na razie udało się osiągnąć -8 kg, ale mam nadzieję, że to nie koniec :) Z czystym sumieniem serdecznie polecam.

Pani dietetyk najlepsza. Schudłam jak narazie 16kg i na tym nie przestane, mimo że zmagam się również z niedoczynnością tarczycy. Bardzo rzeczowa, a co dla mnie najważniejsze wiele razy wizyta u niej motywowała mnie do dalszej pracy... Chwalę Panią Agnieszkę za to, że nie korzysta z żadnych cudownych specyfików czy suplementów a jedynie zdrowa dieta przynosi efekty.

Świetny dietetyk polecam!!! Jestem bardzo zadowolona z cierpliwości i łagodności pani Agnieszki. Świetne pomysły na nowe przepisy.

Dobry dietetyk polecam z Siemianowic patryk ;][

Dobry dietetyk polecam z Siemianowic patryk ;][

Z Panią Agnieszką schudłam już 10 kg. Jest cierpliwą osobą, wszystko zawsze wytłumaczy. Fantastycznie motywuje do działania. Widać w jej pracy duże doświadczenie i zaangażowanie. Jeśli ktoś chce schudnąć, a do tego choruje na choroby wymagające specjalnego jedzenia, polecam Panią Agnieszkę. JEST PROFESJONALISTKĄ.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk dziecięcy Siemianowice Śląskie"?

Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3