Dietetyk Kraków lek. med. Edyta Sekuła

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)
Opinia dodana przez: Weronika

Dietetyk Żukowo  Amelia Świsłowska

Poradnia Dietetyczna Lubczyk
ul. Gdańska 42
Żukowo

Udało się pogodzić moje życie z chorobą. Wszystko dzięki tej Pani. Okazało się, że nie jest to takie trudne jak się wydawało. Byłam lekko załamana tym jak usłyszałam o moich wynikach, ale na szczęście otrzymałam pomoc, choć nie wierzyłam na początku, że dietetycy mogą coś zrobić. Na wizycie brakowało troszkę uśmiechu, bo byłam mocno spięta, ale potem było już tylko lepiej. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Martyna K.
Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam
Opinia dodana przez: Piotr
Dietetyk Warszawa  Katarzyna Choromańska

Yanse Poradnia Dietetyczna
ul. Rodła 14/3

Za mało miałam jeszcze wizyt,żeby w pełni ocenić pracę Pani dietetyk. Do tej pory dwie miałam porady i otrzymałam plan dietetyczny, który jest dla mnie czymś nowym (nie jest to po prostu jadłospis). Już dziś wiem, że dobrze trafiłam. Pani dietetyk szuka przyczyn nadwagi, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam szczególnie tym, których wizyty u lekarzy mocno stresują, ja opuszczam gabinet z uśmiechem!
Dietetyk Nowy Sącz  Iwona Piaskowy

Naturhouse
ul. Długosza 13 33-300
33-300 Nowy Sącz

Kompetencja i profesjonalizm na najwyższym poziomie , pełna informacja podana przez Panią Iwonę na wizycie , pozwala zrozumieć i osiągnąć zamierzamy efekt . Motywacja oraz dyscyplina wprowadzona z terminowością przez asystentkę , daje poczucie i gwarancje ustalonego terminu wizyty , co przy tak mocno napiętym kalenadarzu , jest bardzo istotnym elementem w całym procesie - jakim jest postawiony cel czyli kilka kilogramów mniej . Mogę polecić Panią Iwonę wszystkim , ...
Opinia dodana przez: Jola

Psychodietetyk mgr Ewa Sakwa, alergie pokarmowe szczecin, choroby tarczycy dieta
Monte Cassino 16/5
70-466 Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: erin
Dietetyk Warszawa  Marta Wysocka