Warszawa Dietetyk  Ewa Trusewicz

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

wizyta już od 170
Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze ...
Opinia dodana przez: Wiktoria
Żukowo Dietetyk  Amelia Świsłowska

Amelia Świsłowska

Poradnia Dietetyczna Lubczyk
ul. Gdańska 42
Żukowo

wizyta już od 25
Udało się pogodzić moje życie z chorobą. Wszystko dzięki tej Pani. Okazało się, że nie jest to takie trudne jak się wydawało. Byłam lekko załamana tym jak usłyszałam o moich wynikach, ale na szczęście otrzymałam pomoc, choć nie wierzyłam na początku, że dietetycy mogą coś zrobić. Na wizycie brakowało troszkę uśmiechu, bo byłam mocno spięta, ale potem było już tylko lepiej. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Martyna K.

mgr Natalia Żywalewska

Poradnia Dziecięca i Poradnia Medycyny Sportowej
Bydgoska 76
87-100 Toruń

wizyta już od 100
Od kilku lat jesteśmy pacjentami Pani Doktor. Diagnoza zawsze trafna, antybiotyk to już konieczność, a poza tym moje dziecko nie jest wysyłane od razu do szpitala. Pani Doktor nigdy nie odmówiła przyjęcia dziecka, wszystko dokładnie omawia, rozpisuje dawkowanie na kartce. Jest bardzo dokładna, lekarz z powołania.
Z czystym sumieniem POLECAM!!!
Najlepszy pediatra 😊

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 100
Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)
Opinia dodana przez: Weronika
Warszawa Dietetyk mgr Aneta Strelau

mgr Aneta Strelau

Dietetyka Kliniczna Strelau
Światowida 47/32

Bardzo polecam panią Anetę. Dzięki ułożeniu diety pod wyniki badań, w ciągu 3 miesięcy moje wyniki wróciły do normy. Efektem ubocznym był spadek wagi i spadek cm. A poza tym pani Aneta jest bardzo sympatycznym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Aleksandra

mgr Ewa Sakwa

Dietetyk

Psychodietetyk mgr Ewa Sakwa, alergie pokarmowe szczecin, choroby tarczycy dieta
Monte Cassino 16/5
70-466 Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: erin
Warszawa Dietetyk mgr Patrycja Pieniek

mgr Patrycja Pieniek

Dietetyka Kliniczna Strelau
Światowida 47/32

Pani Patrycja jest bardzo sympatyczną i rzetelną dietetyczką. Ogromnie wspiera, nie ocenia, a radzi. Można bez problemu powiedzieć jej wszystko, a Ona wspomoże i wesprze.
Przygotowuje smaczne zestawy dań uwzględniając to co dana osobo lubi/nie lubi lub po czym źle się czuje. Jeśli jest taka potrzeba sugeruje zrobić badania lub skierować się do specjalisty jeśli stan pacjenta tego wymaga.
Można bez problemu jej zaufać, a wyniki dzięki obopólnej pracy ...
Opinia dodana przez: Sylwia