mgr Marta Wojdamgr Marta Wojda - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Marta Wojda

Dietetyk

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji kierunku Dietetyka SGGW w Warszawie oraz instruktorka kulturystyki. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w poradni dietetycznej gdzie zajmowałam się edukacją żywieniową, prowadzeniem dietetycznym pacjentów ze schorzeniami dietozależnymi, m.in. otyłością, schorzeniami tarczycy. Współpracowałam z klubami fitness przeprowadzając pomiary składu ciała, układając jadłospisy, oraz motywując osoby aktywne fizycznie do przestrzegania diety jak i treningów. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, kursach jak i konferencjach związanych z dietetyką sportową i żywieniem w chorobach dietozależnych. Prywatnie uwielbiam gotować i eksperymentować w kuchni tworząc własne przepisy na zdrowe potrawy. Dbam o swoją kondycję fizyczną jeżdżąc na nartach i trenując na siłowni. Moje motto to : „Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.”

Polecam bardzo . Pani Marta baaardzo cierpliwie słuchała moich sugestii . Dieta dopasowana super - zarówno pod względem preferencji jedzeniowych jak również czasu jaki mogłam poświecić na przygotowanie potraw. Możliwość modyfikowania diety w każdej chwili :). Przemiły kontakt ;) dieta ułożona optymalnie - po zakończeniu mam dobre nawyki i brak efektu jojo.

Polecam współpracę z Panią Martą, cała dieta układana zgodnie z moimi preferencjami i potrzebami. Stały kontakt dodatkowo motywuje do realizacji wszystkich założeń. Najważniejsze, że dieta działa a dzięki różnorodności smaków nie nudzi się.

Polecam współpracę z Panią Martą. Dostosowała dietę do potrzeb i upodobań całej rodziny. Potrafiła ułożyć urozmaicony i bardzo smaczny plan żywieniowy, dostosowany do pór roku i tego, co aktualnie można było kupić. Czułam się zaopiekowana, dzięki wiadomościom i regularnym spotkaniom. Polecam :)

Współpraca z Panią Martą - wspaniała! Dieta skuteczna, a przy tym niezwykle smaczna:) Kompetente porady i dostosowanie jadłospisu do potrzeb pacjenta.

Kompetente porady i dostosowanie jadłospisu do potrzeb pacjenta.

Polecam pracę z Panią Martą. Skupiła się na moich potrzebach i dostosowała dietę zgodnie z moimi założonymi celami. Osoba kompetentna i posiadająca sporą wiedzę. Dzięki przygotowanej diecie można skupić się w pełni na mocnym treningu. Mariusz Grot

Mariusz Grot

Pani Marta jest bardzo kompetentną i niesamowicie ciepłą osobą! Rzetelne i fachowe porady, świetnie dopasowany plan żywieniowy. Ciekawe pomysły na nowe dania i odkrywanie nowych smaków. Polecam serdecznie!

Miałam kontakt z wieloma lekarzami i dietetykami, ale nikt nie potrafił mnie zmotywować i dobrać diety, która byłaby skuteczna ale i smaczna. Dopiero Pani Marta pomogła mi schudnąć raz na zawsze w rozsądnym czasie i do tego ustaliła dietę pomocną w mojej chorobie - Hashimoto. Szczerze polecam :)