dr Agnieszka Brzezina-Dankiewicz

Lekarz rodzinny

2,9
2,9

Nie polecam, przepisuje leki przez kilka lat osobie starszej i nie chce przyjść na wizytę domową nawet po ciężkim pobycie w szpitalu. Nie myśli o wyleczeniu kogoś tylko bezmyślnie przepisuje ciągle leki przeciwbólowe. Problem również przebić się przez recepcję żeby coś załatwić, nie ma możliwości zamówienia wizyty domowej - żądają wizyty osobistej na której jakiś pełnomocnik pacjenta przedstawi stan zdrowia. Z prywatnym innym lekarzem zrobiliśmy olbrzymie postępy.

Polecam gorąco. Miła,kompetentną osoba. Badania bez problemu,zawsze moge zadzwonic i prosić o radę.

Pozjadała wszystkie rozumy ,łaskę robi , ze wystawi receptę .Nie miła i odpychająca .Pora zmienić lekarza. Jedyny plus był taki , ze nie ma kolejek , ale to nic dziwnego z takim podejśćiem do pacjenta.

Nie polecam Pani doktor. Niedokladnie przeprowadza wywiad z pacjentem oraz oglada pacjenta, w pewnym przypadku nie pytala jak dlugo trwa taki stan.

Pani nie umie poprawnie wystawić recepty, dobiera leki nie zwracając uwagi na inne leki i schorzenia pacjenta, traktuje pacjentów jak intruzów, niczego nie tłumaczy, jest arogancka i niemiła. Ponadto nie jest to pani DOKTOR, na doktorat trzeba sobie zapracować, w najlepszym wypadku jest to lekarz medycyny, ale po tym co widziałam w przychodni śmiem wątpić w jakiekolwiek wykształcenie tej pani. Myślę, że o poziomie jej usług świadczy również pusty korytarz w jej przychodni. W przychodni brak jest udogodnień dla osób niepełnosprawnych, do zarówno do gabinetu lekarskiego jak i zabiegowego trzeba wdrapywać się po schodach po śliskiej posadzce (na schodach cały czas stoi potykacz z komunikatem o śliskiej podłodze).
Nie polecam tej pani nikomu

Jedyny normalny lekarz w Szczecinku. Wszystko można po ludzku załatwić. Duża wiedza i zawsze dobrze jestem wyleczona. Neurolodzy mnie leczyli a Pani Agnieszka zaleciła zastrzyki które jako jedyne pomogły. Ja bardzo polecam.

Pani Lekarka bardzo niemiła, chamska. Na wizytach nie potrafi w normalny sposób wytłumaczyć czegokolwiek, podnosi głos a nawet krzyczy.

Lekarz tylko z tytułu...Jak dla mnie beznadziejna,niemiła,chamska i w dodotaku ma gdzieś czyjeś zdrowie ! Niestety mój lekarz miał obłozenie i musialm sie wybrac do tej pani ...juz kiedys u niej bylam i żałowalam tego...Teraz to samo .Wprost powiedziala,ze receptynie wypisze bo bez sensu ,musze zrobic test....Tylko co ma piernik do wiatraka ?!Jednym slowem męcz sie dalej .Ogolnie na wstpenie niezadolona ,bo naleze do.innego lekarza .Byla to wizyta prywatna ...i tez problem ,bo wpisali jej kogos a ona juz zmeczona (jej slowa ) .Zacytuje "ja im pokaze bez konsultacji ze mna ".Wspomnę, ze pacjentów za duzo nie miala bo od razu weszlam ,a po mnke tylko jedna osoba....Ale juz doksonale wiem dlaczego .

Dzisiaj miałam okazję po raz pierwszy być na wizycie i poznać Panią Doktor . Bardzo miła i rzeczowa kobieta ma czas dla pacjneta i nie bagatelizuje objawów. Gorąco polecam.

Chciałabym żeby wszyscy lekarze potrafili na takim poziomie przyjmować pacjentów... Uprzejma ,słucha pacjenta ,zleca badania i bardzo cierpliwie tłumaczy . Gorąco polecam !

Uprzejma ,słucha pacjenta ,zleca badania i bardzo cierpliwie tłumaczy .
Gorąco polecam !