Lekarz Rodzinny

Pani Doktor nie zainteresowana wynikami badań, które sama zleciła (rtg płuc po covid). Mąż zgłaszał dwukrotnie, że wciąż bolą go plecy, na co dr Karpińska odpowiedziała, że musi umówić się na wizytę stacjonarną do innego lekarza. Z niechęcią przedłużyła zwolnienie o kilka dni do 11 kwietnia, najbliższe wolne terminy w CMP są na 15 kwietnia, jednak Pani doktor to nie wzruszyło i mąż pozostał bez opieki, z bólem pleców, z ...
Opinia dodana przez: Wioleta

dr n. med. Krzysztof Karwan

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny ratunkowej

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

Wspaniały człowiek, kompetentny i doświadczony lekarz. Uprzejmy, wyrozumiały i cierpliwy. Godny polecnia.
Twardogóra Lekarz rodzinny lek. med. Beata Kowalska

lek. med. Beata Kowalska

Lekarz rodzinny, Internista

PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA
tel. 697 355 703
56-416 Twardogóra

wizyta już od 100
Wczoraj byłam z tata u Pani doktor ponieważ już 3 tydzień z rzędu jest odsyłamy że szpitala bo Pani doktor nie potrafi wypełnić karty onkologicznej nawet po tym jak tydzień wcześniej tacie w szpitalu na kartce wpisali co jest błędem po zwróceniu przeze mnie uwagi Pani doktor nie panuje nad emocjami i próbuje wyrzucić mnie z gabinetu mówiąc że mam się zamknąć nie rozumie że pacjet onkologiczny z nowotworem złośliwym ...
Opinia dodana przez: Córka pacjeta
Iława Lekarz rodzinny lek. med. Waldemar Pawłowski

lek. med. Waldemar Pawłowski

USG jamy brzusznej, Ginekolog położnik

EKO-DOKTOR
14-200 Iława Długa 29
Iława

wizyta już od 50
Trafiłam do Pana Doktora poprzez artykuł ze strony. Jak usłyszałam, że moje dolegliwości mogą oznaczać boreliozę, to aż mi się płakać chciało. Całe szczęście, że istnieją tacy lekarze jak Doktor Pawłowski!! Nie mogłam trafić na lepszego !!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Wrocław Lekarz rodzinny lekarz Aneta Wirkijowska

lekarz Aneta Wirkijowska

Lekarz sportowy, Lekarz rodzinny

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

Zabrze Lekarz rodzinny dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Pediatra, Lekarz rodzinny

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Super lekarka! Sama jestem lekarzem ale po trzech dobach bezowocnej walki z gorączką u syna skapitulowałam. W świątecznej pomocy skorzystałam z konsultacji Pani doktor! Polecam z całego serca! Konkretna,rzeczowa osoba z anielską cierpliwością do marudnego,wystraszonego dziecka.
Opinia dodana przez: Justyna
Warszawa Lekarz rodzinny dr Katarzyna Mudel

dr Katarzyna Mudel

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

grupa lux med
racławicka 132 b

Mam wielkie szczęście, że trafiłam do dr Kasi. Jest to bardzo sympatyczna, ciepła osoba, bardzo profesjonalna, dokładna, delikatna i troszcząca się o swoich pacjentów. Przed pierwszym zabiegiem bardzo się stresowałam, gdyż pierwszy raz korzystałam z medycyny estetycznej. Zabiegi jakie miałam wykonane to: modelowanie ust, wypełnienie poziomych zmarszczek czoła oraz tych wokół oczu a także wypełnienie doliny łez. Przed zabiegami Pani dr Mudel szczegółowo objaśniła przebieg każdego nich, to co będę ...
Opinia dodana przez: Angelika
Wrocław Lekarz rodzinny lek. med. Katarzyna Luch

lek. med. Katarzyna Luch

Wizyty domowe, Medycyna estetyczna

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć.
W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Jacek
Warszawa Lekarz rodzinny lekarz Izabella Woźnicka - Muszyńska

lekarz Izabella Woźnicka - Muszyńska

Lekarz rodzinny

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Bardzo mądra i kompetentna . Zawsze wysłucha , szuka rozwiązań, doradza .
Przejmuje się swoimi pacjentami bardzo profesjonalna .
Opinia dodana przez: Dorota
Turek Lekarz rodzinny lekarz Patryk Wodziński

lekarz Patryk Wodziński

USG, Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Poduchowne 1
62-700 Turek

Wspaniały lekarz, który ma w sobie dużo empatii i jest bardzo dobry w tym co robi. Stworzony do tego zawodu i pełen pozytywnej energii. Kiedy idę na wizytę wiem, że oddaję się w dobre ręce i Pan Doktor zawsze trafnie zdiagnozuję chorobę. Zasługuję on na szacunek i zaufanie.