Lekarz Rodzinny

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Klinika Biorezonansu
Ul. Lubczyńska 6
Osiedle-Załom, Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

lek. med. Adam Bochenek

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Świetny fachowiec i prawdziwy profesjonalista. Bardzo mi pomógł i uchronił przed dużo poważniejszymi problemami. Szczerze polecam!

Lekarz rodzinny Twardogóra lek. med. Beata Kowalska

lek. med. Beata Kowalska

Lekarz rodzinny, Internista

wizyta już od 100

PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA
tel. 697 355 703
56-416 Twardogóra

Bardzo dobra, dokładna i rzetelna Pani doktor. Każde badanie jest wykonane dokładnie i bardzo szczegółowo. Polecam

Opinia dodana przez: Paweł Kosiński
Lekarz rodzinny Piaseczno lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Karolina
Lekarz rodzinny Warszawa dr Katarzyna Mudel

dr Katarzyna Mudel

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

grupa lux med
racławicka 132 b

Do Pani doktor trafiłam za namową przyjaciółki i bardzo się cieszę, ponieważ przede wszystkim efekt jest taki, jak chciałam, usta wyglądają naturalnie są w sam raz poza tym Pani doktor bardzo miła i uprzejma i też widać,że nie robi wszystkiego w pośpiechu, tylko wszystko dokładnie, precyzyjnie. Obsługa na recepcji klinice ArsEstetica też na plus. Polecam!

Opinia dodana przez: Luiza
Lekarz rodzinny Piaseczno dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.

Lekarz rodzinny Wrocław lek. med. Katarzyna Luch

lek. med. Katarzyna Luch

Wizyty domowe, Medycyna estetyczna

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć.
W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!

Opinia dodana przez: Jacek
Lekarz rodzinny Mierzyn lekarz Joanna Iskra-Trifunović

Agmed
Grafitowa 4 72-006 Mierzyn
Mierzyn

Bardzo miła i kompetentna. młoda lekarka. Prowadzi szeroki wywiad , nie bagatelizuje określonych dolegliwości. Polecam z przyjemnością.

Opinia dodana przez: Marzena

lek. med. Natalia Bilińska